ελληνική μουσική
    281 online   ·  210.848 μέλη
    santourman
    28.06.2005, 09:19
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 28-06-2005 στις 01:34 έγραψε:



    Ορίστηκε ημέρα Σάββατο διότι οι περισσότεροι την Παρασκευή δουλεύουν οπότε θα είναι ιδιαίτερα κουραστικό μετά από δουλειά να έρθουν Καστέλλα... Μην ξεχνάμε βέβαια και τα μέλη που δουλεύουν και Σάββατο Πρωί... ( καταστήματα κλπ...)

    --> .......παραπονιάρηδες!!!!!






    Ε σιγά το δύσκολο ρε παιδιά!!! Αν σχολάει κάποιος 5...6 το απόγευμα, δε μπορεί να είναι πανέτοιμος στις 9...10 το βράδυ? ...Τώρα αν είναι κάποιος που δουλεύει σε κατάστημα αυτό δεν το ξέρω και πάω πάσο , αλλά από τους συμμετέχοντες μέχρι τώρα, και όσους ξέρω, δε νομίζω να ανήκει κάποιος σε αυτήν την κατηγορία.
    jorge
    28.06.2005, 09:26
    Μπάμπη ο Κώστας έγραψε θα είναι ιδιαίτερα κουραστικό, όχι οτι δεν θα είναι έτοιμοι. Συμφωνώ μαζί του, αλλά και να μην συμφωνούσα δε θα γκρίνιαζα προκειμένου να κρατήσω ένα όμορφο κλίμα στη συζήτηση. Βοηθήστε τους διοργανωτές, θερμή παράκληση. Μην ξενερώσουμε...
    santourman
    28.06.2005, 09:36
    Γιώργο φυσικά και δεν γκρινιάζω... απλά ήθελα να κάνω μια σύγκριση και για τη δική μου 'ταλαιπωρία' που θα ερχόμουν από μακριά, κι έτσι φάνηκε ότι το είπα με αυτό το ύφος! Κι εγώ είμαι υπέρ αυτής της άποψης, πάνω από όλα η παρέα και το καλό κλίμα.
    Jasmine
    28.06.2005, 10:22
    Παπαπαπαπα τι είσαστε σεις βρε?? Πετάτε τη σκούφια σας για καυγά!! Συνήθως τέτοιες διοργανώσεις γίνονται ανάλογα με το πως βολεύει τους περισσότερους και συνήθως η πλειοψηφία δεν εργάζεται Σάββατο βράδυ και Κυριακή είναι αργία (συνήθως... για τους πολλούς)!! Θα ξαναγίνουν και άλλες συναντήσεις φαντάζομαι και τότε κάποια άλλα μέλη που ήταν παρόντα τώρα δεν θα μπορούν να 'ρθουν τοτε... έτσι πάει! Κι εγώ μέσα στο καθάρισμα της παραλίας παιδάκια! Και με μέτρο τα ρακια και οι μπύρες!!
    rapsodos
    28.06.2005, 10:23
    Καλά να περάσετε παιδιά, που ξέρω οτι θα περάσετε.
    Να πω την αλήθεια, λίγο σας ζηλεύω. Και σας ζηλεύω γιατί ξέρω κάποια άτομα απο εσας τα οποία εφενος θα ήθελα πολύ να ξαναδώ και αφετέρου γνωρίζω καλά οτι οπου και όπως βρεθούν περνάνε τέλεια.
    Στην υγεια σας.


    (jorge , Θυμάσαι που το λέγαμε?)
    falimento
    28.06.2005, 12:42
    Ρε Γιώργο (πρώην Ph, νυν Rapsodos) δεν θα κατέβεις;;; Πλάκα κάνεις;

    Δεν έρχομαι και εγώ...

    Update:

    Amelie
    Astron + Elena
    Desmar
    Divided
    Faltsoo
    GL ???
    Hastaroth
    Jasmine
    Jorge + Eleni
    Kifa
    Koripaki
    Kritikos
    Manblaz
    Nefos
    Orfeus
    -Falimento
    -Rapsodos

    rapsodos
    28.06.2005, 16:46

    μακάρι να μπορούσα Γιώργο. Δουλεύω όμως , ακόμα , ευτυχώς ή δυστυχώς.
    Ευχαριστώ πολύ πάντως.
    Θα πας εσύ και για τους δυο μας

    GL
    28.06.2005, 19:21
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 28-06-2005 στις 01:34 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος GL στις 27-06-2005 στις 22:38 έγραψε:
    [i]
    Quote:

    Το μέλος xristos στις 27-06-2005 στις 15:28 έγραψε:
    [i]
    Αφού τελικά δεν θα το λάβετε υπόψη σας, γιατί μας ρωτάτε πότε μπορούμε; Μην ακούσω μετά παράπονα ότι σας σνομπάρω και τα σχετικά... Απλά δεν κατάλαβα διαβάζοντας τις απαντήσεις ποιος είχε πρόβλημα με την Παρασκευή. Πρόβλημα με το Σάββατο είδα, με την Παρακευή δεν είδα.. Και μετά αποφασίστηκε

    Καλά να περάσετε λοιπόν, θα το δούμε σε φωτογραφίες...






    Νο comment.........μαζι σου Χρηστο!!!!


    [/I]



    Το μέλος kifa στις 25-06-2005 στις 17:24 έγραψε:

    Ημερομηνία : 09 Ιουλίου 2005

    Τοποθεσία : Βοτσαλάκια Καστέλλας

    Κάποιες μικρές παρατηρήσεις - σχόλια :

    Ορίστηκε ημέρα Σάββατο διότι οι περισσότεροι την Παρασκευή δουλεύουν οπότε θα είναι ιδιαίτερα κουραστικό μετά από δουλειά να έρθουν Καστέλλα... Μην ξεχνάμε βέβαια και τα μέλη που δουλεύουν και Σάββατο Πρωί... ( καταστήματα κλπ...)


    --> .......παραπονιάρηδες!!!!!


    [/I]


    Βρε συ Ορφεα το να γραφουμε ξεκαθαρα την γνωμη μας σημαινει οτι ειμαστε και παραπονιαρηδες??
    Δεν θελω να οξυνω τα πνευματα,αλλα πρεπει κι εσεις οι διοργανωτες να παιρνετε υπ'οψην σας και τις αντιθετες αποψεις η εστω τις επισημανσεις μας πριν αποφασισετε!!!!

    Πιστευω οτι η απορια του Χριστου για την μερα ηταν ΞΕΚΑΘΑΡΗ.....χωρις κανενα ιχνος παραπονου...

    Βρε Χορχιτο μου δεν θελω εγω(ουτε ο Χριστος και ο Μπαμπης ειμαι σιγουρος),να χαλασουμε το ομορφο κλιμα του παρτυ,απλα ηταν λογικο να υπαρχουν διαφωνιες και ετυχε να ειμαστε εμεις που εχουμε το προβλημα......και αυτο ειναι ολο και τιποτε αλλο!!
    Δυστυχως εγω δεν ενιωσα καλα και δεν μπορουσα να το κρυψω και οπως ξερετε ρε φιλαρακια ποτε δεν κρυβομαι εδω μεσα και παντα λεω την γνωμη μου οπως μου βγαινει!!!

    Και να κανω μια λογικη ερωτηση:
    Μουσικο site δεν ειμαστε???Λογικο δεν ειναι λοιπον να υπαρχουν καποια παιδια εδω που ασχολουνται τοιουτοτροπως με την μουσικη επαγγελματικα τα Σαββατοβραδα ολου του χρονου και να εχουν προβλημα με την μερα Σαββατο???Αυτο δεν ειναι ενας σοβαρος λογος να εμφανιστουν ενστασεις για την ημερα????και το ξαναλεω ενστασεις και οχι παραπονα!!!

    Δεν ειχα σκοπο και εγω απο την μερια μου να φερω αναστατωση,απλα πιστευω οτι αυτα επρεπε να τα πουμε ΠΡΙΝ αποφασιστει η ημερομηνια του παρτυ....

    Ευχαριστω για την ανοχη σας...........GL
    Orfeus
    28.06.2005, 19:53
    Μην το κάνεις πρόβλημα, γιατί .....δεν είναι!!!!

    Δεν είναι δυνατόν να μαζευτούμε ποτέ όλοι.
    Πάντα κάποιος δεν θα μπορεί.

    Είμαστε μία πολύ μεγάλη παρέα και είναι δύσκολο να μαζευόμαστε πάντοτε όλοι μαζί.
    Αν το ορίζαμε για Παρασκευή, δεν θα μπορούσαν κάποιοι άλλοι.
    Τώρα έτυχε να μην μπορείτε εσείς.

    Όλοι έχουμε χάσει συναντήσεις του ΜΗ. Έτσι δεν είναι;
    Έτσι είναι αυτά τα πράγματα.

    Να εύχεσαι να περάσουμε όμορφα και να είσαι μαζί μας, έστω....νοητά!!!!

    Υ.Γ.
    Το "παραπονιάρηδες" το έγραψα με χιουμοριστική διάθεση.
    Δεν με "πιάνεις".



    No Guru, No Method, No Teacher...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Orfeus on 28-06-2005 20:07 ]
    Orfeus
    29.06.2005, 02:24
    Ας κάνουμε και ένα...

    Update:

    Amelie
    Astron + Elena
    Desmar
    Divided
    Falimento
    Faltsoo
    Hastaroth
    Jasmine
    Jorge + Eleni
    Kifa
    Koripaki
    Kritikos
    Manblaz
    Nefos
    Orfeus


    manblaz
    29.06.2005, 22:33
    τι εγινε παιδια....τα νεα μελη που ειστε ??????

    δεν πιστευω να θελετε ειδικη προσκληση????

    για να βλεπω κινηση.......

    Υ.Γ επειδη πολλα μελη λογω διαφορων υποχρεωσεων εχουν καιρο να επισκεφθουν το site, οποιος εχει τηλεφωνα παρακαλειται να ενημερωσει τους υπολοιπους......αντε να μαζευομαστε......
    MariannaP
    29.06.2005, 23:10
    Χμμμμμμμ...
    Καλά τα λες κουμπαρούλη μου... πρέπει να ψήσουμε και τα νέα μέλη να έρθουν στο beach party!!!

    Fallen_Palladin τσακίσου κι έλα (ευγενικά - ευγενικά)

    Εννοείται ότι εγώ θα έρθω έτσι κι αλλιώς
    matthaios
    30.06.2005, 00:15
    θα μαι και γω εκεί παιδιά..
    kifa
    30.06.2005, 00:43
    Καλησπέρα σε όλους....

    επέστρεψα από ένα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ τριήμερο και επειδη δεν είχα net , διαβάζω αυτή τη στιγμή ότι έχει συμβεί για το beach party...

    Όποια πληροφορία είναι σε εκκρεμότητα θα διευκρινιστεί στο παρρόν topic τη Παρασκευή...

    Μέχρι τη Παρασκευή λίγο υπομονή ώστε ότι πρόβλημα ή ερώτημα έχει τεθεί να απαντηθεί έπειτα από συζήτηση των συντονιστών του B.P.

    Καλημέρα και να ευχαριστήσω όλους και όλες που βοηθάτε με όποιον τρόπο μπορείτε. Χαίρομαι επίσης ιδιέταιρα που βλέπω την λίστα των συμμετεχόντων να αυξάνεται με γρήγορους ρυθμούς...


    ΜΑ ΝΕΝΕ λοιπόν σε ΟΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!!!!!!!!!!!!!!


    Desmar
    30.06.2005, 01:02
    Καλημέρα σε όλους και όλες ...

    Μεγαλώνει η λίστα μας ... ουιιιιιιιιιιιιιιι ... ουιιιιιιιιιιιι ... μια χαρά το λοιπόν ...

    Το Beach Party προβλέπεται να είναι SUPER OUAOU γι'αυτό σπεύσατε να δηλώσετε συμμετοχή ... για όσους δεν καταφέρουν να είναι μαζί μας ... ... για όσους τα καταφέρουν ... ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά βρε παιδάκια ... ουιιιιιι ... ουιιιιι ...

    Orfeus ... κάνω updated στην λίστα συμμετεχόντων ... για να σε ξεκουράσω λιγάκι ...

    Update:

    Aggelina
    Amelie
    Astron + Elena
    Desmar
    Divided
    Falimento
    Faltsoo
    Hastaroth
    Jasmine
    Jorge + Eleni
    Kifa
    Koripaki
    Kritikos
    Manblaz
    Matthaios
    Nefos
    Orfeus

    ... που είναι οι υπόλοιπες συμμετοχές ?????
    kifa
    30.06.2005, 02:30
    Τελευταίο Update για σήμερα γιατί άυριο έχουμε και....πρωινό ξύπνημα...( χμ....δύσκολο ακούγεται αλλά οκ...θα επιζήσουμε...)....

    Update:


    Aggelina
    Amelie
    Astron + Elena
    Desmar + kifa
    Divided
    Falimento
    Faltsoo
    Hastaroth
    Jasmine
    Jorge + Eleni
    Koripaki
    Kritikos
    Manblaz
    Matthaios
    Nefos
    Orfeus


    καλημέρα παιδάκια και τα λέμε το απόγευμα Ο.Σ !!! ( ομάδα συντονισμού...τσ τσ τσ...).....

    ΜΑ ΝΕΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


    EffieKakaflika
    30.06.2005, 11:19
    Θα το θελα πολύ, για να σας γνωρίσω κιόλας, αλλά θα έχω ήδη αρχίσει τις διακοπές μου (καλώς εχόντων των πραγμάτων...)
    Την επόμενη φορά...
    faltsoo
    30.06.2005, 11:21
    Την επομενη φορα για να τραβηξουμε και περισοτερο κοσμο
    θα εχουμε για εκπληξη και tsounami


    rapsodos
    30.06.2005, 11:43
    δεν θα το έλεγα έκπληξη αυτό ....
    kifa
    30.06.2005, 13:19
    Quote:

    Το μέλος faltsoo στις 30-06-2005 στις 11:21 έγραψε:

    Την επομενη φορα για να τραβηξουμε και περισοτερο κοσμο
    θα εχουμε για εκπληξη και tsounami








    ....αν πεισουμε το μέλος tasois να έρθει...μπορεί και να το δεις.....