ελληνική μουσική
    614 online   ·  210.851 μέλη

    Μπουρδολογίες περί Γιάννη Κότσιρα

    mousikofilh
    15.01.2007, 00:32
    Και εσύ συνεχίζεις ότι έχεις αρχίσει εδώ και μήνες.
    Την δυσφήμηση του με κάθε τρόπο.Eμείς αγαπάμε αυτό που σχολιάζουμε.
    Είτε μιλάμε σοβαρά, είτε κάνοντας πλακα,είναι κάτι ευχάριστο Και δεν κάνουμε καμία προώθηση σε κανένα.
    Εσύ όμως δεν μπορώ να φανταστώ σε τη κατάσταση βρίσκεσαι...


    Νικάει αυτός ο εαυτός που πάει γυμνός βαθιά στο φως!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mousikofilh στις 15-01-2007 00:33 ]


    DELFINOKORITSO
    15.01.2007, 00:37
    Δεν νομίζω να χρειάζεται διαφήμιση .μάλλον από ότι είδα και στην ατάκα δεν καταλαβαίνεις.η τα έχεις με μας?
    spiroos
    15.01.2007, 00:43
    Καταλαβαίνεις τι λέμε; Γιατί μας κουράζεις; Γράψε ό,τι θέλεις για τον Κότσιρά σου αλλά προώθησε την κουβέντα, γράψε κάτι ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ. Δεν είναι το φαν κλάμπ του εδώ να ανεβαίνει συνέχεια το τόπικ του στο φόρουμ βάζοντας μόνο φατσούλες και γελάκια και κοριτσίστικες ανώριμες υστερίες. ΓΡΑΨΤΕ σχόλια, κριτικές, εντυπώσεις και βέβαια την αγάπη σας για αυτόν αλλά μια φορά, έστω δύο. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ τον αγαπάτε και τον στηρίζετε ωστε να πουλάει. ΜΠΡΑΒΟ σας. Ξεκολλήστε όμως. Θέλουμε καινούρια πραγματα. Για΄τι δεν σέβεστε τα άλλα μέλη; Βρεστε μου 1 τόπικ άλλου καλλιτέχνη που να γίνεται αυτό μήνες τώρα.
    spiroos
    15.01.2007, 00:47
    Παράθεση:

    Το μέλος DELFINOKORITSO στις 15-01-2007 στις 00:37 έγραψε...

    Δεν νομίζω να χρειάζεται διαφήμιση .μάλλον από ότι είδα και στην ατάκα δεν καταλαβαίνεις.η τα έχεις με μας?




    Εγώ δεν κατάλαβα το θέμα; Λεει τραγούδι (όνομα τραγουδιού) που έγινε ατάκα όχι στίχος του. Αλλά αυτό αφορά άλλο τόπικ οπότε μην το συνεχίσουμε εδώ.
    spiroos
    15.01.2007, 09:33
    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 15-01-2007 στις 00:43 έγραψε...

    Καταλαβαίνεις τι λέμε; Γιατί μας κουράζεις; Γράψε ό,τι θέλεις για τον Κότσιρά σου αλλά προώθησε την κουβέντα, γράψε κάτι ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ. Δεν είναι το φαν κλάμπ του εδώ να ανεβαίνει συνέχεια το τόπικ του στο φόρουμ βάζοντας μόνο φατσούλες και γελάκια και κοριτσίστικες ανώριμες υστερίες. ΓΡΑΨΤΕ σχόλια, κριτικές, εντυπώσεις και βέβαια την αγάπη σας για αυτόν αλλά μια φορά, έστω δύο. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ τον αγαπάτε και τον στηρίζετε ωστε να πουλάει. ΜΠΡΑΒΟ σας. Ξεκολλήστε όμως. Θέλουμε καινούρια πραγματα. Για΄τι δεν σέβεστε τα άλλα μέλη; Βρεστε μου 1 τόπικ άλλου καλλιτέχνη που να γίνεται αυτό μήνες τώρα.



    Πλέον η παρατήρησή μου, μετά την αλλαγή ονομασίας του τόπικ, δεν ισχύει, θεωρείται άκυρη. Καλοφάγοτος...
    mousikofilh
    15.01.2007, 09:40
    Η ονομασία του τοπικ είναι απαράδεκτη
    και φανερώνει πολλά πράγματα τελικά...

    Νικάει αυτός ο εαυτός που πάει γυμνός βαθιά στο φως!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mousikofilh στις 15-01-2007 09:40 ]


    valia1984
    15.01.2007, 10:19
    με λύπη διαπυστώνω την αλλαγή του ονόματος η οποία εξευτελίζει το άτομο του κυρίου Κότσιρα...

    πραγματικά λυπάμαι..
    qanun
    15.01.2007, 10:27
    H ονομασια του τοπικ ειναι αυτο που αξιζει στο απαραδεκτο φαινομενο που παρατηρειται με τον Κοτσιρα και καποια μελη. Αφου εχει φαν κλαμπ, γιατι δεν πατε εκει περα να τον αποθεωσετε με την ησυχια σας? Οσο και να σας αρεσει και να θελετε να υπαρχουν στο φορουμ θετικα σχολια γι'αυτον, η υπερβολη σας οδηγει στο ακριβως αντιθετο αποτελεσμα, δεν το βλεπετε? Και, ειλικρινα, θεωρειτε οτι συμβαλλετε στη σωστη λειτουργια του φορουμ οταν τρια-τεσσερα ατομα εχετε μετατρεψει τα τοπικ σε τσατ?

    ΥΓ Δεν το παιζω διαχειριστης, αλλα εχει καταντησει εκνευριστικο το φαινομενο με τις Κοτσιριτσες.
    karelia
    15.01.2007, 11:35
    Δυστυχώς,
    μπήκα στο κόπο να διαβάσω 4 σελίδες,
    που με εξαίρεση τα λεγόμενα του
    Jorge,του Spiroos,της Christine,και του Qanun,
    διάβασα άχρηστες πληροφορίες (για μένα).Δηλ μπούρδες.
    Ξέρω ότι ωραίο πράγμα να συζητάς για τον αγαπημένο σου καλλιτέχνη,αλλά αφού το βλέπετε ότι δεν τραβάει,επιμένετε να συντηρείτε ένα θέμα,πάνω-πάνω με σχόλια ανούσια..

    jorge
    15.01.2007, 11:40
    Και από τη στιγμή που άνοιξε νέο topic για τον Γιάννη Κότσιρα (ελπίζω να μην καταλήξει σαν αυτό), το παρόν topic κλειδώνεται.