ελληνική μουσική
    757 online   ·  210.848 μέλη

    Να ακολουθήσω το τραγούδι ή τη λογική;

    mikekorf99
    25.08.2016, 16:26

    Θελω να μου πειτε την αποψη σας για την χροια μου .Αξιζει να ακολουθησω τ τραγουδι η να παω με την λογικη? Οποιος θελει να με ακουσει εχω instagram michel_k.99  αλλιως μεσω gmail στο michaelkorfiatis@gmail.com  μου στελνετε μηνυμα και σας στελνω τραγουδι η αποψη σας μετραει πολυ για μενα !!σας παρακαλω απαντηστε μου....!!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την jorge, 30-08-2016 13:15 ]


    DanaeAthanasiadou
    26.08.2016, 10:31
    Γεια!! Γιατί δε ποστάρεις YouTube κατευθείαν να σε ακούσουμε;
    freddieKrueger
    26.08.2016, 10:48
    Παντως επειδη καταλαβαινω πως ο νεαρος ειναι μολις 17 αν κρινω απο το 99 θα λεγα οτι μπορει σαφως να ξεκινησει την καλλιεργεια της φωνης του και τη βελτιωση της απο οποιο επιπεδο βρισκεται...εισαι μικρος φιλε μου και εχεις ολα τα περιθωρια...
    mikekorf99
    29.08.2016, 00:39
    Γεια χαρα οντως ακομη δν εχω κλεισει τα 17 μπορω αν θελετε να σας στειλω ενα βιντεακι μονο με τν φωνη και να μου πειτε την γνωμη σας !
    mikekorf99
    29.08.2016, 10:11

    https://m.

    Αυτο ειναι το βιντεακι που τραγουδαω ...


    Black13
    29.08.2016, 12:20
    το ακουσα και εγω το videa -κι μαν...κοιτα να δεις, η δικη μου γνωμη ειναι πως φαινεται πως νιωθεις γενικα,μετρα,τονους κτλ, εστω και λιγο,πρεπει να σε ακουσω φουλ γκαζια για να σου πω σιγουρα..γιατι το τραγουδουσες χαμηλοφωνα,φαινεται πως εχεις ψυχη περα απο κει,το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις ειναι,περνα σε μια σχολη κανονικα,σπουδασε,βρες και μια δουλεια να εχεις λεφτα και πανε σε ενα ωδειο για να μπορεσεις να αναπτυχθεις,να υπαρχει εξελιξη σε αυτο που εχεις.Να παρεις και μουσικη παιδεια και περα απο κει βλεπεις τι κανεις.Αυτο ειναι το σωστο και ο safe road.Δεν ξερω αν παιζεις καποιο οργανο και τα λοιπα,αν οχι καλυτερα να μην κοιταξεις καν για μουσικες σχολες..χωρις να ειναι βεβαια και εγγυηση αυτο που λεω.Το καλυτερο παντως μαν για αρχη και γενικα,το Α και το Ω ειναι το ωδειο ξεκινα σιγα σιγα καποια στιγμη και μετα απο 2,3 χρονια,δεν ειναι πολλα μην φρικαρεις,βγαλε βιντεο παλι δες που εισαι..και αναλογα πραττεις..αυτα ηθελα να σου πω αν εχεις οποιαδηποτε αλλη απορια και τα λοιπα στειλε μου προσωπικο μηνυμα εδω στο musicheaven.Να σε καλα μαν...και να ακους παντα τι σου λεει η καρδια σου και η ψυχη σου..και οχι οι αλλοι.
    Black13
    29.08.2016, 12:28
    Κατι που ξεχασα να γραψω,αν θες να κρατησουμε επαφη να σου λεω την γνωμη μου και τα λοιπα,επειδη νιωθω πως εχεις αναγκη τις γνωμες των αλλων αν θες στειλε μου προσωπικο μηνυμα να τα λεμε η ακομα,αν το θες στειλε το fb σου να τα λεμε απο κει για πιο αμμεσα και τα λοιπα.Να σαι καλα μαν.. και να θυμασαι πως χωρις δουλεια,σχεδον παντα χωρις σκληρη δουλεια,τιποτα δεν ερχετε.
    mikekorf99
    29.08.2016, 13:44
    Σε ευχαριστω πολυ @black13 φυσικα θελω να κρατησουμε επικοινωνια ψαξε με στο φβ Μιχαλης κορφιατης https://m.facebook.com/notifications.php?refid=17&ref=bookmarks
    Black13
    30.08.2016, 12:10
    μου βγαζει δυο αποτελεσματα..ποια ειναι η εικονα σου ασπρομαυρη η κανονικη?? :p