ελληνική μουσική
    657 online   ·  210.833 μέλη

    Ψάχνω για εργασία

    TaniaZug
    06.11.2016, 14:08

    Καλησπέρα σε όλους ονομάζομαι Τάνια και είμαι 17 ετών. Εχω ιδιαίτερη αδυναμία στην μουσική και στο τραγούδι για αυτό και αυτή τη στιγμή ψάχνω δουλειά ως τραγουδίστρια. Την έχω εξασκήσει αρκετά εδώ και 6 χρόνια στο μουσικό σχολείο όπου φέτος τελειώνω. Εχω συμμετάσχει σε πολλά φεστιβάλ και σε παραστάσεις με χορωδία είμαι σοπράνο αλλά η έκταση της φωνής μου φτάνει και την περιοχή των τενόρων. Δεν μπορώ να πω πως έχω απίστευτη φωνή απλως είναι αρκετά ικανοποιητική μπορώ να τραγουδήσω ποπ ροκ και έντεχνο. Επίσης κάτι που μου διέφυγε είναι ότι ζω στην Πάτρα επομένως κατα προτίμηση θα ήθελα να δουλεψω εκεί αν βρεθεί κάτι. Ευχαριστώ πολύ οποίους το διαβάσουν και ενδιαφερθούν να έχετε μια όμορφη μερα. Οποίος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου μπορεί στο προσωπικό μου email : taniazug99@gmail.com>

    TaniaZug
    06.11.2016, 16:04
    Δυστυχώς δεν το ήξερα αν το ήξερα δεν θα ανέβαζα εδώ... Ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον. Ναι θα το έχω κατά νου γιατί θα ήθελα να μου ασκήσει κριτική ο κόσμος για να μπορέσω να γίνω καλύτερη η και αν χρειαστεί να τα παράτησω.