ελληνική μουσική
    543 online   ·  210.840 μέλη

    Εξοδος στη Θεσσαλονικη για ποτακι!

    pastella
    20.07.2005, 15:40
    Γεια σας!!!
    Αυριο μερικα μελακια του ΜΗ θα πανε για ποτακι η κρασακι (η οτι αλλο...) και σκεφτηκαμε οτι ειναι μια καλη ευκαιρια για οσους θέλετε να ερθετε να γνωριστουμε (με οσους δεν εχουμε γνωριστει ακομη).

    Οσοι λοιπον δεν κανονισατε κατι η εχετε κανονισει με παρεα και δεν ξερετε που να πατε, ελατε στις 22:00 το βραδυ της Πέμπτης μπροστά από το άγαλμα Βενιζέλου...

    Αν φυσικα έχετε οποιαδήποτε απορία στειλτε ΠΜ!!!

    ΥΓ Η συναντηση δεν είναι επίσημη συνάντηση των μελών του ΜΗ, απλά θα βγούμε έξω!

    Φιλακια!
    jorge
    20.07.2005, 15:51
    Επιτέλους ξύπνησαν τα μελάκια του Βορρά;
    Καλά να περάσετε
    KIT_KAT
    20.07.2005, 15:58
    "Επιτέλους"?
    Ωχ, κάποιος έχει μείνει πίσω!
    Ε, τώρα που δε θά 'μαι εγώ, είπαν να το βγάλουνε και στο φόρουμ
    pastella
    20.07.2005, 16:36
    Κατερινα ξερεις οτι σε περιμενουμε....

    Σκεψου οτι εισαι καλα και ολα θα φτιαξουν!

    Ρε χορχε, πρωτη φορα ειναι που θα βρεθουμε?

    Απλα ηταν ενας τροπος να ειδοποιηθουν ολοι!
    W4TT4N4B3
    21.07.2005, 04:17
    αυτοι που δε γνωριζουν κανενα απο το φορουμ πως θα αναγνωρισουν τα υπολοιπα μελη?
    kifa
    21.07.2005, 05:07
    Quote:

    Το μέλος W4TT4N4B3 στις 21-07-2005 στις 04:17 έγραψε:

    αυτοι που δε γνωριζουν κανενα απο το φορουμ πως θα αναγνωρισουν τα υπολοιπα μελη?





    χμ...μια καλή ιδέα είναι να πας με τη χαρτοσακούλα στο κεφάλι...νομιζω θα σε αναγνωρίσουν...αμέσως ... !! χεχεχε...

    Καλη μέρα φίλτατε και χαρηκα που τα είπαμε κανα τριώρο στο καφέ...

    Υ.Γ. Αλήθεια τη χαρτοσακούλα τη φορας και στο chat ??? ... χεχεχε... πλακα κάνω... !!! Πάρε μπύρες γιατι μου έκανες παρέα και ξεχάστηκα λιγάκι ...



    pastella
    21.07.2005, 10:37
    Quote:

    Το μέλος W4TT4N4B3 στις 21-07-2005 στις 04:17 έγραψε:

    αυτοι που δε γνωριζουν κανενα απο το φορουμ πως θα αναγνωρισουν τα υπολοιπα μελη?





    Βασικα θα περιμένουμε μπροστά από το άγαλμα ακριβώς, οπότε θα καταλάβεις... Δες τη φωτογραφία μου αμα θες να έχεις καποια ιδέα, είμαι ξανθιά πάντως!

    Ρε παίδες επειδή εγώ το μπλουζάκι ενδέχεται να το πάρω το Σαββατοκύριακο, δεν φοράει κανένας αλλος το δικό του..?

    Λέτε να αρχίσουμε να λέμε πράγματα τύπου "Θα φοράω κίτρινα..."
    katerina
    21.07.2005, 10:47
    Re paides tora pou kseniteutika to apofasisate? Telos panton na pernate kala kai na pite kai mia goulia kai gia mena edo pou kriono. (peite oti einai kaskol)

    PS: Sorry gia ta greeklish alla edo sti makrini Melvourini den exoun pliktrologia kai PC ellinika...
    Orfeus
    21.07.2005, 18:47
    Quote:

    Το μέλος Christine στις 20-07-2005 στις 15:40 έγραψε:

    Γεια σας!!!
    Αυριο μερικα μελακια του ΜΗ θα πανε για ποτακι η κρασακι (η οτι αλλο...) και σκεφτηκαμε οτι ειναι μια καλη ευκαιρια για οσους θέλετε να ερθετε να γνωριστουμε (με οσους δεν εχουμε γνωριστει ακομη).

    Οσοι λοιπον δεν κανονισατε κατι η εχετε κανονισει με παρεα και δεν ξερετε που να πατε, ελατε στις 22:00 το βραδυ της Πέμπτης μπροστά από το άγαλμα Βενιζέλου...

    Αν φυσικα έχετε οποιαδήποτε απορία στειλτε ΠΜ!!!

    ΥΓ Η συναντηση δεν είναι επίσημη συνάντηση των μελών του ΜΗ, απλά θα βγούμε έξω!

    Φιλακια!





    .......μπα;;;;;


    W4TT4N4B3
    22.07.2005, 03:49
    Τελικά πώς πηγε η ανεπισημη συναθροιση των μελων του musicheaven;
    giorgosparade
    28.07.2005, 18:04
    εξαιρετική η πρωτοβουλία σου!
    Δυστυχώς όμως το έχασα, ελπίζω να επαναληφθεί σύντομα!