ελληνική μουσική
    1091 online   ·  210.851 μέλη

    Προσβαση στο θεατρο Λυκαβηττου...;

    frufru
    21.07.2005, 17:21
    Λοιπον για βοηθειστε ρε παιδια.Πως συμφερει να φτασω μεχρι εκει;
    Πρωτη φορα που θα παω για συναυλια στο θεατρο Λυκαβηττου βλεπετε..
    xristos
    21.07.2005, 17:28
    Εγώ που είμαι γέρος σου λέω να πας με ταξί, γιατί θα σε ανεβάσει μέχρι επάνω και θα αποφύγεις αυτήν την απίστευτη ανάβαση...
    Τώρα ποιο ΜΜΜ πάει ως εκεί δεν ξέρω...!


    ...θα χάσω είχα πει, μα κερδίζω.


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: xristos on 21-07-2005 17:28 ]
    jorge
    21.07.2005, 17:29
    Πίκρα. Αν είναι να έχει κόσμο και θες να πας με αμάξι, να πας ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ γιατί μετά θα πήξεις στον περιφερειακό του Λυκαβηττού και δεν θα βρεις και πάρκινγκ.

    Προτείνω πόδια φρουφρούκα... Good luck
    frufru
    21.07.2005, 17:32
    Απο οτι ξερω το ταξι σε τετοιες περιπτωσεις ειναι ακυρο...δλδ κανενας ταριφας δεν δεχεται να σε ανεβασει
    Αν ανεβω με τελεφερικ και μετα περπατησω προς τα κατω παιζει; Δλδ αντι για αναβαση καταβαση;
    Και ολα αυτα πως βρε παιδια;
    Βοηθειστε το επαρχιωτοπουλο....
    jorge
    21.07.2005, 17:42
    Δεν πας από τώρα με ένα ταξάκι; Πάρε και κανά βιβλιαράκι να αράξεις εκεί στο καφέ, να δεις τι ωραία που είναι...

    Για τελεφερίκ δεν ξέρω... Καλή ακούγεται σαν ιδέα πάντως.

    Ev-Ger
    21.07.2005, 17:43
    Η πρόσβαση στο Λυκαβηττο καταστρατηγεί τους νόμους της φυσικής.

    Ανεβαίνοντας γεμάτος προσδοκίες, όλη αυτή η ανηφόρα δε μου φαίνεται καθόλου...

    Κατεβαίνοντας τις περισσότερες φορές είμαι τόσο απόγοητευμένος απου ακόμα κι η κατηφόρα με εξοντώνει...

    Τώρα το πως θα φτάσεις εξαρτάται από τις αντοχές σου και την παρέα. Εμένα μου αρέσει να ανεβαίνω με τα πόδια, όταν όμως έχω να κάνω με γκρίνια της εκάστοτε παρέας παίρνω ταξί (καμιά φορά και χωριστά...)
    frufru
    21.07.2005, 17:51
    οκ Ευχαριστω πολυ παιδια
    Θα την βρω την ακρη που θα παει
    Τετοια συναυλια δεν χανεται