ελληνική μουσική
    513 online   ·  210.833 μέλη

    Τραγουδίστρια ψάχνει συνεργάτες

    Mariagoros
    20.05.2003, 11:05
    Καλημέρα σε όλους!!!
    Είμαι τραγουδίστρια, 29, μένω Πειραιά και ενδιαφέρομαι να βρω άτομα να συνεργαστώ σοβάρα.
    Τραγουδάω από πολύ μικρή, έχω κάνει κάποιες σπουδές κλασσικού πιάνου αλλά δεν τις τελείωσα... Στα 15 μου πήγα Λονδίνο και έμεινα εκεί συνολικά 11 χρόνια, τελείωσα το σχολείο, σπούδασα Διοίκηση Επιχειρήσεων αλλά παράλληλα με το πανεπηστήμιο τραγουδούσα επαγγελματικά σε ρεμπετάδικο με την τότε ορχήστρα του Γιάννη Πολυκανδριώτη (αδερφός του γνωστού Θανάση).
    Το 2000 γύρισα Ελλάδα και συγκεκριμένα Κέρκυρα (από κει κατάγομαι) και ξεκίνησα να δουλεύω εκεί με διάφορα σχήματα... Είχα ποικίλες συμμετοχές! Από band σε γνωστό ξενοδοχείο με ξένο ρεπερτόριο, σε εστιατόριο με ελληνικό ρεπερτόριο (έντεχνα, ρεμπέτικα, ελαφρολαϊκά) εως σ'ένα μεγάλο οικογενειακό κέντρο που αναλάμβανε γάμους, συνεστιάσεις και εκδηλώσεις με ξένο και Ελληνικό ρεπερτόριο. Αυτόν τον χειμώνα βρήκα μόνιμη δουλειά σε εταιρία στον Πειραιά και μένω μόνιμα εδώ γιατί κάνω μαθήματα φωνητικής με την Julie Massino που είχε αναλάβει τα παιδιά του Fame Story και πολλούς άλλους γνωστούς καλλιτέχνες! Παράλληλα τα Σαββατοκύριακα, ανέβαινω Κέρκυρα να παίξω με τους συνεργάτες μου αλλά πλέον λόγω κούρασης θα σταματήσω να πηγαίνω πάνω.
    Ενδιαφέρομαι σοβαρά για συνεργασία με καλλιτέχνες άνω των 25 για Σαββατοκύριακα εντός Αθήνας... Παρακαλώ ΜΟΝΟ σοβαρές προτάσεις! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την υπομονή σας (Μεγάλο μήνυμα)!!!
    E-mail address: mariagoros@hotmail.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: Mariagoros στις 23-05-2003 16:47 ]