ελληνική μουσική
    429 online   ·  210.844 μέλη
    moufixtros
    25.03.2007, 21:10
    ευχαριστώ χρόνια μου πολλά...αν και βιάστηκα και το γιόρτασα χτες...και για να σχολιάσω κάτι στο θέμα...είμαι πολύ χαρούμενος που αν και πολλά σχήματα δεν πήγαν καλά υπάρχουν από τη άλλη και πολλοί άνθρωποι που στηρίζουν την καλή μουσική και τις προσεγμένες παραστάσεις....σκίζουν!
    dimitrapan
    25.03.2007, 23:24
    Ήμουν κι εγώ εκεί το Σάββατο το βράδυ! Πραγματικά φοβερό το σχήμα και ο Μανώλης σε μεγάλα κέφια... Θα ανεβάσω και βιντεάκια (αν τα καταφέρω γιατί με την τεχνολογία δεν τα πάω και πολύ καλά)!

    Υ.Γ.: Moufixtros χρόνια σου πολλά!


    moufixtros
    26.03.2007, 10:06
    σε ευχαριστώ κι εσένα καλή μου για τα χρόνια πολλά( Ευάγγελος αλλά προτιμώ το Άγγελος)....είναι φοβερά όντως ,έχω καιρό να πάω σε τόσο καλή παράσταση ( μουσική ), για αυτό και πηγαίνω συνέχεια και ασταμάτητα,δε βαριέμαι καθόλου...τι έχω πάθει??? πέρνάω ωραία!!! πάντα τέτοια!!!!
    sentoni
    31.03.2007, 02:43
    . . . παιδιά δεν το πιστεύω . . . λίγο πριν γύρισα από ένα guest στο Σταυρό του Νότου ( εγώ ήμουν το guest ) και βρήκα ξανά εκεί τον moufixtro . . . εντάξει δεν λέω χάρηκα, αλλά ρε συ . . . όλες στα πόδια σου ; Άσε και τους καλλιτέχνες να 'χουν κοινό . . . δεν παίζεσαι πια ! Εξαιρετικοί . . .
    moufixtros
    31.03.2007, 10:20
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 31-03-2007 στις 02:43 έγραψε...

    . . . παιδιά δεν το πιστεύω . . . λίγο πριν γύρισα από ένα guest στο Σταυρό του Νότου ( εγώ ήμουν το guest ) και βρήκα ξανά εκεί τον moufixtro . . . εντάξει δεν λέω χάρηκα, αλλά ρε συ . . . όλες στα πόδια σου ; Άσε και τους καλλιτέχνες να 'χουν κοινό . . . δεν παίζεσαι πια ! Εξαιρετικοί . . .

    αυτό έλειπε να μη χαρείς! εκεί θα είμαι και σήμερα.
    sentoni
    13.04.2007, 10:43
    . . . αναρωτιέμαι . . . τελικά τι θα γίνει με την συνέντευξη του Μανώλη Φάμελλου ρε παιδιά . . . θα την δούμε επιτέλους ;
    tsixlofouska
    14.04.2007, 01:13
    Γειαααααααααα!!!!!!!!! Κ εγώ ανυπομονώ να δω τη συνέντευξη... Τίποτα πιο..προσωπικό τον ρωτήσατε το Φαμ ή τα γνωστά πάλι;;; Κ γενικά..ξέρει κανείς τίποταπιο προσωπικό γι'αυτόν;; Τα υπόλοιπα λίγο πολύ τα ξέρουμε, τα έχουμε διαβάσει πολλάκις αλλά να..με αυτό του το "χαμηλό προφίλ" πλάκα πλάκα τίποτα δεν ξέρουμε για τη ζωή του!!!
    Άσχετο..σεντόνι μήπως έχεις καμιά σχέση με Τρίκαλα??Λέω που είχες πάει να δεις τον Κότσιρα...
    Aiolos_m
    14.04.2007, 16:44
    Θα τη δείτε, υπομονη...ο καιρός γαρ εγγύς.


    μ' αλλιώς η μοίρα το βουλήθη, πρέπει να στρίψεις σε μια κόχη...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Aiolos_m στις 14-04-2007 16:45 ]


    sentoni
    15.04.2007, 04:37
    Παράθεση:

    Το μέλος tsixlofouska στις 14-04-2007 στις 01:13 έγραψε...

    Γειαααααααααα!!!!!!!!! Κ εγώ ανυπομονώ να δω τη συνέντευξη... Τίποτα πιο..προσωπικό τον ρωτήσατε το Φαμ ή τα γνωστά πάλι;;; Κ γενικά..ξέρει κανείς τίποταπιο προσωπικό γι'αυτόν;; Τα υπόλοιπα λίγο πολύ τα ξέρουμε, τα έχουμε διαβάσει πολλάκις αλλά να..με αυτό του το "χαμηλό προφίλ" πλάκα πλάκα τίποτα δεν ξέρουμε για τη ζωή του!!!
    Άσχετο..σεντόνι μήπως έχεις καμιά σχέση με Τρίκαλα??Λέω που είχες πάει να δεις τον Κότσιρα...




    . . . να σου πω την αλήθεια τα παιδιά που πήραν την συνέντευξη δεν ξέρω τι ερωτήσεις του έκαναν . . . έπρεπε να επιλέξουν αν και για αυτό διαφωνώ γιατί όταν γίνεται ένα θέμα : ερωτήσεις για τον καλλιτέχνη ( όποιος και να 'ναι ) θα 'πρεπε να γίνονται όλες . . . μου εξήγησαν όμως πως ήταν δύσκολο και απλά επέλεξαν κάποιες . . . θα δούμε όπως αναφέρει και ο aiolos _m . . .

    . . . όσο για τον Κότσιρα θα πήγαινα παντού για να τον δω . . . παρόλα αυτά ναι έχω σχέση με τα Τρίκαλα . . . !
    moufixtros
    18.04.2007, 14:16
    Παράθεση:

    Το μέλος tsixlofouska στις 14-04-2007 στις 01:13 έγραψε...

    Γειαααααααααα!!!!!!!!! Κ εγώ ανυπομονώ να δω τη συνέντευξη... Τίποτα πιο..προσωπικό τον ρωτήσατε το Φαμ ή τα γνωστά πάλι;;; Κ γενικά..ξέρει κανείς τίποταπιο προσωπικό γι'αυτόν;; Τα υπόλοιπα λίγο πολύ τα ξέρουμε, τα έχουμε διαβάσει πολλάκις αλλά να..με αυτό του το "χαμηλό προφίλ" πλάκα πλάκα τίποτα δεν ξέρουμε για τη ζωή του!!!
    Άσχετο..σεντόνι μήπως έχεις καμιά σχέση με Τρίκαλα??Λέω που είχες πάει να δεις τον Κότσιρα...

    συγγνώμη είναι δυνατόν να θες να μάθεις κάτι προσωπικό για τον άνθρωπο και ρωτάς αν κάποιος ξέρει κάτι γι' αυτόν να σου πει?Για ποιό λόγο να σου πει,αν υποθέσουμε ότι κάποιος τον ξέρει? Ε ρε τι λέει ο κόσμος!!!
    sentoni
    03.06.2007, 14:13
    . . . χθες συναυλία στην γεωπονική σχολή . . . Φάμελλος - Ζιώγαλας - Δρογώσης - Στεφάνου - Στρατής . . . παιδιά ήταν τέλεια !
    moufixtros
    03.06.2007, 16:42
    ...μετά από τόση απουσία (επαγγελματικοί λόγοι),χαίρομαι να γυρνάω και να πέφτω με τα μούτρα σε αυτά που με ευχαριστούν.....πραγματικά σεντόνι....απίθανη η συναυλία ,μα καθόλου απίθανο που σε βρήκα με τη φίλη σου εκεί!!!!!να πω πόσο χάρηκα? περιττό νομίζω!!!μπράβω κορίτσια έχετε ωραίο γούστο,ε είστε κι εσείς ωραιότατες.....όποιος δεν πήγε στη χθεσινή συναυλία έχασε....
    moufixtros
    03.06.2007, 17:00
    ααα και αφού επανήλθα να σχολιάσω και για τη φοβερή ατμόσφαιρα και τη μουσική τελειότητα στο μπαράκι του βασίλη στις 18 Μαίου αλλά και την επομένη στο σταυρό του νότου για τα 10 του χρόνια...καλά κανείς δεν πήγε για να γράψει κάτι?(εξαιρώ εσάς καλή μου).Ακούτε όντως Φάμελλο ( μόνο από cd?)
    sentoni
    03.06.2007, 17:13
    . . . moufixtre ευτυχώς που ήρθες . . . βέβαια εγώ στο μπαράκι του Βασίλη που πήγα ευχαριστώ τον jimy που με ενημέρωσε παρόλο που ΔΕΝ ήρθε . . . τέλος - πάντων ! Και στο Σταυρό πήγα μόνο Σάββατο για θόρυβο και ομολογώ πως ήταν εξαιρετική βραδιά . . . ( μεταξύ μας . . . το μαλλί που το μάκρυνες είναι τέλειο μάλλον για σένα λιποθυμούσαν τα γκομενάκια χθες )
    roubas
    03.06.2007, 18:11
    Εχει γραψει ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια!
    Τα φαντασματα σε ερμηνεια του Γιώργου Νταλαρα!
    Πολυ καλος!
    Paixnidiaris
    14.09.2009, 14:38

    Ρε παιδιά, άκουσα ότι βγάζει ο Φάμελλος καινούριο CD αυτές τις μέρες.

    Μήπως ξέρει κανείς περισσότερες πληροφορίες?