ελληνική μουσική
    781 online   ·  210.833 μέλη

    Το ΜusicΗeaven στο περιοδικό ΔΙΦΩΝΟ !

    XeniaRodo
    22.09.2005, 12:03
    Quote:

    Το μέλος fotiana στις 22-09-2005 στις 11:04 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος XeniaRodo στις 22-09-2005 στις 10:13 έγραψε:
    [i]

    ελπίζω μετά από αυτό να μην αρχίσω να λαβαίνω τίποτα περίεργα μηνύματα απειλητικά...






    Να προσέχεις πίσω σου, δε ξέρεις από που θα σου έρθει!

    Όχι, εντάξει είσαι ασφαλής, ομώς είπαμε ότι δε θα ασχοληθείς ξανά. Η Ανδριάνα είναι η αγαπημένη μου και δε τις αξίζουν τόσο αρνητικά σχόλια....





    Kαλά βρε Φωτιάνα, οκ

    fotiana
    22.09.2005, 12:07
    Ευχαριστώ Ξένια!!!



    και εξάλλου, κάποια στιγμή μπορεί ν΄ αλλάξεις γνώμη γιαυτήν! Ποτέ μη λες ποτέ! Το εύχομαι πάντως!


    μια προσευχή, μια ευχή σ’ ένα αστέρι
    που κανένας δε ξέρει, σ’ έχει φέρει
    για να μ’ αγαπάς...



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fotiana στις 22-09-2005 12:11 ]
    XeniaRodo
    22.09.2005, 12:22
    κι εγώ το εύχομαι βρε Φωτιάνα, αλλά έχει πολύ δρόμο μπροστά της ακόμη.
    -αχ παλι με τη Mπάμπαλη ασχολούμαι....-
    jorge
    22.09.2005, 12:27
    Βρε σεις, για καμιά μπύρα θα βγούμε να το γιορτάσουμε;

    Τι λέτε για την άλλη Κυριακή 2 Οκτωβρίου;;
    fotiana
    22.09.2005, 12:29
    Έχει πράγματι πολύ δρόμο μπροστά της, αλλά θα χαρώ πολύ αν κάποτε με την πορεία της σε αγγίξει και σε κάνει να αλλάξεις γνώμη. Αυτό θα σημαίνει ότι θα έχει πετύχει!!!
    Να είσαι καλά!


    Orfeus
    22.09.2005, 13:18
    Quote:

    Το μέλος fotiana στις 22-09-2005 στις 12:29 έγραψε:

    Έχει πράγματι πολύ δρόμο μπροστά της, αλλά θα χαρώ πολύ αν κάποτε με την πορεία της σε αγγίξει και σε κάνει να αλλάξεις γνώμη. Αυτό θα σημαίνει ότι θα έχει πετύχει!!!
    Να είσαι καλά!







    Τι δρόμο να έχει η μπύρα;

    Η πορεία της είναι προκαθορισμένη να περνάει από το λαρύγγι μας!!!

    Γι' αυτό και είναι μία πορεία πετυχημένη!!!


    XeniaRodo
    22.09.2005, 15:49
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 22-09-2005 στις 12:27 έγραψε:

    Βρε σεις, για καμιά μπύρα θα βγούμε να το γιορτάσουμε;

    Τι λέτε για την άλλη Κυριακή 2 Οκτωβρίου;;





    Nομίζω ότι πρέπει να το γιορτάσουμε πραγματικά....

    Προς Φωτιάνα:
    Aγαπητή μου, τι σημασία έχει άμα αγγίξει εμένα? Kαι ποιά είμαι εγώ?
    Σε τόσους αρέσει.... O καθένα εισπράττει το κάθε πράγμα πολύ διαφορετικά... Kοίτα τι γίνεται γύρω μας, πόση μουσική, πόσοι καλλιτέχνες!


    fotiana
    22.09.2005, 17:26
    Συμφωνώ απόλυτα! η μουσική είναι ανεξάντλητη και οι αξιόλογοι καλλιτέχνες ευτυχώς πολλοί!!! Να 'ναι καλά όλοι αυτοί που μας προσφέρουν τόσες συγκινήσεις με τα τραγούδια τους και να 'μαστε και εμείς καλά να τους ακούμε!

    Πίνω σ΄ αυτό!!!
    xristoforoupanagiotis
    22.09.2005, 19:25
    ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ.Δεν το έχω δεί ακόμα αλλά τελικά τα καλά πράγματα και οι καλές παρεές πάντα ξεχωρίζουν.Μπράβο και πάλι καλή συνέχεια.....
    Αν και δεν χρειαζοταν το δημοσιευμα του διφώνου για να καταλάβουμε τι εστί musicheaven
    mariaaa
    22.09.2005, 21:39
    Μ-Π-Ρ-Α-Β-Ο!
    dim_ts_greek
    23.09.2005, 00:11
    Μετά απ’ αυτό,να απαιτήσουμε μόνιμη στήλη στο περιοδικό!
    Και δικό μας cd!
    Τι..ζητάω πολλά;
    doritsa78
    23.09.2005, 12:15
    ΜΠΡΑΒΟ σε ολους μας.Αυτο ειναι μεγαλο γεγονος.Πρεπει να παρω το περιοδικο.Αληθεια πρεπει να το γιορτασουμε, να τα πιουμε.Και θα ηταν καλυτερα να καναμε μια συναυλια για το περιοδικο ΔΙΦΩΝΟ,για χαρη του που αναφερεται σε μας,να το ευχαριστησουμε για τα καλα του λογια.Τι λετε?
    antonLOrd
    23.09.2005, 13:47
    λοιπόν και από μένα... Συγχαρητήρια σε όλους μας και ιδιέταιρα στον jorge που είχε την τρομερή έμπνευση να φτιάξει το MuSiChEaVeN...
    mmm
    23.09.2005, 20:29
    Για όσους δεν πρόλαβαν το περιοδικό που εξαντλείται παντού απ' ό,τι φαίνεται, αλλά και για τους πολλούς ξενιτεμένους του Μ/Η, έχω σκανάρει το τετρασέλιδο του ΔΙΦΩΝΟΥ. Οποιος το θέλει, ας μου στείλει ΡΜ με το mail του (το zip είναι 1,1 ΜΒ περίπου). Υπάρχει και σε υψηλότερη ανάλυση (είναι όμως 3,9 ΜΒ), όποιος το προτιμά έτσι, ας το διευκρινίσει.
    DavidDT
    23.09.2005, 20:54
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε !!!!!!!! Μ!! !!!!!!!!!!!!!!!!!H !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Υ !!!!!!!! !!U!! !!!!!!!!!!!!!!!!!E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γ !!!!!!!! !!!!S!! !!!!!!!!!!!!!!!!!A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε !!!!!!!! !!!!! I!! !!!!!!!!!!!!!!!!!V !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!C!! !!!!!!!!!!!!!!!!E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!N !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Konnie
    24.09.2005, 16:40
    .....Δηλαδη τωρα παιδια...ειμαστε celebrities?????!!!







    Αντε λοιπον, the sky is the limit!Μπραβο!

    Frida
    24.09.2005, 16:49
    ΜΠΡΑΒΟ music heaven! τρεχω να αγορασω το ΔΙΦΩΝΟ. Στην Κύπρο την Τετάρτη θα ρθει! (πάλι καλά που το φέρνουν και εδώ!)
    xristoforoupanagiotis
    27.09.2005, 16:24
    Λοιπόν εχω το δημοσιευμα μπροστά μου.Πολύ όμορφο.
    Γι άλλη μία φορά ρίχνω τρελλό γέλιο με τις ατάκες της xeniarodo(θεά)

    για παράδειγμα:
    Eγώ ένα ΔEN θέλω να δω...
    Tην Mπάμπαλη δίπλα στον Aλκίνοο.
    ¶μα γίνει κάτι τέτοιο μα την Παναγία, θα ορμήξω στη σκηνή και θα κάνω φασαρία....

    (πω πω έκανε και ομοικαταληξία, πώς φαίνεται ο καλλιτέχνης,
    τσ τσ, κατά λάθος φτιάχνει έργα τέχνης)
    χα χα.
    xeniarodo ζούμε για να σε ακούμε(διαβάζουμε).

    ¶! ¶σχετο στις σελίδες 66 και 67 έχει το σηματάκι του lucozade energy.
    Μήπως είναι υπονοούμενο ?
    lucozade energy για περισσότερα μηνύματα?



    istoxastis
    27.09.2005, 23:33
    Στον jorge και σ' όλους τους συντελεστές του Μουσικού Παράδεισου εκφράζω τη χαρά μου μ' ενα πελώριο ΜΠΡΑΒΟ!! Πάντα τέτοια!
    eneni
    27.09.2005, 23:34
    Το πηρα κι εγώ! Ωραία!! Μπράβο σε όλους (ε πρωτα απ ολους στον Jorge)