ελληνική μουσική
    621 online   ·  210.830 μέλη

    Συνάντηση των μελών του Μ/Η στην Αθήνα

    Desmar
    04.10.2005, 03:30
    ... έπεράσαμ ό-μο-ρφα ό-μο ρφα ό-μο-ρφα
    έ-περάσαμ ό-μο-ρφα και τούτη τη βραδυάαααααααα ...



    λοιπόν μετά από τόσες συστάσεις που έκανα ... θα καταγράψω τους παρεβρισκόμενους της βραδυάς μέλη και φίλους (διορθώστε με όπου κάνω λάθος) με τα μικρά τους και σύμφωνα με το που καθόντουσαν στο τραπέζι .... ξεκινάμε από αριστερά και ακολουθούμε την φορά του ρολογιού ...

    Γιώργος (Πρόεδρος), Παύλος, Έλενα, Πέτρος, Ξένια, Αντρέας, Δήμητρα, Μπάμπης, Μανώλης ή Θοδωρής? (φίλος Μπάμπη), Αποστόλης, Κωνσταντίνα, Θοδωρής, Ελένη, Γιώργος (Χόρχε), Δέσποινα (ψιψί), Κωστής (ψιψί), Δημήτρης, Νεκταρία, Μανώλης (δελφινάκι), Γιώργος (ΓουΛου), Γιώργος (Faltso-γκολ), Αλβέρτος, Πάνος ... (ξεχνάω κανέναν?)

    Προστέθηκαν κατά την διάρκεια της βραδυάς: ... Σταύρος, Μάκης (φίλος), Πόπη, Νίκος, 2 μέλη - φίλοι της Πατατούλας (συγνώμη φεύγαμε και δεν άκουσα ονόματα παιδιά ), Μαριάννα ... από εκεί και πέρα δεν ξέρω ...

    Ήταν ωραία που βρεθήκαμε όλοι μαζί πραγματικά ... μακάρι να είχαμε μουσικούλα και την δυνατότητα να μιλήσουμε περισσότερο ...

    Θέλω να μεταφέρω σε όλους σας ένα φοβερό διάλογο μεταξύ Jorge - dimitrisdimitriadis - kifa. Ο διάλογος που ακολουθεί οδήγησε σε ηχηρότατο γέλιο τους kifa-desmar και έτσι ο tetraktis που ήταν στο δρόμο (εμείς στην ταράτσα) μπόρεσε να εντοπίσει την ταβέρνα και να έρθει κοντά μας .... ουιιιιιιιιιιιιιιιιι.....

    dimitrisdimitriadis: Έχω 500 παιδιά την εβδομάδα από τα 4 σχολεία του διδάσκω (καθηγητής μουσικής γαρ)
    Jorge: και ο ηλίθιος το συνεχίζει ... επί 4 εβδομάδες που έχει ο μήνας? ... 2.500 παιδιά (αρχίζουν γέλια)
    kifa: επί 12 μήνες το χρόνο? (τα γέλια δυναμώνουν επικίνδυνα)
    Jorge: επί 20 χρόνια που διδάσκω? (έγινε ... ΠΑΝΙΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!)

    ...να'μαστε καλά παίδουλες ... και ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!


    doritsa78
    04.10.2005, 15:57
    Ευχαριστω για την απουσια, ειμαι αδικαιολογητη οτι και να πειτε. Συγνωμη που δεν τα καταφερα παλι να ερθω στη συναντηση. Ειχα συναντηση με συγγενεις και ειχαν ερθει απο Βολο. Αληθεια ποιος παντρευεται?

    doritsa


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : doritsa78 στις 04-10-2005 15:58 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 04-10-2005 16:44 ]
    Orfeus
    04.10.2005, 16:03
    Παντρεύεται;

    Δεν ξέρω. Κάτσε να ρωτήσω.

    Παιδιά ποιος παντρεύεται;


    gate
    04.10.2005, 16:32
    Επιτέλους επιδιόρθωσα τον υπολογιστή μου και είμαι πάλι on line.

    Πολύ όμορφα ήταν προχθές. Να το ξανακάνουμε σύντομα, για να μην ξεχνιόμαστε!
    Χάσατε όσοι δεν ήρθατε. Βέβαια μας έλειπε η μουσική. Ούτε μια κιθάρα!! Απαράδεκτο!

    Υπήρχε τουλάχιστον καλή παρέα, πολλές και πολύ γέλιο, ...τι "πολύ" δηλαδή... Τον Kifa και το Δεσποινάκι τους άκουσε όλη η Καστέλλα! Αυτά τα παιδιά - δεν εξηγείται ...- πρέπει να δουλεύουν με ενισχυτή...

    Και μια σημείωση για τους καινούριους στο site ή γενικότερα όσους δεν έχουν παρευρεθεί σε καμία μας συνάντηση: Μη διστάζετε να βρίσκεστε μαζί μας, στις συναντήσεις. Ήδη στη συνάντηση της Καστέλλας ήρθαν ορισμένα παιδιά για πρώτη φορά και μπορούν οι ίδιοι να σας επιβεβαιώσουν το πόσο άνετα αισθάνθηκαν (...τους έχουμε καλοπληρώσει...). Όλους εσάς που διστάσατε να έρθετε, σας περιμένουμε, ασυζητητί, την επόμενη φορά!


    beatlus
    04.10.2005, 16:33
    Quote:

    Το μέλος Desmar στις 04-10-2005 στις 03:30 έγραψε:


    2 μέλη - φίλοι της Πατατούλας (συγνώμη φεύγαμε και δεν άκουσα ονόματα παιδιά ),




    ...μάλλον αναφέρεσαι στην αφεντιά μου (Σωτήρης-Beatlus) και τον -μέλλων μέλος- φίλο μου τον Χρήστο