ελληνική μουσική
    808 online   ·  210.833 μέλη
    --Elena--
    07.07.2007, 19:46
    Συμφωνώ εν μέρει μαζί σου kostas14!!Δεν μπορείς να λες μόνο τα καλά της metal μουσικής μόνο & μόνο επειδή είναι το είδος που ακούς!!Όλα τα είδη μουσικής(pop,metal,rock,rap....)είναι σεβαστά και το κοινό που υποστηρίζει αυτά τα είδη είναι εξίσου σεβαστά!Προσωπικά ακούω pop μουσική,αλλά ποτέ δεν μπήκα σε topic σχετικά με τους metallica!!..Μόνο και μόνο επειδή δεν είμαι "ικανή" να μιλήσω γι' αυτό το είδος!Δεν λέω ότι έκανες κακό που σχολίασες τον Sarbel,άλλωστε κι εγώ είπα ότι δεν τρελαίνομαι για τον Sarbel!!Απλά λέω ότι καλό θα ήταν να σχολιάσεις και να κρίνεις αποκλειστικά τον Sarbel χωρίς να αναφερθείς σε κάποιο άλλο είδος!!!Ελπίζω να κατάλαβες τί εννοώ και να μην με παρεξηγήσεις!
    kostas14
    08.07.2007, 01:38
    ti na pare3igisw re c eisai sovari???????
    de lew pws ta alla eidh mousikhs den einai wraia.ennoeitai pws einai wraia gia kapoious giati alliws de tha ypirxan...kai pop kai rap kai elliniko entexno kai klasikh mousikh kai oti allo thes einai eidh mousikhs sevasta...allwste ola pane alisida.an den pirxe klasiki mousiki de tha ipirxe kai metal...alla epanerxomai sto sarbelmazwnakininomartakiklpklp....otan enas kalitexnhs anevainei sti skhnh to koino prepei na niwthei deos,na anatrixiazei...oxi o idios..kai ayto, se ayto to xwro sthn ellada to exei kataferei mono o rouvas,xwris na mou aresei oute o idios oute kai to styl mousikhs tou oute kai to koino p ton parakolouthei....alla ayto simvainei.

    de sxoliazw to eidos mousikhs,sxoliazw ti mousiki genikotera...elpizw na katalavaineis ti ennow!!
    --Elena--
    08.07.2007, 01:45
    Ναι Κώστα!!!Τώρα κατάλαβα!!!Συμφωνώ απόλυτα!!!
    kostas14
    08.07.2007, 02:05
    kai mia pou kaneis kai tin ekpompi, vale k kamia metallia(children of the sea apo black sabbath)...thanx
    ydrargyros
    08.07.2007, 20:53
    όχι
    esta
    09.07.2007, 18:27
    sarbel????????!!!!!!!!!!!
    katurunen
    12.07.2007, 14:32
    Όλοι υποστηρίζουμε και με επιχειρήματα το είδος μουσικής που προτιμάμε...
    Και πραγματικά το πιστεύω αυτό που λες!
    Έχω περάσει από όλα τα είδη αλλά ειλικρινά με τη metal μουσική έχω φάει τρελό κόλλημα.
    Αυτό ακριβώς που λες "ξεβούλωσαν τα αυτιά μου"!
    Αλλά ξέρεις τι?... Η διαφορά μας με αυτούς που δε ακούν metal είναι οτι εμείς έχουμε δίκιο!
    (παίδες αστειεύομαι, ΕΛΕΦΡΩΣ..., χωρίς παρεξήγηση)

    Παράθεση:
    re akouste ligo metal na 3evoulwsoun ta aytia sas...




    katurunen
    12.07.2007, 14:37
    Καλός ο Σαρμπέλ... θα τον έπαιρνα! Αν και προτιμώ αρκετά περισσότερα "κυβικά"...
    Μουσικά πάντως δεν μου γεμίζει το μάτι...
    myrtouli
    20.07.2007, 15:02
    ...ε δεν πεθαινω κιολας.....
    Depoula
    20.07.2007, 17:43
    Ε οχι...!!!Ενταξει δε λεω,καλος ειναι για τα κοριτσακια που ουρλιαζουν βλεποντας τον αλλα μουσικα δε λεει τιποτα.... !