ελληνική μουσική
    390 online   ·  210.819 μέλη

    Χρειάζομαι επειγόντως το τραγούδι του Nescafe!

    musichell
    19.09.2008, 13:19

    το σχολιο το εκανα επειδη ειχατε ξεφυγει απ το θεμα του τοπικ και ηταν χιουμοριστικο εξαλλου,,τωρα μην κατσουμε να ασχοληθουμε με αυτο γιατι θα το κανουμε χειροτερα..


    VasDim
    19.09.2008, 13:28

    οταν το humour ειναι ευστοχο γελανε ολοι...οσο για το αν ξεφευγουμε μπορουσαν πολλοι να μας το υπενθυμησουν πιο αρμοδιοι..ειπα οτι ειχα να πω φιλε μου..τελειωσε..αν βρω το τραγουδι θα το στειλω κ σε σενα και οτιδηποτε αλλο θες...να σε καλα...


    musichell
    19.09.2008, 13:41

    λοιπον,τελευταιο μηνυμα γι αυτο το θεμα,,,,το χιουμορ μου φιλε ηταν πολυ ευστοχο,αστοχη ειναι η αντιληψη οσων παρεξηγουνται απο αυτο,,,δεν αμφισβητησα την ομορφια σου,για την ακριβεια εσενα δεν σε ανεφερα καν,,,αυτα...σ ευχαριστω αλλα μην μου το στειλεις το τραγουδι αν το βρεις,,,τον εχω κοψει τον φραπε,με πειραζε στο στομαχι,,,{#emotions_dlg.beer}


    VasDim
    19.09.2008, 14:10

    Αν με ανεφερες εμενα δεν θα σου μιλουσα καν...επειδη εθιξες τα κοριτσια μιλησα...κι αν ειμαι μονο εγω που εχω αστοχη αντιληψη τοτε δες και το σχολειο της κοπελας πιο πανω..εσυ εχεις το προβλημα και να μην ανακατευσαι σε πραγματα που δεν σε ενδιαφερουν...απλο το πραγμα..εμενα θα ειναι το τελευταιο μου μην στη κουβεντα οχι γιατι το ειπες εσυ αλλα γιατι δεν ειναι παραγωγικη και μονο που ειχες το θρασος να απαντησεις και δεν καταλαβες τι μαλακια εκανες δεν παιζει...οχι απλως δεν θα απαντησω αλλα δεν θα ξαναλαβω μερος σε καμια συζητηση εφοσον υπαρχουν τυποι σαν κι εσενα να λενε τετοιες παπαριες...


    musichell
    19.09.2008, 14:25

    πρωτον,καθε προσπαθεια απαντησης εκ μερους σου στην προηγουμενη απαντηση μου ηταν καταδικασμενη εκ των πρωτερων σε αποτυχια και μονο σε νευρικες και κομπλεξικες προτασεις θα μπορουσε να οδηγησει οπως και εγινε...δευτερον,κατανοω το ενδιαφερον σου για την υπερασπιση των θαυμαστριων σου,αλλα καθε τετοια αποπειρα απο ατομα κενου περιεχομενου μονο σε αυτοξεφτιλισμο μπορει να τα οδηγησει....τριτον,αν σε χαλανε οσα σου λεω πιες ενα φραπεδακι να χαλαρωσεις,,,,byeee,,φιλακια...{#emotions_dlg.inlove}


    incomplete_angel
    19.09.2008, 15:01

    Τελικά βγήκατε εκτός τόπικ. Μπράβο. Cat66 το σχόλιό σου εκτός του ότι ήταν κι εκτός τόπικ ήταν και άστοχο. Δε νομίζω ότι φάνηκε αστείο σε κανένα, αμφιβάλλω κιόλας για το πόσο χιουμοριστικό μπορεί να ήταν. Άποψή μου φυσικά. Μη γράφεις άσκοπα post στο λέω γιατί δεν είναι και η πρώτη φορά. Όσο για την τελευταία σου απάντηση τη θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη.

    Αν έχετε κάτι σχετικά με το κομάτι που ψάχνουν τα παιδιά γράψτε. Αλλιώς δοκιμάστε σε κάποιο άλλο τόπικ πιο σχετικό.


    musichell
    19.09.2008, 15:13

    οπως γραφει κι ενα αλλο μελος εδω'''μην τα βαζεις ποτε με τους ηλιθιους,ειναι πιο εμπειροι στον τομεα αυτο και θα χασεις'',,καπως ετσι το γραφει νομιζω,,,,σωστο παντως...σβηστε το αυτο  και οτι εχω γραψει πιο πανω,,,οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος αλλωστε,,το εχω καταλαβει...


    incomplete_angel
    19.09.2008, 15:16

    Μόνο που χρησιμοποιείς προσβολές για να φανείς πιο έξυπνος, δείχνει πολλά. Δε θα ασχοληθώ άλλο. Νομίζω ότι ο διαχειριστής πλέον αν είναι θα επεμβει.


    musichell
    19.09.2008, 15:29

    δεν τα εχει δει μαλλον ακομα ο διαχειριστης οσα ΤΡΟΜΕΡΑ γραφω,,,αντε,τρεξε να του το πεις,,μην καθεσαι....

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cat66 στις 19-09-2008 15:30 ]


    incomplete_angel
    19.09.2008, 15:31

    Παράθεση:

    Το μέλος cat66 στις 19-09-2008 στις 15:29 έγραψε...

    δεν τα εχει δει μαλλον ακομα ο διαχειριστης οσα ΤΡΟΜΕΡΑ γραφω,,,αντε,τρεξε να του το πεις,,μην καθεσαι....

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cat66 στις 19-09-2008 15:30 ]



    Ούτε που θα κάνω τον κόπο.


    myrriamm
    19.09.2008, 15:35

    Παράθεση:
    aparadektos...
    Το μέλος cat66 στις 19-09-2008 στις 15:29 έγραψε...

    δεν τα εχει δει μαλλον ακομα ο διαχειριστης οσα ΤΡΟΜΕΡΑ γραφω,,,αντε,τρεξε να του το πεις,,μην καθεσαι....

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cat66 στις 19-09-2008 15:30 ]




    incomplete_angel
    19.09.2008, 15:38

    Για τα παιδιά που περιμένουν κάποιο νέο για το κομμάτι, απλά συγνώμη για τα off-topic.


    musichell
    19.09.2008, 15:41

    κι απο μενα συγγνωμη για τα ασχετα μηνυματα με το θεμα αλλα ενα απλο σχολιο εκανα,,,γι αυτον ακριβως τον λογο,επειδη ειχαν βγει καποιοι εκτος θεματος,,,δεν ηθελα να τραβηξει τοσο αλλα η αντιδραση φερνει αντιδραση....


    Melodie
    19.09.2008, 17:14

    ΠΟΠΟ!!! 1 σχολιο εκανα για τον Vasdim πανω στον αυθορμητισμο της στιγμης...απλα μου βγηκε εκεινη την ωρα... και εγινε θεμα.Παντως το σχολιο του cat66 ηταν καπως αστειο, αν και νομιζω πως εδειχνε ζηλεια!

     


    -----------------
    Ζήσε τη ζωή γιατί είναι μικρή- Πάλεψε γι' αυτή- Μην αφήσεις κανέναν και τίποτα να στη στερήσει

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Melodie στις 19-09-2008 17:24 ]


    Melodie
    19.09.2008, 17:16

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Melodie στις 19-09-2008 17:16 ]


    Αληθεια...κανα νεο για το τραγουδακι?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Melodie στις 19-09-2008 17:17 ]


    musichell
    19.09.2008, 17:26

    Παράθεση:

    Το μέλος Melodie στις 19-09-2008 στις 17:14 έγραψε...

    ΠΟΠΟ!!! 1 σχολιο εκανα για τον Vasdim πανω στον αυθορμητισμο της στιγμης...απλα μου βγηκε εκεινη την ωρα... και εγινε θεμα.Παντως το σχολιο του cat66 ηταν αστειο, αν και νομιζω εδειχνε λιγη ζηλεια!

     



    και το σχολιο μου πανω στον αυθορμητισμο της στιγμης ηταν,,,χαιρομαι που καταλαβες το χιουμορ μου,,,{#emotions_dlg.biggrin}...οσον αφορα τη ζηλεια,δεν ισχυει...δεν θα θελα καθολου να ειμαι σαν τυποποιημενο προτυπο που πλασαρουν στην τηλεοραση και στα περιοδικα,,,θελω να μαι αυθεντικος...


    https://www.youtube.com/watch?v=WxaPkznKE7ALink

    >

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cat66 στις 19-09-2008 17:27 ]


    Loukianie
    19.09.2008, 17:54

    Το έχω το τραγούδι.

    Αν είναι επιτρεπτό μπορώ να το κάνω upload εδώ.

    {#emotions_dlg.walkman}


    EvAkI105
    20.09.2008, 12:33

    NAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mporeis apla na to steileis mesw e - mail se merikous + 8a ta vroume emeis

    (ennow o enas 8a to steilei ston allo k etsi 8a to exoume oloi...)

    twra gia to an epitrepetai dn 3erw...


    incomplete_angel
    20.09.2008, 13:01

    Παράθεση:

    Το μέλος Loukianie στις 19-09-2008 στις 17:54 έγραψε...

    Το έχω το τραγούδι.

    Αν είναι επιτρεπτό μπορώ να το κάνω upload εδώ.

    {#emotions_dlg.walkman}



    Κανονικά δεν επιτρέπεται. Ας στείλει κάποιος το email του με πμ στο μέλος Loukianie και διαμοιράστε το μεταξύ σας.


    NickSick
    22.09.2008, 02:50

    Τελικα βρεθηκε το κομματι???

     

    Ps.Ειμαι και εγω ομορφος...