ελληνική μουσική
    718 online   ·  210.832 μέλη
    Brokenchord
    22.11.2005, 21:47
    Τι γνώμη έχετε η τι εμπειρίες αποκομίσατε απο την χθεσινοβραδινή του συναυλία στο fix της θασσαλονίκης. Εγω τι να πω ρε παιδία έμεινα με το στόμα ανοιχτο. Μα να τον μα να τον βλεπεις να σου παίζει σόλο με την γλώσα . Να είναι ποιο νευρόσπαστο στον ρυθμό και από τον drumer. Κρίμα για τον Vai πάντος τον αδίκησε ο χώρος του fix πάρα πολύ. Αν και η ορθοστασία ήταν κατι το δύσκολο χαλάλι του. Και χαλάλι του και τα τριάντα ευρόπουλα.Ειμαι βέβαια και τυχερός .Ευτυχός που βρέθηκε και εκείνο το καλό παλικάρι με το παραπανίσιο εισιτήριο. Και έτσι δεν πλήροσα τα πέντε ευρό καπέλο της εισόδου . Τους πουσταράδες τα αγοράζουνε στη μαύρη και σου φόραν και το καπέλο .



    επισυναπτόμενα: Steve Vai.JPG 
    melanie1325
    23.11.2005, 02:34
    περιμένουμε εντυπώσεις κ απο τη συναυλία της Αθήνας!
    Dj_kerveros
    23.11.2005, 21:16
    Σε ένα τέταρτο περίπου ξεκινάει και η συναυλία του στην Πάτρα! Δυστυχώς δεν θα πάω!!
    Brokenchord
    27.11.2005, 22:52
    Απο ότι φένετε μάλον κανένας δεν πήγε. Και μετα σου λένε απο πάνω οτι η Rock μουσικη είναι.......... μαλακ...φωιν0ιωσαν άντε τώρα. Παιδιά άμα τύχει και ξαναπεράσει απο Ελλάδα κάντε τον κόπο να τον ακουστε. Η τουλάχιστον να περάσετε απο έξω και μην βιαστήτε να βγάλετε συμπεράσματα...........
    επισυναπτόμενα: Ibanez_JEM555_WH.png 
    ageras
    28.11.2005, 04:20
    Πήγα εγώ στην Αθήνα στο κλειστό του Σπόρτινγκ και απογοητεύτηκα όχι φυσικά από τον Steve Vai που ήταν εξαίσιος αλλά από τον τρισάθλιο ήχο καθώς και από την κάκιστη οργάνωση της διοργανώτριας εταιρείας.
    Θετικό:Η 3ωρη και βάλε πράσταση του Vai
    Aρνητικό:Ο Eric Sardinas
    Brokenchord
    28.11.2005, 14:06
    Ναι πράγματι το οτι στο οτι ο Eric Sardinas ήταν λίγο εως πάρα πολυ καραγκιόζης .Και εγω απογοτεύτικα οταν τον είδα λέω. Καλα τα 30 ευροπουλάκια μου πήγαν σε αυτον τον μαλάκα.........