ελληνική μουσική
    900 online   ·  210.851 μέλη
    lianameladaki
    27.11.2005, 01:05
    σε τι θα χρειαστω τη χημεια στο μελλον.....
    δεν ειναι δα και τοσο τρομερο να μη ξερω το μοριακο τυπο του βιτριολιου....
    GinaDanis
    27.11.2005, 16:07
    Αναρωτιέμαι από που μπορούν να αντλήσουν πραγματικό κουράγιο για την ψυχή τους οι άνθρωποι που-ξέροντας τον εαυτό τους- νιώθουν ότι η ζωή τους χάνεται μέσα σε μια εξαντλητική,πιεστική αλλά αναπόφευκτη εργασιακή καθημερινότητα...

    Αναρωτιέμαι πώς μπορούν να ξαναφτιάξουν την κατεστραμμένη τους ζωή από την αρχή κάποιοι άνθρωποι χωρίς να φορτώσουν άθελά τους τις επιπτώσεις της τέως ζωής τους στους ανθρώπους εκείνους που βρίσκονται τώρα κοντά τους & θέλουν να ζήσουν όμορφα & αρμονικά μαζί...

    Δύσκολες οι απαντήσεις γιατί κάθε περίπτωση έχει & τη ...μοναδικότητά της!
    AT
    27.11.2005, 18:49
    Quote:

    Το μέλος GinaDanis στις 27-11-2005 στις 16:07 έγραψε:

    Αναρωτιέμαι από που μπορούν να αντλήσουν πραγματικό κουράγιο για την ψυχή τους οι άνθρωποι που-ξέροντας τον εαυτό τους- νιώθουν ότι η ζωή τους χάνεται μέσα σε μια εξαντλητική,πιεστική αλλά αναπόφευκτη εργασιακή καθημερινότητα...

    Αναρωτιέμαι πώς μπορούν να ξαναφτιάξουν την κατεστραμμένη τους ζωή από την αρχή κάποιοι άνθρωποι χωρίς να φορτώσουν άθελά τους τις επιπτώσεις της τέως ζωής τους στους ανθρώπους εκείνους που βρίσκονται τώρα κοντά τους & θέλουν να ζήσουν όμορφα & αρμονικά μαζί...

    Δύσκολες οι απαντήσεις γιατί κάθε περίπτωση έχει & τη ...μοναδικότητά της!






    αχ τί καλά..... υπάρχει κι άλλος που ψάχνει το ίδιο...... άμα (τυχόν) βρεις την απάντηση, θα μου πεις κι εμένα??????

    Εγώ πάντως, το πείρα απόφαση να μουλαρώσω.... και να αρπαχτώ από την τρέλλα μου.... γιατί αν, δεν.... Θεός φυλάξει!!! Όσο για το κουράγιο, απλώς δεν το σκέπτομαι.... καθότι μου 'χει τελειώσει....


    Οπότε.... γιουρούσι!!!!
    picachu8
    27.11.2005, 19:39
    Εγςω απόψε θα το παίξω ρηχός και τέρας λογικής και αναρωτιέμαι γιατί αφαιρούμε την καθαρή αξία από το συνολικό κέρδος και τον λογαριασμό αποτελεσμάτων χρήσεως απότον ισολογισμό.....οχι δλδ όποιος μπορεί ας απαντήσει.......
    AT
    27.11.2005, 19:44


    Quote:

    Το μέλος picachu8 στις 27-11-2005 στις 19:39 έγραψε:

    Εγςω απόψε θα το παίξω ρηχός και τέρας λογικής και αναρωτιέμαι γιατί αφαιρούμε την καθαρή αξία από το συνολικό κέρδος και τον λογαριασμό αποτελεσμάτων χρήσεως απότον ισολογισμό.....οχι δλδ όποιος μπορεί ας απαντήσει.......





    στο πρώτο, γιατί έτσι βλέπεις τον τζίρο...
    στο δεύτερο.... δεν ξέρω τις λέξεις!!!!!!

    καλή επιτυχία αύριο!!
    picachu8
    27.11.2005, 19:47
    Ευχαριστώ...τώρα αναρωτιέμαι γιατί αντί να διαβάσω έχω κολλήσει στο musicheaven..........αν κάτσω να αναρωτηθώ και αυτό κάηκα........
    GinaDanis
    27.11.2005, 20:02
    Quote:

    Το μέλος AT στις 27-11-2005 στις 18:49 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος GinaDanis στις 27-11-2005 στις 16:07 έγραψε:
    [i]
    Αναρωτιέμαι από που μπορούν να αντλήσουν πραγματικό κουράγιο για την ψυχή τους οι άνθρωποι που-ξέροντας τον εαυτό τους- νιώθουν ότι η ζωή τους χάνεται μέσα σε μια εξαντλητική,πιεστική αλλά αναπόφευκτη εργασιακή καθημερινότητα...

    Αναρωτιέμαι πώς μπορούν να ξαναφτιάξουν την κατεστραμμένη τους ζωή από την αρχή κάποιοι άνθρωποι χωρίς να φορτώσουν άθελά τους τις επιπτώσεις της τέως ζωής τους στους ανθρώπους εκείνους που βρίσκονται τώρα κοντά τους & θέλουν να ζήσουν όμορφα & αρμονικά μαζί...

    Δύσκολες οι απαντήσεις γιατί κάθε περίπτωση έχει & τη ...μοναδικότητά της!






    αχ τί καλά..... υπάρχει κι άλλος που ψάχνει το ίδιο...... άμα (τυχόν) βρεις την απάντηση, θα μου πεις κι εμένα??????

    Εγώ πάντως, το πείρα απόφαση να μουλαρώσω.... και να αρπαχτώ από την τρέλλα μου.... γιατί αν, δεν.... Θεός φυλάξει!!! Όσο για το κουράγιο, απλώς δεν το σκέπτομαι.... καθότι μου 'χει τελειώσει....


    Οπότε.... γιουρούσι!!!!

    [/I]



    Mου φαίνεται ότι & γω θα αρπαχτώ απ' τη δική μου τρέλα, όπως κάνεις & συ, γιατί με φάγαν οι ευαισθησίες & οι προβληματισμοί. Χρειάζεται & ένα διάλειμμα!!!

    XeniaRodo
    28.11.2005, 14:17
    Quote:

    Το μέλος GinaDanis στις 27-11-2005 στις 16:07 έγραψε:

    Αναρωτιέμαι από που μπορούν να αντλήσουν πραγματικό κουράγιο για την ψυχή τους οι άνθρωποι που-ξέροντας τον εαυτό τους- νιώθουν ότι η ζωή τους χάνεται μέσα σε μια εξαντλητική,πιεστική αλλά αναπόφευκτη εργασιακή καθημερινότητα...






    Aχ, ξύνεις πληγές αγαπητή...
    ariel4217
    28.11.2005, 14:24
    Quote:

    Το μέλος dimi589 στις 25-11-2005 στις 18:23 έγραψε:

    Αναρωτιέμαι γιατι ο/η ariel4217 έστειλε το μήνυμα 3 φορές?και
    πόσο κρατάει η αγάπη...






    Οι ariel4217(οι υποφαινομενες) αναρωτιουνται κι αυτες το ιδιο πραγμα....
    Αν και τωρα που το σκεφτομαστε καλυτερα, μαλλον ειναι γιατι ηταν η πρωτη φορα που στελναμε και νομιζαμε οτι το ειχαμε κανει δυο φορες λαθος!!!(Αλλα μαλλον οχι...)

    Επιπροσθετως, δεν ξερουμε ποσο κραταει η αγάπη, αλλα αναρωτιομαστε αν:
    > Η αγάπη άργησε μια μέρα
    > Η αγάπη ήρθε από μακριά
    > Η αγάπη είναι ελεφαντας
    > Παντα υπαρχει μια αγαπη για το καλοκαιρι
    > Αγαπη μου, αγαπη μου η νυχτα θα μας παρει,τ'αστρα κι ο ουρανος, το κρυο το φεγγαριιιιιιιι.......
    > Υπαρχει αγαπη απο nylon
    > Μπορουμε να τη βρουμε
    > Πως τη βρισκουμε(αν τελικα μπορουμε)


    Επισης αναρωτιομαστε τι στο καλο μας ποτισαν σημερα,γιατι δεν μπορει, μονο ετσι εξηγουνται καποια πραγματα....
    Ajax
    29.11.2005, 00:13
    Πως αισθάνεται ένας αποτυχημένος ιππέας ζαχαροκάλαμου ;
    AT
    29.11.2005, 01:35
    ...Τί πάει να πει αυτό....
    xiozil
    30.11.2005, 03:06
    να αναρωτηθώ τώρα ή να τ' αφήσω γι' αργότερα?
    picachu8
    30.11.2005, 04:59
    Τι ώρα να ναι;;;
    maria21
    30.11.2005, 06:15
    τι θα μου φερει το άυριο
    picachu8
    30.11.2005, 06:21
    και το έγραψες αυτό ξημερώματα? έχεις πολύ ακόμα για να μάθεις..τουλάχιστον να το έγραφες κατα τισ 11¨30....:)..
    GinaDanis
    30.11.2005, 14:26
    Aναρωτιέμαι πότε θα πάρει σύνταξη ο δ/ντης του 8ου Αγ. Παρασκευής ή πότε θα έρθει η μέρα που θ΄αφήσει το σχολείο ελεύθερο ν' αναπνεύσει & να κάνουμε σωστά τη δουλειά μας απαλλάσσοντάς μας από τη βλαβερή για τα νεύρα μας παρουσία του & εξουσιαστικότητά του...Δεν έχει ιδέα για το έργο μας & μας έχει φάει την ψυχή...Σε τρελαίνει εκεί που δεν το περιμένεις...Μακάρι να μην μοιάσουν πολλοί σαν & αυτόν...Έλεος!!!
    Exartate
    30.11.2005, 18:18
    ?????? ωχχχ!!! τι ειναι αυτο παλι?? Beep...Beep...Beep.....
    DimitrisDimitriadis
    30.11.2005, 23:34
    Quote:

    Το μέλος GinaDanis στις 30-11-2005 στις 14:26 έγραψε:

    Aναρωτιέμαι πότε θα πάρει σύνταξη ο δ/ντης του 8ου Αγ. Παρασκευής ή πότε θα έρθει η μέρα που θ΄αφήσει το σχολείο ελεύθερο ν' αναπνεύσει & να κάνουμε σωστά τη δουλειά μας απαλλάσσοντάς μας από τη βλαβερή για τα νεύρα μας παρουσία του & εξουσιαστικότητά του...Δεν έχει ιδέα για το έργο μας & μας έχει φάει την ψυχή...Σε τρελαίνει εκεί που δεν το περιμένεις...Μακάρι να μην μοιάσουν πολλοί σαν & αυτόν...Έλεος!!!






    Βρε Γεωργία, δεν του προτείνεις να αρχίσει να μπαίνει στο Μ.Η. μπας και αισθανθεί καλύτερα?


    Είσαι μέλος εδώ και ένα μήνα και τώρα το πήρα γραμμή...
    Κανόνισε με την Ρένια να πάμε Πάρνηθα-Χασιά...μια που δεν μας αρέσει το καλό φαγητό...μη ξεχάσεις να πάρεις και τον διευθυντή σου μαζί!
    AT
    01.12.2005, 01:02
    ??????
    eua
    01.12.2005, 01:43
    Παιχνίδι ήτανε τελικά?