ελληνική μουσική
    494 online   ·  210.840 μέλη
    Floyd
    25.11.2005, 19:52
    Μητέρα 36 και πατέρας 49 κλείδωσαν την 7 χρονών κόρη τους στο δωμάτιο της μέχρι που πέθανε από την πείνα ( 9,6 κιλά)...

    Κατά την απολογία τους είπαν...

    Το παιδί δεν το ήθελαν από την αρχή και η μητέρα του είχε κάνει προσπάθεια να κάνει έκτρωση κατά τη διάρκεια της γέννας...

    Το κλείδωσαν στο δωμάτιο επειδή ήταν άτακτο...

    Ντροπή τους...
    Δεν έχω να πω τίποτε άλλο... ότι και να πω είναι λίγο...


    dimi589
    25.11.2005, 20:10
    Έχω συνηθήσει να ακούω τέτοια γεγονότα...
    Και να φανταστείτε ότι μαθαίνουμε μόνο αυτά που
    έχουν ανακοινωθεί από τα μέσα μαζικής ενημέρωσης..

    houlina
    25.11.2005, 20:31
    einai aisxos paidia...
    k anarwtieme...aftoi oi an8rwpoi ta exun kala me ti syneidisi tus?
    doritsa78
    25.11.2005, 20:42
    Τι πραγματα ειναι αυτα.Δεν ντρεπομαστε λιγο.Τα παιδια ειναι το μελλον μας.
    Nekros
    25.11.2005, 21:38
    εγω μονο μια λυση μπορω να προσφερω: το γνωστο κινεζικο βασανιστιριο (κοιτα να δεις που οι κοντοι ειναι και καπου χρησιμοι)! δηλαδη! θα τους δεσουμε χειροποδαρα και το κεφαλι τους θα κοιταει προς το ταβανι! ακριβως απο πανω τους θα εχουμε τοποθετισει εναν σωλινα ο οποιος θα σταζει μια σταγονα καθε 25 δευτερολεπτα! μετα απο 4-6 ωρες πειριπου που θα αρχιζει να μουδιαζει το κεφαλι τους απο τις σταγονες οι καθε σταγονα (που ποσο μπορει να ζυγιζει μια σταγονα?) θα τους φαινετε ολο και πιο βαρια! σαν να τους πεταμε χαλικακια, πετρες, κοτρονες, βραχους κλπ! καποια στιγμη μετα απο 2 μερες ανυποφορου πονου το κεφαλι τους θα εχει μουδιασει τοσο πολυ που η τελευταια σταγονα που θα δουν να πεφτει θα τους τρυπισει το κεφαλι και θα περασει απο την αλλη (ενας ακομα λογο που το νερο ειναι το δυνατοτερο απο τα 4 στιχεια της φυσης)! και ολα αυτα για να δουν πως ενιωθε η κορουλα τους που τα καθικια την αφησαν να πεθανει απο την πεινα!
    ageloudaki
    26.11.2005, 13:35
    Έμεινα άφωνη!!!
    Δεν ξέρω τι να πω...