ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.833 μέλη

    Ο/Η Κολλητος/η σας αραβωνιαζεται και το μαθενετε μετα απο 3μερες τι κανετε?

    capone69
    29.11.2005, 05:30
    Εγω τρελλαθηκα αφου υπηρχε ενα ομορφο ερωτικο παιχνιδι παντα αναμεσα μας.
    Δεν λεω τιποτε αλλο,δεν μπορω τωρα αλλα η Σταρ του cinema του Ζιωγαλα τα λεει ολα.
    Μαλλον πρεπει να το μαθη απ΄εξω η μικρη.



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : capone69 στις 29-11-2005 05:32 ]
    dimitrapan
    29.11.2005, 09:21
    Μάλλον θα έπρεπε να έχεις φροντίσει να ξεκαθαρίσεις τα συναισθήματα σου πριν φτάσεις σε στάδια τύπου "σταρ του σινεμά" ή "το προσκλητήριο που μου 'πεσε από τα χέρια"...

    Από 'κεί και πέρα, δεν μπορώ να αντιληφθώ πώς οι κολλητοί-ες μου δεν θα μου ανακοίνωνουν τον αρραβώνα τους παρά μόνο τρεις μέρες μετά... Ίσως θα έπρεπε να επαναπροσδιορίσουμε την έννοια του κολλητού...

    Όπως και να 'χει, κουράγιο φίλε Capone!
    MichPah
    29.11.2005, 14:26
    Quote:

    Το μέλος capone69 στις 29-11-2005 στις 05:30 έγραψε:

    Εγω τρελλαθηκα αφου υπηρχε ενα ομορφο ερωτικο παιχνιδι παντα αναμεσα μας.
    Δεν λεω τιποτε αλλο,δεν μπορω τωρα αλλα η Σταρ του cinema του Ζιωγαλα τα λεει ολα.
    Μαλλον πρεπει να το μαθη απ΄εξω η μικρη.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : capone69 στις 29-11-2005 05:32 ]





    Εδώ είναι να μην σου ζητήσει να τον/-ην παντρέψεις
    capone69
    29.11.2005, 14:50
    χεχ!Μα ουτος η αλλος dimitrapan ειναι παρεξηγιμενη η φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας.Η ανθρωπινες φοβιες , η μη παραδοχη των θελω μας και το......... "ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΟΛΑ" ειναι αυτο που με τρελλαινει.
    Και κατι ακομα, πολλες φορες αφηνουμε σημαντικα πραγματα που δεν λεμε στους κολλητουσ εφ`οσον μας λενε την αληθεια που ποναει, πιστεψτεμε.Προτιμουμε να τα πουμε σε καποιον ασχετο παρα στον κολλητο που ξερουμε πως θα μασ σκις
    Thanx που απαντησατε οπως και να`χει.
    Desmar
    29.11.2005, 15:31
    ...εγώ ξέρω ότι στον/στην κολλητό/ή πολλές φορές δεν χρειάζεται να τους πούμε και πολλά πράγματα γιατί τα ζουν από πρώτο χέρι αφού είναι αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μας... Αν τώρα τον/την βλέπεις ερωτικά προσωπικά εγώ δεν καταλαβαίνω τι σόι κολλητός/ή είναι αφού δεν είναι ξεκάθαρα τα συναισθήματά έτσι αλλά μάλλον μπερδεμένα ...

    Αν τώρα τύχαινε να μάθω μετά από Χ μέρες ότι ο/η κολλητός/ή μου αρραβωνιάστηκε ... θα του/της έλεγα μπράβο και να ζήσουνε ευτυχισμένοι και μετά θα του/της τα "έχωνα" γιατί δεν μου το είπε ... χαχαχαχαχαχα ... και όλα καλά πάλι ... σιγά μην χαλάσω την σχέση μου με το κολλητάρι μου επειδή δεν μου το είπε ... απλά μετά θα του/της κοστίζει ακριβότερα το κέρασμα για να εξιλεωθεί.... χαχαχαχαχαχα...

    Όπως λέει και η Αλεξίου ... "Τους φίλους τους διαλέγουμε γι'αυτό δεν τους παιδεύουμε ... τα μυστικά μας λέμε... και εμείς ερωτευτήκαμε αλλά δεν τρελαθήκαμε τους φίλους δεν τους καίμε..."
    ΄
    Να ζήσουν τα παιδιά καλά ... και εσύ καλύτεραααααααααααααααααα ...


    Bruce_Dicki13
    03.12.2005, 20:51
    Θα αρραβωνιαζομουν κι εγω και θα φροντιζα να το μαθει μετα απο μια βδομαδα!!!!!
    alexia-vicky
    03.12.2005, 20:57
    Quote:

    Το μέλος Bruce_Dicki13 στις 03-12-2005 στις 20:51 έγραψε:

    Θα αρραβωνιαζομουν κι εγω και θα φροντιζα να το μαθει μετα απο μια βδομαδα!!!!!




    πολυ καλο!!!αλλα θατην ειχες ηδη χασει
    doritsa78
    03.12.2005, 21:51
    Quote:

    Το μέλος Desmar στις 29-11-2005 στις 15:31 έγραψε:

    ...εγώ ξέρω ότι στον/στην κολλητό/ή πολλές φορές δεν χρειάζεται να τους πούμε και πολλά πράγματα γιατί τα ζουν από πρώτο χέρι αφού είναι αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μας... Αν τώρα τον/την βλέπεις ερωτικά προσωπικά εγώ δεν καταλαβαίνω τι σόι κολλητός/ή είναι αφού δεν είναι ξεκάθαρα τα συναισθήματά έτσι αλλά μάλλον μπερδεμένα ...

    Αν τώρα τύχαινε να μάθω μετά από Χ μέρες ότι ο/η κολλητός/ή μου αρραβωνιάστηκε ... θα του/της έλεγα μπράβο και να ζήσουνε ευτυχισμένοι και μετά θα του/της τα "έχωνα" γιατί δεν μου το είπε ... χαχαχαχαχαχα ... και όλα καλά πάλι ... σιγά μην χαλάσω την σχέση μου με το κολλητάρι μου επειδή δεν μου το είπε ... απλά μετά θα του/της κοστίζει ακριβότερα το κέρασμα για να εξιλεωθεί.... χαχαχαχαχαχα...

    Όπως λέει και η Αλεξίου ... "Τους φίλους τους διαλέγουμε γι'αυτό δεν τους παιδεύουμε ... τα μυστικά μας λέμε... και εμείς ερωτευτήκαμε αλλά δεν τρελαθήκαμε τους φίλους δεν τους καίμε..."
    ΄
    Να ζήσουν τα παιδιά καλά ... και εσύ καλύτεραααααααααααααααααα ...





    Πολυ σωστη!Ολα καλα.