ελληνική μουσική
    291 online   ·  210.815 μέλη

    Το MusicHeaven δίνει ρούχα σε συνανθρώπους μας: Δήλωσε Συμμετοχή !

    dimitrapan
    06.12.2005, 09:48
    Θα μπορούσαμε ίσως να το κάνουμε αργούστικα και να πάμε μετά στην συνάντηση στα 5/4 όλοι μαζί...

    Η΄ λίγο νωρίτερα, κατά τις 8, π.χ., να πάμε για ένα καφεδάκι και μετά όσοι θέλουνε να πάνε και στα 5/4...

    Τι λέτε; (Το τερπνόν μετά του ωφελίμου...)
    jorge
    06.12.2005, 10:36
    Να περιμένουμε πρώτα να δούμε τι ώρα θα ξεκινήσει το πάρτυ μας στα 5/4 και μετά βλέπουμε πότε να βρεθούμε για την παράδοση των ρούχων. Πιστεύω σήμερα να ενημερωθώ και να ξέρουμε.
    XeniaRodo
    06.12.2005, 11:01
    doritsa78
    KIT_KAT (?)
    eneni
    Orfeus
    Eleni
    GL - με το κάρο του μαζί
    Ageras
    DimitrisDimitriadis
    Jorge
    Dimitrapan
    Gate
    vasilis23
    Antreas_dr
    xeniarodo
    GL
    06.12.2005, 13:13
    Aγαπητα μου Χεβενακια θα παρακαλουσα κατι!!!
    Και θα το επαναλαβω και οταν θα πλησιαζει η μερα και η ωρα της παραδοσης των ρουχων!!

    Θα παρακαλουσα λοιπον αν γινεται τα ρουχα που θα προσφερουμε να τα εχουμε σε καλη κατασταση,δηλαδη αν γινεται να τα εχουμε φρεσκοπλημενα και σιδερομενα,δηλαδη σαν να ετοιμαζομαστε να τα φορεσουμε εμεις.Με αυτον τον τροπο πιστεψτε με οτι θα χαρουν διπλα αυτοι που θα τα φορεσουν και θα διευκολυνουμε πολυ ολους αυτους που θα διαχειριστουν αυτον τον ιματισμο!!!

    Ευχαριστω πολυ!!



    shine on you crazy diamond...


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : GL στις 06-12-2005 13:14 ]
    XeniaRodo
    06.12.2005, 13:24
    GL θα το έλεγα κι εγώ αυτό που επισήμανες.
    H Alienp έκανε κάποιες σχετικες παρατηρήσεις και πρότεινε τα εξής:

    Tα ρούχα μας θα πρέπει να είναι καθαρά. Και κυρίως προσοχή, να μην
    υπάρχει κάτι με σκόρο, γιατί μπορεί να καταστρέψει και τα άλλα!

    Καλό θα ήταν να αγοράσουμε κυβάκια κάμφορας ή λεβαντας και να βάλουμε σε κάθε σακούλα.

    Kαι να βάλουμε σε σακούλες τα ρούχα για να μην τα λερώσει κάτι άλλο...


    αφιερώστε λίγο χρόνο για τα παραπάνω...γιατί όπως πολύ σωστά είπε ο GL
    "Με αυτον τον τροπο πιστεψτε με οτι θα χαρουν διπλα αυτοι που θα τα φορεσουν και θα διευκολυνουμε πολυ ολους αυτους που θα διαχειριστουν αυτον τον ιματισμο!!! "

    AlienP
    06.12.2005, 17:45
    Quote:

    Το μέλος XeniaRodo στις 06-12-2005 στις 13:24 έγραψε:

    GL θα το έλεγα κι εγώ αυτό που επισήμανες.
    H Alienp έκανε κάποιες σχετικες παρατηρήσεις και πρότεινε τα εξής:

    Tα ρούχα μας θα πρέπει να είναι καθαρά. Και κυρίως προσοχή, να μην
    υπάρχει κάτι με σκόρο, γιατί μπορεί να καταστρέψει και τα άλλα!

    Καλό θα ήταν να αγοράσουμε κυβάκια κάμφορας ή λεβαντας και να βάλουμε σε κάθε σακούλα.

    Kαι να βάλουμε σε σακούλες τα ρούχα για να μην τα λερώσει κάτι άλλο...


    αφιερώστε λίγο χρόνο για τα παραπάνω...γιατί όπως πολύ σωστά είπε ο GL
    "Με αυτον τον τροπο πιστεψτε με οτι θα χαρουν διπλα αυτοι που θα τα φορεσουν και θα διευκολυνουμε πολυ ολους αυτους που θα διαχειριστουν αυτον τον ιματισμο!!! "






    Πράγματι είπα τα παραπανω στην Ξενούλα, προσοχή άπλυτα ρούχα, λαδιές και σκόρος μπορεί να καταστρέψουν τουλάχιστον τα γειτονικά τους...

    να είσαστε όλοι καλά!
    doritsa78
    06.12.2005, 21:10
    Quote:

    Το μέλος GL στις 06-12-2005 στις 13:13 έγραψε:

    Aγαπητα μου Χεβενακια θα παρακαλουσα κατι!!!
    Και θα το επαναλαβω και οταν θα πλησιαζει η μερα και η ωρα της παραδοσης των ρουχων!!

    Θα παρακαλουσα λοιπον αν γινεται τα ρουχα που θα προσφερουμε να τα εχουμε σε καλη κατασταση,δηλαδη αν γινεται να τα εχουμε φρεσκοπλημενα και σιδερομενα,δηλαδη σαν να ετοιμαζομαστε να τα φορεσουμε εμεις.Με αυτον τον τροπο πιστεψτε με οτι θα χαρουν διπλα αυτοι που θα τα φορεσουν και θα διευκολυνουμε πολυ ολους αυτους που θα διαχειριστουν αυτον τον ιματισμο!!!

    Ευχαριστω πολυ!!



    shine on you crazy diamond...
    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : GL στις 06-12-2005 13:14 ]



    Ναι και εγω το ειχα σκεφτει αυτο.Οπότε,ειναι ετοιμα για πλυντηριο και σιδερωμα.
    dimitrapan
    07.12.2005, 11:30
    Ουσιαστικά γράφω για να ανέβει το θέμα ψηλά και να το δουν όσο το δυνατόν περισσότεροι...

    Επί τη ευκαιρία, Γιώργο, Πηγή ευχαριστούμε! Πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σας!
    XeniaRodo
    07.12.2005, 11:38
    Θα ήθελα επίσης να σας πω κάτι που πριν λίγο διάβσα...

    Aπό 4 Nοεμβρίου έως 6 Iανουαρίου, γνωστή αλυσίδα cafe, που το όνομά της αρχίζει απο star και τελειώνει σε bucks, μαζεύει παιχνίδια και βιβλία για παιδιά, ώστε σε συνεργασία με 4 κρατικά Nοσοκομεία Παίδων του N. Aττικής, να δημιουργηθούν βιβλιοθήκες και παδότοποι στους χώρους των Nοσοκομείων.

    Στα καφέ αυτά λοιπόν θα μπορείτε έως τις 6/1/06 -Σε ολη την Eλλαδα- να δωρίζετε καινούρια ή ελαφρώς χρησιμοποιημένα παιδικά βιβλία και παιχνίδια, τα οποία θα μοιραστούν στα Nοσοκομεία, σύμφωνα με τις ανάγκες τους....


    doritsa78
    07.12.2005, 14:19
    Πολυ ωραιο και αυτο.Μπραβο στα STARBUKS.
    XeniaRodo
    08.12.2005, 09:50

    antreas_dr
    08.12.2005, 16:13
    Μέσα και οι Γονείς μου για τα ρούχα..
    XeniaRodo
    09.12.2005, 14:27
    Λοιπόν παιδιά τι ώρα λέτε να βρεθούμε στο Θέατρο?
    jorge
    09.12.2005, 15:57
    Ακόμα δεν ξέρω την ώρα του Πάρτυ... ελπίζω σήμερα να έχω νεότερα...
    Αλλά ακόμα 9 του μήνα έχουμε, οπότε το αν θα βρεθούμε 19.00 ή 20.00 δε νομίζω πως επείγει να το καθορίσουμε από τώρα ε;
    xristos
    09.12.2005, 16:48
    Χορχίτο, επειδή έχω 2 κούτες ρούχα και ίσως να μην μπορέσω να έρθω όταν εσείς πάτε, μπορείς κάποια στιγμή να περάσεις από το σπίτι να σου τα δώσω;;;;;;;

    Pleeeeeease!
    jorge
    09.12.2005, 17:42
    Θα περάσω με το Φορτηγό του MusicHeaven, γείτονα παραγωγέ με την τεράστια γκαρνταρόμπα! Στείλε μου ΠΜ για τις ώρες που μπορείς αυτό το ΣΚ
    jorge
    09.12.2005, 19:34
    Λοιπόν το Πάρτυ ξεκινάει στις 22.30, επομένως θα πρότεινα να βρεθούμε για τα ρούχα στις 21.00. Ξένια τι λες;
    doritsa78
    09.12.2005, 20:04
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 09-12-2005 στις 19:34 έγραψε:

    Λοιπόν το Πάρτυ ξεκινάει στις 22.30, επομένως θα πρότεινα να βρεθούμε για τα ρούχα στις 21.00. Ξένια τι λες;



    Εγω λεω και νωριτερα για να πιουμε και ενα καφε,αλα και γιατι μετα μας περιμενει ξενυχτι.Αν σας αρεσει η ιδεα μου.
    ageras
    11.12.2005, 15:29
    Παιδιά ίσως δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί υπάρχει πιθανότητα το απόγευμα εκείνο να έχω μια σοβαρή δουλειά,Συγγνώμη που το λέω λίγο καθυστερημένα αλλά τώρα προέκυψε!!!Γι'αυτό καλό θα ήταν να είμαι στην λίστα με ερωτηματικό.Ευχαριστώ
    GL
    11.12.2005, 23:26
    Για μενα η 21:00 το βραδυ που λεει ο Χορχε ειναι η ιδανικη ωρα μιας και θα μπορω να εχω και τον χρονο μετα την δουλεια μου το απογευμα χωρις αγχος να κανω κατι δρομολογια περισυλλογης ρουχων με το αμαξι που εχω κανονισει....

    Ξενια????Σε ακουω.......