ελληνική μουσική
    647 online   ·  210.831 μέλη

    ΕΠΕΙΓΟΝ- Ανάγκη για εύρεση συγκατοίκου στη Θεσσαλονικη

    pastella
    08.12.2005, 16:13
    Γεια σας!
    Συγνώμη που δημοσιεύω αυτήν τη λίγο άσχετη αγγελία, αλλά είναι μεγάλη ανάγκη.

    Ειναι μεγάλη αναγκη να βρεθει κοπέλα συγκατοικος σε πληρως επιπλωμένο( με καινούρια έπιπλα) και εξοπλισμένο διαμέρισματάκι τουλάχιστον για ένα μήνα.

    Ξεχωριστό δωμάτιο,σε καλή γειτονιά και τοποθεσία (Μπότσαρη&Ολγας), με ενοίκιο 220 ευρώ το μήνα ή 7 ευρώ ανα μέρα (συμπεριλαμβάνει ενοίκειο, χαρτόσημο, ΝΕΡΟ,ΔΕΗ,κοινόχρηστα)

    Αν μπορείτε να βοηθείστε η ξέρετε κάποιον που ψάχνει προσωρινά έστω κατοικία, παρακαλώ να με ειδοποιείστε άμεσα

    Επίσης αν μπορείτε να κάντε καμια δωρεά για να μαζευτεί το παραπάνω ποσό, πάλι το ίδιο μου κάνει

    Ευχαριστώ!
    pastella
    10.12.2005, 20:51
    Συγνώμη που με ξαναβλέπετε...
    Απλά ξαναγράφω για να έρθει το θέμα στα πρώτα 30

    Στην τελική, αν ξέρετε κάποιον να θέλει να νοικιάσει για ένα μήνα ένα δωμάτιο του πέιτε

    Χριστούγεννα έρχονται, κάντε ένα ψυχικόοοο!
    jorge
    10.12.2005, 21:11
    Στο Πανεπιστήμιο έβαλες κανένα χαρτί;
    pastella
    10.12.2005, 21:26
    Βασικά δεν πρόκειτα αμεσα για μένα αλλά για ένα διαμερισματάκι που μένουν οι ξένοι φοιτητές που κάνουν πρακτική εδώ..Κι εγώ σαν υπεύθυνη των σπιτιών ψάχνω λύση...

    Βάλαμε αγγελίες με τεράστια γράμματα σε στάσεις Λεωφορείων, Αριστοτέλους, Εστίες ερασμιτών, Καφε και μπαρ που συχνάζουν ερασμίτες, ΑΠΘ, λέσχη, γραφείο Erasmus...Τηλεφωνήσαμε σε ότι κοννε υπάρχει... Μόνο ένα τηλεφώνημα έλαβα και αυτό δεν μου έκανε...

    ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΑ ???


    eua
    11.12.2005, 15:19
    Στέλλα και γω ειδα την αγγελία στη στάση και δε μπορούσα να βρω τι μου θυμίζει....
    ρώτησα αλλα κανείς... λες να ρθω να μεινω εγω???
    purplebutterfly
    06.12.2007, 12:45
    argisate!!!!
    prin liges meres epsaxna sigkatoiko alla brika allou...sorry!krima!

    xaris-
    08.12.2007, 16:46
    Νομιζω οτι η εννοια επειγον σε αυτην την περιπτωση ξεφευγει τα ορια του λογικου.Δεν χρειαζετε να μας τραβας την προσοχη σε ενα θεμα λεγοντας στο τιτλο την λεξη επειγον.Επειγον ειναι κατι που χριζει αμεσεις προσοχης και βοηθειας κατι το οποιο αλλιως κυνδινευει, οπως αλλα τοπικ αλλον χρηστον στα οποια εχει χρησιμοποηθει ευστοχα η λεξη επιγον.Δεν ειναι λογικο οι ατομικες μας αναγκες να υπερεκτημουντε βαζοντας την λεξει επειγον.
    Ευχομαι να βρεις εναν λογικο και νοημονα συγκατικο.
    MichPah
    08.12.2007, 17:19
    Ρίχτε μια ματιά πρώτα στην ημερομηνία της τελευταίας καταχώρησης του τόπικ ρε παιδιά!!!
    Τότε που γράφτηκε το τόπικ(τα παλιά καλά χρόνια) ήταν επείγον!!!!

    etsiaplakelly
    08.12.2007, 17:20
    συγγνωμη κιολας.. αλλα εσεις που γραψατε χτες και πρχθες δεν παρατηρησατε οτι το post ειναι του 2005????????????????
    etsiaplakelly
    08.12.2007, 17:21
    Δεν το πιστευω MichPAh..... ...Οι Ηρακλειοτες εχουν τηλεπαθεια????
    xaris-
    09.12.2007, 02:25
    Εγω απλα το βρεικα ευκερια αυτο για να πω την αποψη που εχω για την εννοια επειγον...λολ το ειδα πως ηταν του 2005 αλλα και παλι δεν μπορουσα να κρατιθω λολ
    seriousstam
    09.12.2007, 11:03
    Παράθεση:

    Το μέλος purplebutterfly στις 06-12-2007 στις 12:45 έγραψε...

    argisate!!!!
    prin liges meres epsaxna sigkatoiko alla brika allou...sorry!krima!





    arghsane? malon esy argisises... 2 xronia peripou...
    pastella
    10.12.2007, 14:57
    Τι μου θυμησατε τωρα βρε παιδιά... Εχω να ασχοληθω με τετοια σχεδον ενα χρονο...Ακομη κι εγω κοντεψα να ξεχασω το περιστατικό!

    Δεν θα αναφερθω στο γεγονος οτι το θεμα ειχε αξια τις ημερες που δημοσιευτηκε, το εκαναν αλλη, ας ειμαστε προσεκτικοι και ας κοιταμε τις ημερομηνιες πριν δημοσιευσουμε οτιδηποτε.

    Κι εκτος απο την ημερομηνια, ας διαβαζουμε προσεκτικα τι γραφει ο καθε χρηστης στη δημοσιευση του.

    Παράθεση:

    Το μέλος xaris- στις 08-12-2007 στις 16:46 έγραψε...

    Νομιζω οτι η εννοια επειγον σε αυτην την περιπτωση ξεφευγει τα ορια του λογικου.Δεν χρειαζετε να μας τραβας την προσοχη σε ενα θεμα λεγοντας στο τιτλο την λεξη επειγον.Επειγον ειναι κατι που χριζει αμεσεις προσοχης και βοηθειας κατι το οποιο αλλιως κυνδινευει, οπως αλλα τοπικ αλλον χρηστον στα οποια εχει χρησιμοποηθει ευστοχα η λεξη επιγον.Δεν ειναι λογικο οι ατομικες μας αναγκες να υπερεκτημουντε βαζοντας την λεξει επειγον.
    Ευχομαι να βρεις εναν λογικο και νοημονα συγκατικο.



    Δεν εχει νοημα να απαντησω στο ποστ σου xaris-, αλλα αν ξαναδιαβασεις θα δεις οτι αυτα που λες δεν εχουν καποια βαση.

    Ας το κλειδωσουμε να μην εχουμε αλλα ευτραπελα...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 10-12-2007 15:02 ]