ελληνική μουσική
    740 online   ·  210.832 μέλη
    pastella
    16.12.2005, 11:04
    Τι πρόκειται να κάνει ένα τουριστικό πρακτορείο στις Νοτιες Πολιτείες των ΗΠΑ με το νέο έτος...?

    Δείτε ΕΔΩ

    Και μετά μου λέτε για αλλαγές φύλου...Εδώ είναι η πραγματικη αηδία!
    dimitrapan
    16.12.2005, 12:09
    Ε, σαν δεν ντρεπόμαστε λίγο!!! Και προσπαθούν να το παρουσιάσουν και ως πράξη αγαθοεργίας...

    Είμαι περίεργη να δω αν θα υπάρξουν "άνθρωποι" που θα κάνουν αυτήν την περιήγηση!!!




    doritsa78
    16.12.2005, 14:04
    Quote:

    Το μέλος dimitrapan στις 16-12-2005 στις 12:09 έγραψε:

    Ε, σαν δεν ντρεπόμαστε λίγο!!! Και προσπαθούν να το παρουσιάσουν και ως πράξη αγαθοεργίας...

    Είμαι περίεργη να δω αν θα υπάρξουν "άνθρωποι" που θα κάνουν αυτήν την περιήγηση!!!








    gazakas
    16.12.2005, 15:10
    Φυσικά και θα υπάρξουν άνθρωποι (χωρίς εισαγωγικά) που θα το κάνουν: θυμηθείτε τι έγινε με το τσουνάμι...Δυστυχώς, όπως λέει και το τραγούδι "΄Ετσι ειν' οι ανθρώποι...".
    ageras
    16.12.2005, 16:47
    American dream και αηδίες!!!!!!!!!!

    Dj_kerveros
    16.12.2005, 20:37
    Quote:

    Το μέλος gazakas στις 16-12-2005 στις 15:10 έγραψε:

    Φυσικά και θα υπάρξουν άνθρωποι (χωρίς εισαγωγικά) που θα το κάνουν: θυμηθείτε τι έγινε με το τσουνάμι...Δυστυχώς, όπως λέει και το τραγούδι "΄Ετσι ειν' οι ανθρώποι...".




    Στη συγκεκριμένη περίπτωση "Έτσι είναι οι Αμερικάνοι..."
    Οι άνθρωποι είναι άθλιοι, προσπαθούν να εκμεταλευτούν για οικονομικούς λόγους το ο,τιδήποτε!!! Ακόμα και την ανθρώπινη τραγωδία!!!
    Με κάτι τέτοια πραγματικά εξοργίζομαι!!!

    Αυτός ο λάος δεν θα ξυπνήσει κάποτε;! Πραγματικα αναρωτιέμαι, ως πότε θα τους εκμεταλεύονται οι ισχυροι;!;!;!!!
    gazakas
    17.12.2005, 00:07
    Έτσι είναι δηλαδή περίπου 300 εκατομμύρια άνθρωποι; Αυτός ο τρόπος σκέψης είναι, με το συμπάθιο, εξίσου επικίνδυνος με το να λέει κανείς "όλοι οι Άραβες είναι τρομοκράτες" ή "οι ξανθές είναι χαζές".
    Επίσης, την άποψη ότι μόνο οι Αμερικάνοι θα το έκαναν αυτό, ας την ξανασκεφτούμε την επόμενη φορά που θα ακούσουμε τη φράση -για κάτι που συνέβη στην Ελλάδα- : " πλήθος περιέργων συγκεντρώθηκε στη σκηνή του δυστυχήματος/εγκλήματος"... Στην περίπτωση που συζητάμε εδώ μια εταιρεία απλά οργάνωσε -προς όφελός της- περισσότερο το πράγμα, αλλά αν δεν υπήρχε ζήτηση από κάποιους δε θα γινόταν ίσως κάτι τέτοιο.