ελληνική μουσική
    735 online   ·  210.849 μέλη

    Ο Διόνυσος φαινόμενο !

    Elenitsa30
    30.12.2005, 20:13
    Ειλικρινά.....μιλάμε για φαινόμενο στα χρονικά του φόρουμ..και όχι για αστεία....και η παραγωγή θα πρέπει να το λάβει σοβαρά υπόψη της. Πρώτη φορά μνημονεύεται υποψήφιος παίκτης τόσο πολύ...ο οποίος δεν κατόρθωσε ούτε στο πρώτο επεισόδιο του ΦΣ να παίξει...Εδώ σχεδόν ξεχάστηκε η Καλομοίρα (απ το φόρουμ εννοώ ξεχάστηκε)...ο Περικλής επίσης...κι όμως ο Διόνυσος (Lazanis) κρατάει γερά..άν και ελάχιστοι θυμόμαστε για ποιόν ακριβώς μιλούμε.Για να είμαι ειλικρινής..πέρσι σε ένα επεισόδιο που έδειξε ο αντ1 απ τις οντισιόν που έκανε σε ΗΠΑ ΚΑΙ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ....μεταξύ των άλλων είχα σταμπάρει κι εγώ τον Διόνυσο...λόγο της ομοιότητας του με το Σεφερλή...και νομίζω οτι μας έδειξαν και μια κλοουνίστικη χορευτική φιγούρα που έκανε...και να θέλουμε δεν μπορούμε να τον ξεχάσουμε... .Παραγωγή...άν και είναι λίγο μεγαλούτσικος για τα δεδομένα των ριαλιτοπαικτών....δεδομένης ακροαματικότητας που έχει στο φόρουμ....θα σε προέτρεπα να ανοίξεις τους καταλόγους με τα ονόματα των επιλαχόντων και να τον βάλεις μέσα.Ο αντ1...έχει μια συμπάθεια στους Σεφερλήδες.....(εκτός απ τον ηθοποιό...έχετε και δημοσιογράφο με το ίδιο όνομα)...γιατί να μην εντάξετε στην οικογένεια σας ακόμα έναν?

    Λοιπόν ...μέχρι πέρσι νόμιζα ότι το φαινόμενο Πέρι...είναι ότι πιο τραβηγμένο μπορούσε να συμβεί σε ριαλιτοπαδούς.....Τελικά υπάρχουν ακόμα πιο περίεργα...όπως αυτό του να έχει δημιουργηθεί ένα ολόκληρο φάν κλάμπ...για έναν άνθρωπο που ακόμα δεν εμφανίστηκε στην τηλεόραση πάνω απο 1,5 λεπτό....και οι περισσότεροι νυν φάν του...δεν τον έχουν δεί κάν. Ρε παιδιά....τι λέτε...δεν τον ανακυρήσουμε νικητή...ώστε να τσεπώσει τα 200.000 πριν αρχίσει το ΦΣ4....και τελικά να μείνει στην ιστορία το ριάλιτι αυτό...ως το πρόγραμμα εκείνο που τέλειωσε πρωτού ξεκινήσει?

    απο www.forums.antenna.gr



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 30-12-2005 22:18 ]
    kalhmera
    30.12.2005, 21:32
    Τι??
    Ποιος είναι αυτός ρε παιδια??Εγώ γιατί δεν τον ξέρω???Πού ζω επιτέλους???
    mariaaa
    30.12.2005, 22:45
    Μην αγχωνεσαι! ουτε εγω τον ξερω!
    Και το www.forums.antenna.gr παιζει να'ναι λαθος....
    Τι παιζει δηλαδη...το πιο σιγουρο!Εμενα δε μου το βγαζει!
    Οταν μαθετε για τον Διονυσο πειτε μου και μενα,ναι???
    Elenitsa30
    02.01.2006, 18:27
    KALHMERA PAIDIA,
    SUGGNOMH GIA TA GREEKLISH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    autos eivai

    www.forum.antenna.gr
    elate va deite



    επισυναπτόμενα: Zakynthos.jpg