ελληνική μουσική
    816 online   ·  210.833 μέλη

    Νέο αλμπουμ του Μιχάλη Χατζηγιάννη...πότε?

    Phoenix_Of_The_Dark
    06.01.2006, 10:24
    Πραγματικά μας έχουν τρελάνει με τις ημερομηνίες.Απ'τον Οκτώβριο λεγόταν πως τέλη 2005 θα είχαμε το cd στα χέρια μας.Τελειώνει το 2005 και cd ακούμε και cd δεν βλέπουμε.Μετά ακούμε Ιανουάριο 2006(αρχές μάλιστα) και μπήκε ο Γενάρηςαι πουθενά το cd...Τώρα μας λένε τέλη του μήνα ενώ κάτι άκουσα για αρχές Μάρτη...τα νεύρα μου!Και όχι μόνο τα δικά μου νεύρα έχουν σπάσει αλλά και τα νεύρα πολλών άλλων που περίμεναν τη νέα δισκογραφική δουλειά του Μιχάλη η οποία τώρα...live θα 'ναι ,καινούρια τραγούδια θα 'χει... Και σας ρωτώ:μήπως ξέρει κανείς το πότε θα βγει ο δίσκος????
    doritsa78
    06.01.2006, 22:12
    Περιμενω και γω να βγει ο δισκος.Αντε Μιχαλη!
    pastella
    07.01.2006, 00:50
    Ας ελπίσουμε να έχει λιγότερα ΟΤΕ-τραγουδάκια...
    emmanouelageorgitsopoulou
    07.01.2006, 01:14
    Γεια!Απ' ότι ακούσα, ο νέος δίσκος θα κυκλοφορήσει μέσα στον Φεβρουάριο.Αρχική σκέψη ήταν ένα live άλμπουμ με ορισμένα νέα studio κομμάτια,τελικά θα κυκλοφορήσει εντελώς νέο cd.Τώρα αν αλλάξει κάτι μέχρι τότε...τι να πω!Αυτά!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!
    Phoenix_Of_The_Dark
    07.01.2006, 13:23
    ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.μακάρι να βγει το φλεβάρη...όσο για τα οτε-τραγουδάκια,εγώ έχω φτάσει σε τέτοια απελπιστική κατάσταση που παρακαλάω μέχρι κ γιαυτά!!!!