ελληνική μουσική
    518 online   ·  210.821 μέλη
    kalouka
    12.01.2006, 09:02
    Μαχαιριές εξαιτίας του Ελβις!
    Μια Αυστραλή θα αντιμετωπίσει τη δικαιοσύνη επειδή κάρφωσε τον φίλο της με ψαλίδι αρκετές φορές. Ο λόγος που την ώθησε σε μία τέτοια πράξη ήταν ο εθισμός του άτυχου άντρα στο τραγούδι “Burning Love” του Ελβις Πρίσλεϊ, το οποίο άκουγε ξανά και ξανά!

    Η 30χρονη γυναίκα δεν άντεξε την ψύχωση του 35χρονου φίλου της με το εν λόγω κομμάτι κι έτσι τον κάρφωσε στην πλάτη, στο μηρό και τους ώμους!

    πηγη rockroll.gr

    pastella
    12.01.2006, 10:51


    Τότε ρε παιδιά τι θα πρέπει να κάνουν άνθρωποι των οποίων οι συγκάτοικοι, οικογένεια, σύντροφοι ή και σύζυγοι έχουν διάφορες συνήθειες-εμμονές???

    Τι να κάνω στον πατέρα μου που κάθε μέρα την ίδια ώρα διαβάζει όλη την εφημερίδα? Ή ας πούμε σε κάποιον που ροχαλίζει κάθε φορά που ο Μορφέας τον έχει στην αγκαλιά του?

    Ε όχι!!!
    Orfeus
    12.01.2006, 10:55
    Ευτυχώς που δεν είναι δική μου φίλη η Αυστραλή.
    Θα ήμουν μαχαιρωμένος αμέτρητες φορές ως τώρα.....


    ageras
    12.01.2006, 14:26
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 12-01-2006 στις 10:55 έγραψε:

    Ευτυχώς που δεν είναι δική μου φίλη η Αυστραλή.
    Θα ήμουν μαχαιρωμένος αμέτρητες φορές ως τώρα.....






    Κι εγώ!!!!
    (McFarland είναι!!!!)
    Hastaroth
    12.01.2006, 23:16
    Θά μπορούσε απλά να κρύψη ή να καταστρέψη το CD ή τον δίσκο μέ το συγκεκριμένο τραγούδι.

    Η-ακόμα καλύτερα-νά τον εκδικηθή διαλέγοντας η ίδια ένα τραγούδι που θα τής άρεσε και βάζοντάς το στη διαπασών κάθε φορά που αυτός άκουγε το Burning Love....

    Εγώ πάντως άν ήμουν δικαστής θά την τιμωρούσα αναγκάζοντάς την ν'ακούη διαρκώς το "Αει τής αγάπης μαχαιριά",που είναι και ασορτί μέ την περίπτωσή της...