ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.833 μέλη

    Για όσους απουσιάσουν....

    yokor
    21.06.2006, 15:05
    Δεν θα χαθούμε Γεωργία μου...Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!

    Αυτό που θέλουμε από σένα είναι να είσαι καλά, να περάσεις πολύ πολύ όμορφα και δημιουργικά το χρόνο σου(τελικά σκέφτηκες...που θα δουλέψεις;;;) και...να μας έρθεις όσο πιο σύντομα γίνεται...


    georgianoua
    21.06.2006, 16:06
    Eυχαριστώ κουκλίτσα μου, δεν έχω αποφασίσει ακόμη.

    Πρέπει πρώττα να ρίξω τη σπόντα στους γονιούς μου, διότι τόσα χρόνια δούλευα κοντά τους τώρα να με δούν να εργάζομαι κάπου θα τους φανεί κάπως...


    ge01415
    21.06.2006, 16:16
    Το μέλος georgianoua στις 21-06-2006 στις 14:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Με συγκινείς τώρα Γιώτα μου, διότι θα το έβαζα λίγο πιο αργά το θεματάκι ότι θα λείψω κανα δυο μήνες στην Κύπρο (αλλά και από το site-τα καφέ να είναι καλά... )

    Θα μου λείψει η καθημερινή επαφή μαζί σας αλλά η σκέψη μου θα είναι και κοντά σας παιδιά.

    Μου έχει λείψει η Κύπρος και όλα... Οι γονείς μου,η γιαγιά κ ο παππούς... τα φαγητά της μαμάς μου, οι παρέες μου εκεί...

    Ζητήστε μου και κάτι που θέλετε από την Κύπρο να σας φέρω και θα το έχετε

    Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλουςςςς...




    Καλό ταξίδι γειτονάκι! Καλό καλοκαίρι και καλά να περάσεις στην Κύπρο!!!
    Αν και θα τα λέμε συχνά στο διαδύκτιο...τυχερός ο ιδιοκτήτης του νετ-καφέ !!!


    Και τι θα μας φέρεις απο Κύπρο;;;
    Πως είπαμε οτι λένε το ποτό που μιάζει με τσίπουρο;;;; Ε δεν θα μας φέρεις να δοκιμάσουμε λιγάκι;;;


    Θα τα πούμε σύντομα!!!!





    georgianoua
    21.06.2006, 16:20
    Α ναι, κάλοοοο αν τζιαι τζείνο που ελάλουν εγώ ήταν ζηβανία εν διαφορετική τζίνη εν πίννεται

    Αλλά ένα ποτό της Κύπρου εν να το φέρω να το έσιεις


    Μετάφραση;

    Εκείνο το ποτό που έλεγα εγώ είναι κάπως διαφορετικό, δεν μπορείς να το πιεις όπως τη ρετσίνα διότι είναι πιο δυνατό.

    Αλλά ένα ποτάκι θα στο φέρω αμεεεεε........


    dimitrapan
    07.07.2006, 10:47
    Γράφω εδώ όχι τόσο για να σας ενημερώσω (και σιγά τα ωά δηλαδή... ) αλλά γιατί θέλω να το φωνάξω: ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!

    Κι εσείς παρά τη χαρά που βλέπετε παραπάνω, θα μου λείψετε φανταστικοί μου φίλοι... already!!!

    Καλά να περάσετε στην απονομή, στο beach party και σε ό,τι κάνετε γενικά!!!


    ydrargyros
    07.07.2006, 10:49
    Α ρε dimitrapan...10 και σήμερον!Τις μετράω ακόμα...άντε να τελειώνω να ανέβω Βόρεια!
    Tyrogkofretas
    19.07.2006, 22:07
    Πάω για προσκοπικές κατασκηνώσεις και επιστροφή στη φύση!!! Τί να κάνουμε? Μερικοί την κάνουν για ξενοδοχεία και κομφόρτια, εμείς σε σκηνούλα και καρπούζι, κατά την υπόδειξη του Μεγάλου Βαγγέλη...
    ageras
    20.07.2006, 03:55
    Καλά βρε Τυρογκοφρέτα..(Παναγιώτη) μπήκες μετά από τόσο καιρό στο site για να μας πεις οτι θα φύγεις?


    Tyrogkofretas
    20.07.2006, 16:25
    Ε κάτι έπρεπε να γράφω κι εγώ!!!Αυτό το topic είδα, εκεί απάντησα.Μην ανησυχείς αγόρι μου, θα επιστρέψω δριμύτερος και θα βαρεθείς να βλέπεις το τυρένιο μου ονοματάκι στο posts
    altamira
    28.07.2006, 16:04
    Καλησπέρα σας.
    Να πω και γω πως θα απουσιάσω για 10-15 μέρες.Σιγά μην κλάψετε δηλαδή.
    Εύχομαι σε όλους σας να περνάτε καλά.
    houlina
    13.08.2006, 19:47
    λοιπόν...αύριο φεύγω για Κρήτη...τα λέμε σε 6 μέρες παιδιά...εκτός αν ανακαλύψω κανένα μέρος με ιντερνετ!!!! φιλακιαααααααααα
    ageras
    04.09.2006, 10:58
    Παιδάκια θα έχετε την χαρά να με ξεφορτωθήτε σήμερα και αύριο μολονότι θα είμαι στην Κοζάνη για μια συναυλία!!!!Τα λέμε!!!
    vasilis23
    16.11.2006, 08:31
    Φευγω σε λιγο απο λευκαδα και ερχομαι αθηνα!Ιντερνετ ξανα απο δευτερα....
    antreas_dr
    16.11.2006, 10:30
    Θα λείπω σήμερα απο τις 11.30 μέχρι τις 3.
    pastella
    16.11.2006, 11:35
    Φευγω σημερα βραδυ για Αθηνα και επιστρεφω Δευτερα ξημερωματα...

    Απο το ΜΗ δεν θα αποκοπω, καθως ελπιζω να δω αρκετους απο εσας η το Σαββατο η την Παρασκευη(ε δεν μπορει, σε καποιο απο τα 2 θα μας κατσει...)