ελληνική μουσική
    781 online   ·  210.833 μέλη
    anastasia27
    03.08.2003, 11:06
    Μόλις χθες επέστρεψα από την δεκαπενθήμερη άδειά μου.
    Εχω περίπου μια ώρα μεσα στο site και δεν έχει εμφανιστεί ακόμα κανένα άλλο μέλος on line ... Απ' ότι φαίνεται τα μέλη του MusicHeaven κάνουν διακοπές!!
    Καλή ξεκούραση και καλή διασκέδαση σε όσους απο εσάς είστε ήδη ή οδεύετε προς κάποια ονείρεμένη παραλία, καλή υπομονή για όσους η άδεια αργεί ακόμα και τέλος, για μας που από αύριο ξαναρχίζουμε δουλειά ...και του χρόνου! Πολλά φιλιά και να περνάμε όλοι μας καλά.
    KIT_KAT
    03.08.2003, 11:17
    Μην στενοχωριέσαι Αναστασία, κι εγώ στα ίδια, πήγα όλο τον Ιούλιο διακοπές και τώρα ακούω όλους που φεύγω, άδεια η πόλη, άδειο το musicheaven, άδειοι οι δρόμοι, άδειο το ιντερνετ... κάτι με πιάνει!

    Καλό κουράγιο σε όσους δουλεύουν, και σε μας που, σιγά σιγά, κούτσα κούτσα, δειλά δειλά αλλά εντελώς αναπόφευκτα, επιστρέφουμε στα βιβλία εν όψει Σεπτέμβρη (κι ας αργεί θεωρητικά...)...
    Mariagoros
    05.08.2003, 10:16
    Hello κούκλες...

    Απίστευτο κι όμως αληθινό!!! Υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν πάει ακόμα διακοπές... Αλλά και να πάω, τι να το κάνω??? Όλοι οι αγαπημένοι μου άνθρωποι συγγενείς και φίλοι έχουν μαζευτεί Κέρκυρα (από κει είμαι) και γίνεται πάρτυ. Οι γονείς μου, μια οικογένεια Ιταλών (πολλά χρόνια φίλοι μας) και τη Παρασκευή πάει και ο αδερφός μου με τη γυναίκα του και το μωρό τους.
    Εγώ θα τους δω στις 14 Αυγούστου για 10 μέρες! Αλλά μετά, back to reality! Φυσικά χαίρομαι που είναι όλοι μαζί αλλά ΕΓΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΔΩ???
    Α! ΝΑΙ! ΞΕΧΑΣΑ!!!! ΔΟΥΛΕΙΑ!!!
    Και εκεί που ψάχνω αφορμή για να φύγω και να πάω να μείνω μόνιμα εκεί, εδώ ετοιμάζονται να μου δώσουν προαγωγή... Άντε βρες άκρη τώρα!

    Καλό κουράγιο σε όλους μας!!!!
    yiannisyiannis
    05.08.2003, 10:42
    Χαιρετώ όλα τα μέλη κι εύχομαι καλές διακοπές σε όσους ακόμη τις αναμένουν. Επέστρεψα κι εγώ χθες από την 15θήμερη άδειά από την εργασία μου, όχι όμως και άδεια από τη μουσική. Αυτή μας συντροφεύει πάντα και μας παρηγορεί, όταν οι άλλοι αδυνατούν. Πραγματικά Θείο δώρο η μουσική, ακούραστη και γνήσια σύντροφος στη ζωή μας. Διότι πραγματικός σύντροφος δεν είναι αυτός που στέκεται πλάι μας μόνο στις χαρές και τις εύκολες στιγμές. Στις δύσκολες μετράει η παρουσία και η αξία του και η μουσική είναι σίγουρα ένας σύντροφος πιστός, έτοιμος να μας στηρίξει όποτε κι αν της το ζητήσουμε.
    gate
    05.08.2003, 12:52
    Στ' αλήθεια Αναστασία, έχουν ερημώσει όλα, ακόμα και το site...
    Χρειάζεται όμως και αυτό κάπου κάπου
    Φορτώνουμε τις μπαταρίες, για να επιστρέψουμε το φθινόπωρο δριμύτεροι...σε όλα..

    Καλή ξεκούραση και καλά να περάσετε όλοι