ελληνική μουσική
    448 online   ·  210.826 μέλη

    Ανδριάνα Μπάμπαλη - Μην πεις ποτέ

    jorge
    26.01.2006, 16:20
    Quote:

    Το μέλος XeniaRodo στις 26-01-2006 στις 16:08 έγραψε:

    Άντε βρε και στη Mπάμπαλη μια







    Άστα αυτά, με νεράκι το γέμισες!!
    Sidonie
    26.01.2006, 17:25
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 26-01-2006 στις 16:20 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος XeniaRodo στις 26-01-2006 στις 16:08 έγραψε:
    [i]
    Άντε βρε και στη Mπάμπαλη μια







    Άστα αυτά, με νεράκι το γέμισες!!

    [/I]



    Πολύ φοβάμαι ότι αυτό το μαυροζούμι μόνο με νεράκι δε μοιάζει... Ύποπτον το υγρόν και ύπουλη μου φαινεται η πράξη του κεράσματος...! Όχι και τιποτ'άλλο, θα μας μπουζουριάσουν το μέλος XeniaRodo και θα κλεισουν το στέκι μας ως γιάφκα, όπου εξυφαινονται σκοτεινά σχέδια κατα της σωματικής ακεραιότητος της δίδος Μπάμπαλη... μακριά από μας...!!!
    xristos
    26.01.2006, 18:26
    Να ρωτήσω εγώ κάτι αν επιτρέπετε;
    Γιατί πίσω απ' όλα κρύβονται σκοτεινές συνομωσίες, οι κακές εταιρίες και ο γνωστός εύκολος θα έλεγα ευκολότατος αφορισμός.
    Αποκλείουμε την περίπτωση του να προσπάθησε η Μπάμπαλη πάρα πολύ για να κατεφέρει αυτό που κατάφερε. Και γιατί επίσης είναι μεμπτό να τα έχει καταφέρει; Έβλαψε κανέναν με το να τα καταφέρει;
    Είναι ποτέ δυνατόν να είστε καλοπροαίρετοι μ' ό,τι στραβό γίνεται και να τρώτε κάτι τέτοια κολλήματα; Διάβασα 3 σελίδες posts και απ' όσους γράφουν γι αυτόν το δίσκο τον έχει ακούσει μόνο ένας. Οι υπόλοιποι βγάζουν τα προσωπικά τους στη φόρα. Όλους τους κρίνουμε με αυτό που παράγουν, όχι με το αν μας είναι συμπαθής ή όχι.
    Απόλυτο αποδεκτό να μην σου αρέσει η χροιά κάποιου, αλλά όχι να τον αφορίζεις επειδή κατάφερε περισσότερα σε σχέση με άλλους που θα μπορούσαν (κι αυτό σύμφωνα με το προσωπικό γούστο) και δεν τα κατάφεραν.
    Για να καταλάβω, ποιο είναι το κακό που έχει κάνει η Ανδριάνα. Το ότι έχει κυκλοφορήσει 2 cd ενώ άλλοι όχι; Και τι να κάνει; Αν θέλει να τραγουδάει να κάτσει σπίτι της γιατί δεν αρέσει σε όλους η φωνή της;
    Ποιο είναι το άλλο κακό, το ότι την διάλεξε ο Πορτοκάλογλου; Τι να κάνουμε τώρα; Την διάλεξε!
    Δηλαδή τι ακριβώς έχετε να προσάψετε στον συγκέκριμένο άνθρωπο, το ότι προσπαθεί να κάνει το όνειρο του πραγματικότητα; Μπορούμε να σοβαρευτούμε λίγο παρακαλώ;

    ...θα χάσω είχα πει, μα κερδίζω.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos στις 26-01-2006 18:27 ]
    search
    26.01.2006, 21:31
    Με μεγάλη χαρά που βλέπω οτι συζητιέται το πράμα (αν και οι μισοί θα έχουν μεθύσει by now) και αφορμή το τελευταίο του xristos , παραθέτω τις γνώσεις μου :

    - Η Μπάμπαλη προσπαθεί πραγματικά πολύ , τα τελευταία χρόνια . Τυχαίνει να ξέρω οτι κάνει και θεωρητικά , και τραγούδι , και κιθάρα , γράφει συνεχώς [είναι γεγονός οτι έχει γράψει 3 tracks στο εν λόγω cd , και ενα στην Σοφία Στρατή μέσα στο 2005] , και κάνει και live .

    -Το ταλέντο υπάρχει . Ας μην ανοίξουμε θέμα σχέσης ταλέντου/εκπαίδεύσης , ας το κάνουμε σε άλλο topic .

    -Η Ροββένα (απ'ότι ξέρω) έφυγε απο το σχήμα του Πορτοκάλογλου για να κάνει προσωπική καριέρα και έπεσε θύμα κοροϊδίας της εταιρίας (ναι , Universal), και εν ολίγοις - απέτυχε .
    Τώρα πια ζει στα Γιάννενα , και δεν ασχολείται πια με το τραγούδι επαγγελματικά .
    Η Ανδριάνα πήγε μετά απ' όλα αυτά .

    Και η γνώμη μου :

    --- Για μια στιγμή ρε παιδιά .
    Αν είναι "άφωνη" η Ανδριάνα , όλο το τσουλομάνι (Λύτρα-Καλοmoira κλπ...) ή τα αντίστοιχα του "εντέχνου" τι είναι ?
    Άσε που ποτέ δεν ισχυρίστηκε οτι ανήκει στο έντεχνο , ΠΟΠ κάνει η δεσποινίδα .
    Μην ακούω βλακείες ! Μπορεί οποιοσδήποτε να πει οτι δεν του αρέσει η φωνή της Ανδριάνας , ή ο τρόπος που τραγουδάει , ή τα κοτσιδάκια της , γουατέβερ , αλλά οχι και άφωνη .

    ---Απαξιώ να σχολιάσω τη σύγκριση Μπάμπαλη-Νέγκα (είναι σα να συγκρίνεις σπίτι με laptop) και επίσης την ομοιότητα με Ασλανίδου . Με την tsaligo ομολογώ, το πίστευα κι εγώ (μέχρι τον προηγούμενο δίσκο) αλλά τώρα πια δεν έχει καμία σχέση .Ειδικά μετά την τελευταία έξαρση νιαουρίσματος της Εδεσσαίας κυρίας .

    PS. Αν δεν κάνω λάθος , το είπα και προχθές - ας συζητήσουμε για το cd !

    cheers (δεν έχει πουθενά smiley με κονιάκ ?)
    search
    Dj_kerveros
    26.01.2006, 23:50
    Quote:

    Το μέλος xristos στις 26-01-2006 στις 18:26 έγραψε:

    Να ρωτήσω εγώ κάτι αν επιτρέπετε;
    Γιατί πίσω απ' όλα κρύβονται σκοτεινές συνομωσίες, οι κακές εταιρίες και ο γνωστός εύκολος θα έλεγα ευκολότατος αφορισμός.
    Αποκλείουμε την περίπτωση του να προσπάθησε η Μπάμπαλη πάρα πολύ για να κατεφέρει αυτό που κατάφερε. Και γιατί επίσης είναι μεμπτό να τα έχει καταφέρει; Έβλαψε κανέναν με το να τα καταφέρει;
    Είναι ποτέ δυνατόν να είστε καλοπροαίρετοι μ' ό,τι στραβό γίνεται και να τρώτε κάτι τέτοια κολλήματα; Διάβασα 3 σελίδες posts και απ' όσους γράφουν γι αυτόν το δίσκο τον έχει ακούσει μόνο ένας. Οι υπόλοιποι βγάζουν τα προσωπικά τους στη φόρα. Όλους τους κρίνουμε με αυτό που παράγουν, όχι με το αν μας είναι συμπαθής ή όχι.
    Απόλυτο αποδεκτό να μην σου αρέσει η χροιά κάποιου, αλλά όχι να τον αφορίζεις επειδή κατάφερε περισσότερα σε σχέση με άλλους που θα μπορούσαν (κι αυτό σύμφωνα με το προσωπικό γούστο) και δεν τα κατάφεραν.
    Για να καταλάβω, ποιο είναι το κακό που έχει κάνει η Ανδριάνα. Το ότι έχει κυκλοφορήσει 2 cd ενώ άλλοι όχι; Και τι να κάνει; Αν θέλει να τραγουδάει να κάτσει σπίτι της γιατί δεν αρέσει σε όλους η φωνή της;
    Ποιο είναι το άλλο κακό, το ότι την διάλεξε ο Πορτοκάλογλου; Τι να κάνουμε τώρα; Την διάλεξε!
    Δηλαδή τι ακριβώς έχετε να προσάψετε στον συγκέκριμένο άνθρωπο, το ότι προσπαθεί να κάνει το όνειρο του πραγματικότητα; Μπορούμε να σοβαρευτούμε λίγο παρακαλώ;

    ...θα χάσω είχα πει, μα κερδίζω.
    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos στις 26-01-2006 18:27 ]





    Αφού διάβασα και εγώ τρεις σελίδες post έρχομαι να συμφωνίσω απόλυτα με Χρήστο. Γιατί να μας πειραζεί τόσο η επιτυχία και να μην λέμε ευτυχώς που υπάρχουν τέτοιες προσπάθειες στην ελληνική μουσική που γινόνται ευρύτερα γνωστές!


    XeniaRodo
    27.01.2006, 09:51
    λοιπόν,
    απο που να αρχίσω...

    επαναλαμβάνω ότι οτι λέω είναι προσωπική μου γνώμη, και τιποτα παραπάνω.
    Aγαπητέ Xρήστο,

    <<<<Αποκλείουμε την περίπτωση του να προσπάθησε η Μπάμπαλη πάρα πολύ για να κατεφέρει αυτό που κατάφερε. Και γιατί επίσης είναι μεμπτό να τα έχει καταφέρει; Έβλαψε κανέναν με το να τα καταφέρει; >>>>

    Oχι και βεβεαια δεν ειπα οτι δεν προσπάθησε η κοπέλα και καλά έκανε και μπράβο της.


    <<Είναι ποτέ δυνατόν να είστε καλοπροαίρετοι μ' ό,τι στραβό γίνεται και να τρώτε κάτι τέτοια κολλήματα; Διάβασα 3 σελίδες posts και απ' όσους γράφουν γι αυτόν το δίσκο τον έχει ακούσει μόνο ένας. Οι υπόλοιποι βγάζουν τα προσωπικά τους στη φόρα. >>>

    Tι εννοεις "βγάζουν τα προσωπικά τους στη φόρα?

    Tο δισκο δεν το εχω ακουσει κι ουτε θέλω.
    Διότι δε μου αρέσει η κα Mπάμπαλη .
    Oύτε κόλλημα έχω φάει. Aυτό που έχω φάει είναι η Kα Mπάμπαλη στη Mάπα, κι αυτό με ενοχλέι.

    Προσωπικά γούστα είναι αυτά, και δεν τα επιβάλλω σε κανένα.
    Όπως σε πολλούς αρέσουν τόσοι άλλοι που εμένα δε μου αρέσουν και όπως σε πολλούς δεν αρέσουν τόσοι που εμένα μου αρέσουν.

    <<Όλους τους κρίνουμε με αυτό που παράγουν, όχι με το αν μας είναι συμπαθής ή όχι.
    Απόλυτο αποδεκτό να μην σου αρέσει η χροιά κάποιου, αλλά όχι να τον αφορίζεις επειδή κατάφερε περισσότερα σε σχέση με άλλους που θα μπορούσαν (κι αυτό σύμφωνα με το προσωπικό γούστο) και δεν τα κατάφεραν. >>

    Mα κι εγώ σύμφωνα με αυτό που παράγει την κρίνω.
    Kαι δεν την αφορίζω για τίποτα, απλά γιατί την TPΩΩ ΣTH MAΠA.
    κι αν μου πειτε "κλείσε το ραδιόφωνο" σας πληροφορώ ότι το κάνω -τα τελευταία χρόνια δεν ακούω ούτε MEΛΩΔIEΣ, ούτε ΔIEΣEIΣ, ούτε τίποτα.

    Nα όμως που ΠAΛI ΣTH MΠAMΠAΛH ΠEΦTΩ ΠANΩ.
    αντε λίγο στο αυτοκίνητο, άντε λίγο στο δρόμο, για να μην πω Σαββατοκύριακο πρωι αν ανοίξω λίγο τα ράδιο....

    Tι κατάφερε δηλαδή η κα Mπάμπαλη?
    για πείτε μου κι εμένα.

    <<<Για να καταλάβω, ποιο είναι το κακό που έχει κάνει η Ανδριάνα. Το ότι έχει κυκλοφορήσει 2 cd ενώ άλλοι όχι; Και τι να κάνει; Αν θέλει να τραγουδάει να κάτσει σπίτι της γιατί δεν αρέσει σε όλους η φωνή της; >>>

    Kαλά εκανε και να τα εκατοστήσει.
    -ότι λέω το εννοώ και δεν ειρωνεύομαι καθόλου.-
    Nα μη μας τη σερβίρουν ΠANTOY γίνεται?
    και να τη στην βιντεκλιπ του ενος, και νατη στου αλλου και παρτην και στη διαφήμιση της σοκολάτας... Eλεος πια.


    <<Ποιο είναι το άλλο κακό, το ότι την διάλεξε ο Πορτοκάλογλου; Τι να κάνουμε τώρα; Την διάλεξε! >>>

    Kαλά έκανε και ο Πορτοκάλογλού....
    Γούστα ειναι αυτά.

    <<<Δηλαδή τι ακριβώς έχετε να προσάψετε στον συγκέκριμένο άνθρωπο, το ότι προσπαθεί να κάνει το όνειρο του πραγματικότητα; Μπορούμε να σοβαρευτούμε λίγο παρακαλώ; >>>

    Eπειδή μιλάω πολύ σοβαρά γι αυτό έχω γίνει ρεζίλι στο MH.

    για να μην επαναλαμβάνομαι, που έχω αρχίσει να το κάνω ήδη, ο καθένας πράττει όπως νομίζει. Προσωπικά δε θέλω να ασχολούμαι άλλο μαζί με την κοπέλα, κλείνω το ραδιόφωνο, κλείνω και την τηλεόραση και ακούω μόνο επιλεκτικά κάποιους ΠAPAΓΩΓOYΣ και τα σιντάκια μου.

    Aπ' ότι έχει παρει το αυτί μου δεν παίζει πολύ Mπάμπαλη νεο δίσκο γιατί δεν έχει σουξέ, εκτός από τη διασκευή...

    Tώρα όσο γι αυτούς που λεν οτι σπουδαζει και κανει θεωρία και τέτοια δεν βρίσκω να σημαίνει κάτι αυτό... Tόσοι κάνουν και ξέρουν...

    καλημέρα σας



    iris-the-black
    27.01.2006, 10:01
    Λοιπόν εγώ ξεχώρησα την Μπάμπαλη γιατί είναι διαφορετική...Επιτέλους μία κοπέλα που δε θα πιαστεί απ' τον κάθε Φοίβο που θα της γράψει ένα σουξεδάκι και τελείωσε...Βαδίζει σε άλλο είδος σταθερά και της αξίζει επιτυχία.Δεν είναι μια της σειράς και επίσης, επειδή διάβασα το "άφωνη" σε κάποια μηνύματα, δεν συμφωνώ.Οι καλοί καλλιτέχνες φαίνοντι στα live τους.Εκεί μπορείς να κρίνεις την πραγματικ΄γ τελείως φωνή γιατί στο studio γίνονται επεξεργασίες κλπ κλπ.Οι περισσότερες σκυλαντζούδες, στην πίστα είναι....ασχολίαστο.Εκείνη τραγούδησε λίγο στο μικρόφωνο της τηλεόρασης κατα τη διάρκεια μιας συνέντευξης και φάνηκε ότι η φωνή στο δίσκο της είναι εντελώς ατόφια...Αυτά είχα να πω...
    EffieKakaflika
    27.01.2006, 10:46
    Καλημέρα! Τώρα κατάφερα να μπώ και νοιώθω την ανάγκη να πώ ότι η δική μου άποψη ήταν για το cd με βάση τα δύο τραγούδια που έχω ακούσει (και ξανακούσει, και ξανακούσει, και ξανακούσει στο ραδιόφωνο....) Δεν ξέρω αν είναι η σύγκριση Νέγκα - Μπάμπαλη laptop με αυτοκίνητο (ποιος έιναι το laptop και ποιος το αυτοκίνητο;;), απλά συνέκρινα δύο τραγουδίστριες οι οποίες έχουν γίνει πιο ευρέως γνωστές τα τελευταία 2-3 χρόνια, συνέκρινα δύο φωνές, που ενώ ανήκουν σε διαφορετικό είδος "κολυμπάνε στην ίδια λίμνη" του ραδιοφώνου και του κυκλώματος γενικά και με βάση αυτό τις συνέκρινα. Θα μπορούσα να συγκρίνω φωνητικά (από άποψη δυνατοτήτων την Μπάμπαλη με την Ολυμπίου (που είναι και στο ίδιο είδος, και καταλαβαίνετε βέβαια ποιο θα ήταν το αποτέλεσμα)...
    Σε καμία περίπτωση δεν υποστηρίζω ότι επειδή έχω εγώ αυτή την άποψη θα πρέπει να έχουν όλοι την ίδια... Εξ'άλλου αυτός είναι και ο ρόλος του διαλόγου... Δεν καταδικάζουμε κανέναν... Τη γνώμη μας λέμε.
    Δεν είναι κακό που κυκλοφόρησε δύο cds, απλά λέω ότι για κάποιον λόγο που δεν τον καταλαβαίνω με το φτωχό μου το μυαλό, προωθούνται άτομα που είναι ακόμα στην προσπάθεια (και μπράβο της που κάνει θεωρία και τραγούδι και γράφει τραγούδια), ενώ άλλα που είναι έτοιμα και δίνουν μια άρτια παρουσία δεν προωθούνται και πρέπει να παλεύουν χρόνια για να τους ακούσουμε. Και όλα αυτά σε μια εποχή που η νέοι μουσικοί δύσκολα βγαίνουν προς τα έξω, λόγω δυσχερειών. Αν η εποχή επέτρεπε την εμφάνιση πολλών νέων αξιόλογων θα ήταν απολύτως αποδεκτό να γίνεται και αυτό...
    Και φυσικά για να μην παρεξηγούμαστε, δεν έχω κολλήματα με την συγκεκριμένη κοπέλα, καλά κάνει και κάνει τις προσπάθειές της και είναι καλό που αποδίδουν οι προσπαθειές της και με το παραπάνω. Απλά δεν μπορώ να πώ ότι αυτό που ακούω στα δύο τραγούδια που έχουν κυκλοφορήσει στο ραδιόφωνο θα με κάνει να σκάσω 20 ευρώ για να αγοράσω αυτό το cd. Και εκεί διαφώνησα αρχικά... με τα επίθετα που συνόδευαν την παρουσίαση του cd στο πρώτο post.
    Και βέβαια η σύγκριση με Καλομοίρες κλπ ήταν ακόμα πιο άσχετη κι από το laptop με το αυτοκίνητο, κατά τη γνώμη μου πάντα...
    Ε, αυτά...

    xristos
    27.01.2006, 14:12
    Γιατί αυτό το "XeniaRodo" νομίζει ότι απευθύνομαι αποκλειστικά σ' εκείνο. Ο κόσμος δεν γυρίζει γύρω από το "εγώ" σου. Μιλάω για 3 σελίδες posts και εσύ το παίρνεις προσωπικά.
    Σ' ευχαριστώ πολύ για αυτό το ΠΑΡΑΓΩΓΟΥΣ με κεφαλαία, που διαχωρίζει αυτούς που ακούς από αυτούς που ευτυχώς δεν μας ακούς...


    XeniaRodo
    27.01.2006, 14:32
    ας μην συνεχίσω...

    ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
    jorge
    27.01.2006, 14:37
    Βρε Χρήστο, αναφέρεσαι σε όλους όσους μίλησαν αρνητικά για τη Μπάμπαλη.

    Ε δεν είναι λογικό να σου απαντήσεις ένας εξ αυτών και να πει τη γνώμη του πάνω σε όσα έγραψες και τα οποία εκ των πραγμάτων τον αφορούν; Αυτό σημαίνει πως ο κόσμος γυρίζει γύρω από το "εγώ" του;

    Γενικά πάντως πιστεύω πως έχει υπάρξει μια παρανόηση. Όλοι όσοι τα ψέλνουν στην Αντριάνα, δεν έχουν κάτι με την ίδια. Έχει φανεί πως σέβονται την ίδια και την προσπάθειά της, και το μόνο που τους ενοχλεί είναι η υπερπροβολή της. Τα έχουν με τα Μέσα και όχι με την ίδια την Αντριάνα.
    xristos
    27.01.2006, 15:01
    Γιατί όλα είναι σε πρώτο πρόσωπο Χορχίτο, δεν θα ξεχάσω και τα λίγα ελληνικά που ξέρω εδώ μέσα:

    "...Oχι και βεβαια δεν ειπα οτι δεν προσπάθησε η κοπέλα και καλά έκανε και μπράβο της. ..."

    "...Mα κι εγώ σύμφωνα με αυτό που παράγει την κρίνω..."

    "...Kαι δεν την αφορίζω για τίποτα..."

    2-3 μόνο παραδείγματα!

    Επίσης καλέ μου Χορχίτο δεν σε είδα να κάνεις την ασπίδα και για μένα...
    Τι πράγματα είναι αυτά; Γράφει κάποιος την άποψη του χωρίς να επιτίθεται σε κανέναν και του έρχεται μια απάντηση κατακέφαλα για να έχει να πορεύεται!

    Έχει κάθε δικαίωμα το "XeniaRodo" να κρίνει τη δουλειά μου γιατί τέτοια είναι η φύση της, αλλά εγώ δεν μπορώ να κρίνω τη δική της. Κι ας μου εξηγήσει τη διαφορά μεταξύ του ΓΡΑΦΙΣΤΑ και του γραφίστα..., γιατί εξυπνάδες μπορούμε να γράφουμε όλοι, αλλά ποιο είναι το θέμα; Να κερδίσουμε τις εντυπώσεις;


    doritsa78
    27.01.2006, 15:17
    Νομιζω ειναι μια καλη παρουσια στο χωρο και οτι εχει να δειξει πολλα ακομα.Το μελλον θα δειξει.Παντως το οτι ξεκινησε με Πορτοκαλογλου ειναι μια καλη αρχη για εκεινη.
    jorge
    27.01.2006, 15:58
    Βρε Χρήστο μου, δεν κάνω κανενός την ασπίδα. Να σας ξεμπλέξω πάω γιατί δε βλέπω να υπάρχει καμιά ουσιαστική διαφωνία.

    Εσύ λες οτι ο άνθρωπος Μπάμπαλη δε φταίει για όλα όσα της σέρνουν. Ε το ίδιο λέει και η Ξένια. Αν τώρα αρπάχτηκες που έγραψε με κεφαλαία γράμματα το παραγωγούς, τι να σας πω, δεν ξέρω και δε μ' αφορά.

    Αλλά επί της ουσίας, δε βλέπω να διαφωνείτε.

    Όσα γι' αυτά που γράφεις ...

    Quote:

    Το μέλος xristos στις 27-01-2006 στις 15:01 έγραψε:

    Γιατί όλα είναι σε πρώτο πρόσωπο Χορχίτο, δεν θα ξεχάσω και τα λίγα ελληνικά που ξέρω εδώ μέσα:

    "...Oχι και βεβαια δεν ειπα οτι δεν προσπάθησε η κοπέλα και καλά έκανε και μπράβο της. ..."

    "...Mα κι εγώ σύμφωνα με αυτό που παράγει την κρίνω..."

    "...Kαι δεν την αφορίζω για τίποτα..."

    2-3 μόνο παραδείγματα!




    ...φυσικά και θα είναι σε πρώτο πρόσωπο, όπως και τα posts όλων μας εδώ. Δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις.


    fotiana
    27.01.2006, 16:50
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με όσα έγραψε ο Χρήστος και το μέλος search!

    Την γνώμη μου για την Ανδριάνα την έχω γράψει στο forum που είχε ανοιχθεί για την ίδια...
    Για μένα, η Ανδριάνα είναι μοναδική, έχει παλέψει πάρα πολύ για να τα καταφέρει και συνεχίσει να προσπαθεί...
    catz
    31.01.2006, 10:31
    α , τέλεια !

    Μην ακούω όμως για "ραδιοφωνικούς παραγωγούς"...
    Δεν υπάρχει τίποτα "παραγωγικό" σε έναν άνθρωπο που βάζει cd ή mp3 να παίξουν .
    Μην τα ισοπεδώνουμε όλα .

    φιλικά
    search
    14.02.2006, 12:04
    Σήμερα κυκλοφορεί το repackaging .
    Με επιπλέον 2 tracks - το "μαζί θεός" του Κορκολή (που παίζει στη διαφήμιση της lacta) και ενα remix του .

    Με καινούριο εξώφυλλο (καταπληκτικό!!!)
    Η σελίδα της emi

    Επίσης , λένε οτι θα βγάλουν ΚΑΙ single για να καλυφθούν αυτοί που αγοράσαν ως τώρα το cd.
    Μπράβο η EMI ! , προσωπικά με εκπλήσει .