ελληνική μουσική
    559 online   ·  210.848 μέλη

    Παπακωνσταντίνου, Βιτάλη. Μύλος Θεσσαλονίκη!

    antreas_dr
    31.01.2006, 12:10
    Απο αυτή τη Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου και για ένα μήνα περίπου (ίσως και λίγο παραπάνω) Ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου η Ελένη Βιτάλη μαζί με τον Νίκο Ξύδη, την Τάνια Κίκίδη και ένα group 12 μουσικών θα εμφανίζονται στο ΜΥΛΟ της Θεσσαλονίκης!

    Το playlist περιλαμβάνει κομμάτια απο τη δισκογραφία τους, κομμάτια αγαπημένα τους καθώς και αρκετές "ερμηνευτικές εκπλήξεις...."!!


    antonLOrd
    31.01.2006, 14:47
    Άρα δεν θα τον δω στην πενταήμερη...


    GIANNISSALONIKA
    31.01.2006, 17:18
    Πιστεύω ότι πρέπει να πάνε όλοι σε αυτην την παράσταση στην οποία πρωταγωνιστούν δύο από τα ποιό αξιόλογα ονόματα του Ελληνικού πενταγράμμου.άκουσα ότι είναι και οι δυό τους υπέροχοι!!!
    andreas_f330
    31.01.2006, 21:57
    Γνωριζει κανεις τιμη ρε παιδια;; σιγουρη ομως μη τη πατησουμε παλι οπως την ειχαμε πατησει με το μαλαμα στο μυλο που ειχε αυξηθει κατα 10 ευρουλακια
    vasiloukos
    31.01.2006, 23:36
    Παιδιά εγώ που πήγα Βοξ Αθήνα κι έχω τρέλα με τον Παπ/ νου μ' άρεσε πολύ το πρόγραμμα... Κι αυτό γιατί άκουσα και τους δύο σε τραγούδια γνωστά αλλά και πολλά πρωτότυπα - το Μπιλ να τραγουδάει πέρα από τα αγαπημένα και πολλά λαϊκά λ.χ. να απογειώνει το Ήλιε μου σε παρακαλώ, το Στο άδειο μου πακέτο ή το Ασ' το τρελό στην τρέλα του, μ' ένα τέτοιο ντέρτι και καημό... τα κανε ροκιές κανονικές τα κομμάτια! Κι η Βιτάλη μ' άρεσε πολύ... Γενικά το πρόγραμμα ΑΞΙΖΕΙ.
    jorge
    31.01.2006, 23:49
    Quote:

    Το μέλος GIANNISSALONIKA στις 31-01-2006 στις 17:18 έγραψε:

    Πιστεύω ότι πρέπει να πάνε όλοι σε αυτην την παράσταση στην οποία πρωταγωνιστούν δύο από τα ποιό αξιόλογα ονόματα του Ελληνικού πενταγράμμου.άκουσα ότι είναι και οι δυό τους υπέροχοι!!!





    Και πρωταγωνιστεί και ο andreas_dr στα drums, η ήρεμη δύναμη...

    Μέλη από τη Θεσσαλονίκη περάστε οπωσδήποτε από το Μύλο. Θα προσπαθήσουμε να έρθουμε κι εμείς μέχρι αρχές Μαρτίου.