ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.833 μέλη

    Θεσσαλονικείς κλικ!! Βρισκόμαστε;;; :)

    ID
    03.02.2006, 21:35
    Παιδιά ψήνομαι κι εγώ με την όλη φάση, αλλά είμαι και εντελώς καινούριος εδώ και δεν ξέρω κανέναν κι απ' ό,τι καταλαβαίνω εσείς όλοι ήδη γνωρίζεστε μεταξύ σας και...ψιλοντρέπομαι..!
    eua
    03.02.2006, 23:30
    Ψήσου κι άλλο κι έλα
    Όλοι νέοι είμαστε (εκτός απ' την ΚΙΤ ΚΑΤ που ως γνωστόν ειναι παλιά )!!!

    Μήπως να σκεφτόμασταν σαν ημερομηνία την 18η?

    Ας καταλήξουμε σε ημερομηνία για να τακτοποιήσουμε και τις υποχρεώσεις μας και ας μην έρθει ο Θάνος τι να κάνουμε? Θα επιβιώσουμε
    fredy
    04.02.2006, 00:00
    γειά σε όλους! δυστυχώς το Σάββατο 18/2 προσωπικά δεν θα μπορέσωωωωωωωωω. Κιt-Kat,θα είμαι εκτός Θεσ/νίκης, ξέρειιιιιιιιιιιιιιιις! Ελπίζω να μην αλλάξουμε την ημερομηνία byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    KIT_KAT
    04.02.2006, 01:10
    Προσωπικά και για μένα είναι πιο άνετη η 18η. Προτείνω όμως να το αφήσουμε ως έχει, για το άλλο Σάββατο, για να μην κάνουμε πολλές αλλαγές.

    Προς ID: Μην το σκέφτεσαι καθόλου!! Άλλωστε οι συναντήσεις γίνονται για να ενσωματωθούν καινούρια μέλη στην παρέα μας! (με απώτερο σκοπό να χτυπήσουμε τη μονοκρατορία της Αθήνας που πήρε κεφάλι εσχάτως, δεν φτάνει το μετρό μας πήρε και τα λάιβ )
    Όλοι κάποτε πρωτοήρθαμε ντροπαλοί ντροπαλοί... αλλά είδαμε πως άξιζε τον κόπο! Πίστεψε με, καταλαβαίνω!! Λοιπόν σε βάζω στη λίστα

    Christine
    kit_kat
    Christos-reg
    kpanos
    fredy
    eua
    mirrors
    clouds
    Brokenchord (?) για 18
    gazakas
    ID

    @ Θάνο: Το παραλήρημά σου με τρόμαξε λίγο Το γεγονός είναι πως σας περιμένουμε να σας τρατάρουμε μανιταρομπουγάτσα. Όσο για το μέρος... δε μας έχεις εμπιστοσύνη ε;;

    @ Αντώνη: Όλε, όλεεεε... (σε ό,τι αφορά στις μπουγάτσες )

    @ mariaaa: Αν τα καταφέρεις να έρθεις θα χαρούμε! Αν όχι, σίγουρα με το καλό θα το επαναλάβουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 04-02-2006 01:26 ]
    kpanos
    04.02.2006, 01:51
    Όπως προανέφερε και η Christine εκ μέρους μου (thanks Christine) εμένα με βολεύει καλύτερα στις 11/2. Κατά τα άλλα έχουμε Δημοκρατία. Ό,τι πει η πλειοψηφία
    pastella
    04.02.2006, 02:03
    Ουπς!Τι βλεπω?Αρχισε να επιτελους να ειναι ενεργο το τοπικ?Καιρος ηταν να γραψετε!

    ID μην το σκεφτεσαι, οι συναντησεις ειναι φοβερες, αυτο που ειπε και η ΚΙΤ_ΚΑΤ ισχυει...Ολοι καποτε ντρεπομασταν...

    Κατι πραγματα που διαβασα περι τοπικισμου.... δεν θα σχολιασω, δεν θα μιλησω, ολοι ξερουν για ποιο λογο καποιοι απο μας που ειναι φοιτητες δεν ερχονται στο λαιβ τετοιες μερες που εχουν την επιφωτιση οι Αθηναιοι να το διοργανωσουν...Ουφ, τοπα και ησυχασα!

    Σχετικα με την ημ/νια, εγω βολευομαι και με τις 2 προτασεις, αν ομως η πλειοψηφεια προτιμα τις 18/2 τοτε ας το μετακινησουμε, αλλωστε αν ειναι να λειπουν οι περισσοτεροι στισ 11 τοτε ποιος ο λογος να συναντηθουμε (ειπαμε, θελουμε να χτυπησουμε την Αθηνα που δεν εχει γυρο και μπουγατσα της προκοπης και οταν τους λες για μπουγιουρντι σε κοιταν με ματια σαν αυγα... )

    Και συ ρε Θανο...απαπα, να μην μας εμπιστευεσαι!Απλα ψαχνουμε το καλυτερο! Ελα να φας τα μανιταρια σου και εσυ και μετα δεν θα λες κουβεντα!


    Προς eua: Ουτε κι εγω ειμαι φρεσκια ξερεις, 3 χρονια θα κλεισω σε λιγο καιρο!Απλα δεν εγραφα στο φορουμ εξαρχης!


    ID
    04.02.2006, 18:18
    Ε αφού μπήκα ήδη στη λίστα, να μη το παίξω πολύ δύσκολος ε !? Εκτός απροόπτου, φαίνεται ότι θα γνωρίσω την ωραία σας παρέα
    Orfeus
    04.02.2006, 18:20
    Αργείτε παιδιά. Αργείτε ........πολύ!!!!!


    eua
    04.02.2006, 18:46
    Το καλό πράμα Ορφέα μου αργεί να γίνει... ή μήπως έχεις κάποια έντσαση???
    Να μας την πεις δηλαδή άμα έχεις... Sneaky
    pastella
    05.02.2006, 18:56
    Εκ της πλευρας των (ας πουμε) διοργανωτων της συναντησης σας πληροφορουμε πως σημερα θα καθαρισουμε με το θεμα τοπου, τωρα για την ημερομηνία μαλλον παμε για αλλαγη γιατι προεκυψαν διαφορες... υποχρεωσεις σε πολλους απο μας!!!

    Εν αναμονη λοιπον για οριστικοποιηση και περισσοτερες πληροφοριες...
    eua
    06.02.2006, 13:08
    αναμένουμεWaiting In Line
    άντε ακόμα??