ελληνική μουσική
    635 online   ·  210.846 μέλη

    Έχω όρεξη σήμερα να γράψω...

    eua
    07.02.2006, 23:21
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 07-02-2006 στις 22:46 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος rory166 στις 07-02-2006 στις 14:53 έγραψε:
    [i]
    καλα στεφανα βρε!!





    Σε ποιον βρε παιδιά;

    [/I]



    Και γω αυτή την απορία έχω
    Πολύ συμφωνώ μαζί σου τελευταία ΚΙΤ πρέπει να το προσέξω....
    KIT_KAT
    08.02.2006, 01:11
    Δεν είναι κακό να συμφωνείς. Απλά άμα καταλήξεις στην απόλυτη παλαβωμάρα έλα σε μένα (οξύμωρο), 9 πήρα στην ψυχολογία, αμέ
    eua
    09.02.2006, 00:28
    αχ καημένη μου... και γω έτσι ξεκίνησα

    Desmar
    09.02.2006, 01:36
    ...ένα τραγούδι για τον μεγάλο απών ...

    Πως να σωπάσω
    ερμηνευτής: Νίκος Ξυλούρης

    Πώς να σωπάσω μέσα μου
    την ομορφιά του κόσμου;
    Ο ουρανός δικός μου
    η θάλασσα στα μέτρα μου

    Πώς να με κάνουν να τον δω
    τον ήλιο μ’άλλα μάτια;
    Στα ηλιοσκαλοπάτια
    Μ' έμαθε η μάνα μου να ζω...

    Στου βούρκου μέσα τα νερά
    ποια γλώσσα μου μιλάνε
    αυτοί που μου ζητάνε
    να χαμηλώσω τα φτερά;



    Υ.Σ. Μανώλη (ManPlaz) συμπτωματικά διαλέξαμε το ίδιο κομμάτι ... ίσως γιατί είναι συγκλονιστικό ...

    Η πιο χαμένη μέρα μας είναι αυτή που πέρασε δίχως καθόλου γέλιο...


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Desmar στις 09-02-2006 01:48 ]
    gazakas
    09.02.2006, 01:40
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 06-02-2006 στις 23:55 έγραψε:

    Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία Βλακεία





    Κατερίνα και Αννούλα κάπως έτσι ξεκίνησε και η τρέλα του Τζακ Τόρανς στη "Λάμψη" του Στίβεν Κινγκ και μετά ήθελε να σκοτώσει σύζυγο και παιδί. Βέβαια αυτός έγραφε κάτι άλλο για δεκάδες σελίδες στη γραφομηχανή του, αλλά η όλη ιδέα είναι παρόμοια...
    KIT_KAT
    09.02.2006, 10:46
    Με μια διαφορά: Η γραφομηχανή δεν έχει κόπι-πέιστ...

    Ασ'το, δεν ερμηνεύομαι ούτε με Stephen King
    AlienP
    09.02.2006, 10:54
    Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Στον άγνωστο που με ξύπνησε 7:10 με Camel στο κινητό μου! Πολύ ωραία εκπληξη μακάρι να επαναληφθεί. μόνο που αυριο πρέπει να ξυπνήσω στις 6...

    hamenos
    09.02.2006, 18:03
    κουκλίτσα μου καλή δεν ήμουν εγώ σήμερα μα άμα θες σε ξυπνάω αυριο γιατι κι εγώ θα παω αεροδρόμιο..........

    μόνο δώσε παραγγελιά ότι ζητάει η ψυχή σου! μία σε έχουμε πρέπει να σε προσέχουμε!!!! Μη μας ξενυτευτείς από φήμες που άκουσα!
    KIT_KAT
    11.02.2006, 15:07
    Αποφάσισα να γράψω εδώ το 1000οστό μου μήνυμα στο φόρουμ!!



    Ντάξει... σχεδόν 3 χρόνια μου πήρε αλλά τα κατάφερα!!



    rory166
    11.02.2006, 15:09



    KIT_KAT
    11.02.2006, 15:10
    Τζάμπα χαρά, ούτε κατηγορία δεν άλλαξα. Αμάν βαρέθηκα να είμαι βετεράνος! Τι γίνομαι μετά;;
    madiam
    11.02.2006, 15:20
    δεν μπορεις να πεις ειχε και αυτο τη χαρη του!η προσμονη για κατι ωραιο-διαφορετικο και τελικα δεν εγινε τιποτα!!πηρες μια μικρηηηηηηηηηηη δοση απογοητευσης!! πως το λετε αυτο στην ψυχολογια??!! η αν δεν μπορεις να το ερμηνευσεις με την ψυχολογια γραψτο με καμια συναρτηση η φτιαξε ενα προγραμμα που να το εξηγει!!
    KIT_KAT
    11.02.2006, 15:27
    Δεν ξέρω για τους ψυχολόγους και του προγραμματιστές πάντως
    Οι ρομαντικοί το λένε Ιθάκη
    Οι τεχνοκράτες χάσιμο χρόνου
    Κι εγώ ισορροπώ κάπου ανάμεσα με μία κόντρα γονιδίων και παιδείας...
    Desmar
    11.02.2006, 17:36
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 11-02-2006 στις 15:27 έγραψε:

    Δεν ξέρω για τους ψυχολόγους και του προγραμματιστές πάντως
    Οι ρομαντικοί το λένε Ιθάκη
    Οι τεχνοκράτες χάσιμο χρόνου
    Κι εγώ ισορροπώ κάπου ανάμεσα με μία κόντρα γονιδίων και παιδείας...





    πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


    thank
    11.02.2006, 18:09
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 11-02-2006 στις 15:27 έγραψε:

    Δεν ξέρω για τους ψυχολόγους και του προγραμματιστές πάντως
    Οι ρομαντικοί το λένε Ιθάκη
    Οι τεχνοκράτες χάσιμο χρόνου
    Κι εγώ ισορροπώ κάπου ανάμεσα με μία κόντρα γονιδίων και παιδείας...





    ....... Ανακαλώ τα πάντα σχετικά με το "να γράφεις" κλπ κλπ ... ΕΓΡΑΨΕΣ Κατερίνα. Με αυτη την ατάκα, βρέθηκες στο 1.500 - 2.000 ... καπου εκει.
    KIT_KAT
    11.02.2006, 21:29
    Δηλαδή τώρα βρε Θάνο παίρνεις πίσω την πρότερη παρότρυνση;
    ageras
    11.02.2006, 21:31
    Τι να γράψω???????????

    thank
    11.02.2006, 21:50
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 11-02-2006 στις 21:29 έγραψε:

    Δηλαδή τώρα βρε Θάνο παίρνεις πίσω την πρότερη παρότρυνση;




    ε οχι ... απλα ισως να μην ισχυει .. ως αναγκη παρότρυνσης. .... Τέλος πάντων, τρόπος του λέγειν ηταν το "αναιρώ" ... Πω πω .. τι ειστε εσείς εκεί πάνω !!!! Δεν αφήνετε τίποτα να πεσει κάτω ...
    KIT_KAT
    12.02.2006, 11:18
    Ε όχι και να κακοχαρακτηρίζεις όλα τα σαλονικάκια εξαιτίας μου... Αν είναι έτσι το παίρνω πίσω... undo

    Σ'ευχαριστώ πάντως
    kifa
    12.02.2006, 16:43
    κάτι της ώρας...κάτι που μου βγαίνει τώρα...όπως γράφω στο πληκτρολόγιο ..

    " Ανάμεσα στη λογική χάθηκε η αλήθεια,
    σκοτεινιασαν οι σκεψεις μας και χαθηκε το φως
    το μονο που μας εμεινε ... παντοτινή συνηθεια;
    είναι ένα "βλεμμα" της σιωπης σαν έρωτας κρυφός..."