ελληνική μουσική
    814 online   ·  210.850 μέλη
    Liza32
    07.04.2008, 21:42
    Συμφωνώ με τη GinaDanis.
    Aiolos_m
    07.04.2008, 22:05
    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 07-04-2008 στις 21:27 έγραψε...

    Εγώ φταίω ρε... που αφήνω από ευγένεια ασχολίαστη τη βλακειότητα των τόπικ που ανοίγεις...



    Ακόμα και μετά από αυτό εξακολουθώ να μισώ την τυχαία τακτικότητα...
    angela_77
    07.04.2008, 22:08
    μισω:

    1. οσες τρωνε πεντε καρβελια στην καθισια τους και δεν παχαινουν.
    2. τον τυπο που μας εκλεψε την παρασκευη γιατι μου πηρε την τσαντα μου που ειχα μεσα τα ακουστικα του κινητου μου που ηταν κοκκινα και μουρικα και τωρα δεν μπορω να ακουσω μουσικη στο μετρο
    3. τις γιαγιαδες που δεν μπορουν να περπατησουνε ταχαμου ταχαμου αλλα οταν ερθει η ωρα να μπουνε σε λεωφοριο μετατρεπονται σε κατι απο σουγγλακο και βγαινω εγω με μελανιες.
    4. τα αφεντικα που δεν αγοραζουν κωλοχαρτο στους υπαλληλους τους
    5. τον ανδρεα μικρουτσικο


    rompa
    07.04.2008, 23:58
    τους "δήθεν"
    kou_matina
    08.04.2008, 00:48
    Φοβάμαι να μισώ
    johnfrusciante
    08.04.2008, 02:16
    ton tzigger..ti tha ginei re sy tzigger alani..leuteria ston pao k ston lao tou..mas exeis katastrepsei..exeis parei ton TESEIRO k mas exoun ********* oloi..ferte pisw makarian na kanoume poreia me ton diko mas gnhsio glitsiko tropo..pasoula pasoula goal..pasoula pasoula goal...
    john1989
    08.04.2008, 11:13
    Παράθεση:

    Το μέλος johnfrusciante στις 08-04-2008 στις 02:16 έγραψε...

    ton tzigger..ti tha ginei re sy tzigger alani..leuteria ston pao k ston lao tou..mas exeis katastrepsei..exeis parei ton TESEIRO k mas exoun ********* oloi..ferte pisw makarian na kanoume poreia me ton diko mas gnhsio glitsiko tropo..pasoula pasoula goal..pasoula pasoula goal...



    Συμφωνω απολυτως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Παυλο θεε παρε την Παε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ψιλοασχετο το παραπανω με το MH αλλα τοσο πικρα που εχουμε εμεις οι Παναθηνα'ι'κοι τι να κανουμε ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Γι'αυτο και εγω την Κυριακη μετα την 4αρα πηγα για φα'ι' με αλλα παιδια και μετα για να ακουσουμε μουσικη!!!!!!!!!!!
    Για να πνιξω το πονο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!'


    NIKOSPI
    09.04.2008, 09:16
    Δεν μισώ τίποτα απολύτως γιατί απλούστα όταν πάω να μισήσω κάποιον σκεφτομαι τον εαυτό μου και λέω να κοιτάω την καμπούρα μου και στο κάτω κάτω αν πάω μισήσω κάποιον σκέφτομαι το αν με μισούσε εμένα ο θεός που τον έχω πληγώσει μα τόσες και τόσες φορές τι θα γινόταν???
    pastella
    09.04.2008, 16:41
    Την οξεία τεμπελίτιδα που με πιάνει κάθε χρόνο τέτοια εποχή που μπαίνει η άνοιξη.
    Χειρότερα από αλλεργία
    NIKOSPI
    09.04.2008, 19:52
    Ναι και εγώ όταν μπαίνω μέσα στο forum με πιάνει πολύ γέλιο από τα ανέκδοτα που ακούω εδώ μέσα.
    PashalinaMakia
    24.05.2008, 21:22

    Παίδες,δεν μπορώ να μισήσω κανέναν και για τίποτα.Πέρασε αυτή η φάση μου.Το θεωρώ χαζό να μισεί κανείς γιατί ουσιαστικά χαλιέται.Υπάρχει λόγος να χαλιόμαστε?