ελληνική μουσική
    589 online   ·  210.843 μέλη

    Το πιο.....σεξουαλικο τραγουδι?

    RANIA74
    13.05.2011, 23:14

    όσο και αν σας φανει περιεργο για εμενα το καλυτερο κομματι ειναι το KING CRIMSON - EPITAPH !!!


    pakos1406
    17.05.2011, 12:16

    Παράθεση:

    Το μέλος cobal στις 12-05-2011 στις 20:04 έγραψε...

    To νινι σερνει καραβι της γνωστης αηδου

    Καθως και το "εκει που καιγομαι πολυ" της επισης γνωστης αοιδου{#emotions_dlg.happycrazy}


    mary_omikron
    17.05.2011, 12:26

    Μπαααα...δεν θέλει να το ποστάρω...αλλά επειδή δεν θα του περάσει, ιδού το link...

    Το τελειότερο σεξουαλικό τραγούδι και με διαφορά !!!!


    -----------------
    αυτός ο κόσμος μπορεί ν΄αλλάξει Κεμάλ..μέσα στις καρδιές, στις πλατείες, σε γραφεία οβάλ..θέλει σωστοί χιλιάδες να΄ναι στους τροχούς, να΄ναι η ψυχή η νύφη και γαμπρός ο νους...(ετεροχρονισμένη απάντηση του Ρασούλη στο αριστούργημα του Γκάτσου)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 17-05-2011 12:27 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 17-05-2011 12:29 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 17-05-2011 12:32 ]


    npetralias
    06.06.2011, 10:25

    Παραλλάσσοντας λίγο τον τίτλο σε "σεξουαλικά κλιπ", καθότι δεν μπορώ να ξεχωρίσω μόνο ένα, θα αρχίσω με αυτό.

    Σκηνοθετημένη ίντριγκα, ζήλεια, ζόρικο ερωτικό παιχνίδι φαντασίας και δημιουργίας απωθημένων. Η κάθαρση θα είναι η εκτόνωσή τους, η πανηγυρική τιμωρία της υπαιτίου μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

    Στο ρόλο της "να δω τι θα μου κάνεις" η Laetitia

    Chris Isaak - Baby did a bad bad thing

     


    kwstasagas
    06.06.2011, 11:06

    Ένα τραγούδι μου έρχεται στο μυαλό ως απάντηση : Je 't aime, που τραγουδούν από κοινού ο S. Gainsbourg και η Birkin !!!


    Link

    ">


    npetralias
    17.06.2011, 12:43

    Πρώτο πλάνο η καμπύλες, δεύτερο οι ροζ ψηλές γόβες.

    Τρίτο η πρόκληση που διαδέχεται την προσμονή με ύφος μπλαζέ, κινήσεις φατάλ και φωνή χαμηλωμένη.

    Κυρίες και Κύριοι, ε γουόρμ γουέλ-καμ για τη Jessica!

     

     

    {#emotions_dlg.biggrin}

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : npetralias στις 17-06-2011 12:44 ]


    creepingdeath
    17.06.2011, 14:07

    Scorpions - Animal Magnetism


    renabill
    17.06.2011, 16:13

    1)"το κόκκινο φουστάνι"/Θα σπάσω κούπες  Ελευθερία Αρβανιτάκη

    2)Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΩΝ ΑΙΣΘΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΩΝ Λέκκας

    3)"Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο" Κούκα

    4)"Η πρώτη μας φορά" Κότσιρας

    5)ΣΕ ΘΕΛΩ/ ΠΑΡΤΑ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ  Χατζηγιάννης

     

    Απο ξένα

    1)Slow , Kylie Minogue

    2)Lick my neck, my back ... Kiha

    3) Love game, Lady Gaga

    4)Rude boy / Whats my name Rihanna


    Foidel
    19.06.2011, 10:31

     

    SexBomb αλλά όπως το λέει ο Δεληβοριάς η Μορφή για να έχει και μια δώση χιούμορ.

    Ακούστε και τον ελληνικό στίχο από Φ.Δ.


    emmanuella
    19.06.2011, 17:42


    Agia
    19.06.2011, 19:18

    Def Leppard "love bites".....

     

    >
    Foidel
    19.06.2011, 21:36

    Θεωρείται σεξουαλικό τραγούδι αυτό;Αυτό το λέω διαστροφή...(συγγνώμη κιόλας...)


    -----------------
    Tα χρέη, το άδικο, o εαυτός σου, ο χρόνος τελικά υπάρχει μόνο ένας τρόπος να τουs ξεφύγεις, εκτός φυσικά απ’ το τρέξιμο: η άνευ όρων εμπιστοσύνη στην απόλυτα δική σου τρέλα.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Foidel στις 19-06-2011 21:39 ]


    Foidel
    19.06.2011, 21:47

    1ον)Και γιατί να μην το δω;

    2ον)Θα λέω ότι θέλω για αυτό το συνοθύλευμα υπερήχων

    3ον)Λίγα τα λόγια σου για αυτόν τον μεγαλο καλλιτέχνη

    4ον)Πολύ έξυπνος ακούγεσαι πίσω από την οθόνη σου


    Foidel
    19.06.2011, 21:52

    Παράθεση:

    Το μέλος rozaki στις 05-02-2006 στις 10:18 έγραψε...

    I want you....Elvis Costello..
    Τα ρέστα μου...!!!

    Τα βλέπω Smile


    Foidel
    19.06.2011, 22:03

    Οκ τι προτείνεις τότε;Να ακούσω ένα μάτσο διεφθαρμένους που γρατζουνάνε τις κιθάρες τους;Από πολύ μικρότερος έχω δεχτεί επιρροές  από όλα τα είδη.Έχω καταλάβει πιο είναι το σωστό τραγούδι.Και φυσικά στο καλό τραγούδι δεν συμβάλλουν τύποι σαν αυτούς.


    Foidel
    19.06.2011, 22:17

    Δηλαδή εσύ δεν ήσουν ποτέ στην ηλικία μου;Ότι σου απαγορεύουν σε ελκύει.Από την ωρά είναι που είναι κατά του πολιτικού καθεστώτος αυτό το τραγούδι και δεν έχει σεξουαλικό περιεχόμενο γιατί είναι ποσταρισμένο εδώ.Επίσης θα μπορούσες να μην ανεβάσεις το vidoclip αλλά το τραγούδι με απλούς στίχους.Απλά εσύ ήθελες να επιδείξεις μόνο το videoclip.Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας λοιπόν....


    Foidel
    19.06.2011, 22:20


    Παράθεση:

    Ένα μάτσο διεφθαρμένοι...? Και εσύ τι είσαι...? Ο κριτής της σωστής και ακέραιας ηθικής... Ξέρεις ποιο είναι το σωστό τραγούδι... Μάλλον δε ξέρεις οτι δεν υπάρχει σωστό και λάθος... Και οτι, έαν υπάρχει, θα το βρείς μόνο οταν ακούσεις όλα τα τραγούδια του κόσμου...

    Το πρόβλημά σου είναι πως νομίζεις πως ξέρεις πολλά ενώ δεν ξέρεις τίποτα... Και βασικά κανένας από εμας δε ξέρει πολλά παραπάνω από το τίποτα... Το θέμα είναι να το συνειδητοποιείς και να ψάχνεις... Με ανοιχτούς ορίζοντες και χωρίς ψευτοπουριτανισμούς... Στη μουσική δε χωράνε κανόνες, dude...!


    -----------------
    If you hear minor 7th as an octave you've probably listened to too much Jazz...

    Έτσι λες εεεεε;γιατί πριν μου ακούστηκες πολύ απόλυτος.....


    Foidel
    19.06.2011, 22:23

    Παράθεση:

    Το μέλος Pentatonikos στις 19-06-2011 στις 22:19 έγραψε...

    Μόνο που άλλα παιδιά στην ηλικία σου καταλαβαίνουν οτι αυτό που είδαν δεν είναι τσόντα...

    Ρε φίλε τότε γιατί ανέβασε το videoclip ο άλλος!;!Λόγω του σεξουαλικού περιεχομένου!Φίλε και εγώ ποτέ δεν είπα οτί αυτο το video ήταν τσόντα.

     

     

    Περιμένετε λίγο γράφω σε δύο δείξτε λίγη κατανόηση!


    Foidel
    19.06.2011, 22:24

     


    Παράθεση:

    Με τις μετριότητες είμαι απόλυτος... Μήπως θέλεις να τις βγάλουμε και να τις μετρίσουμε...? Τις απολυτότητές μας φυσικά... {#emotions_dlg.rolleyes}



    Δεν σε έπιασα...Wink


    Foidel
    19.06.2011, 22:38

    Με πείραξε ο τρόπος με τον οποίο επιδυκνίονταν.Ούτος ή άλλος  το βίντεο ήταν γεμάτο κακόβουλο υλικό.Το λινκ δεν το πατώ.(δεν ξέρω τι μπορεί να συναντήσω).Επίσης εξήγησε μου την αναφορά σου περί μετριοτήτων για να μπορέσω να σου απαντήσω ανάλογα.