ελληνική μουσική
    526 online   ·  210.840 μέλη
    eleana
    14.02.2006, 15:10
    Ξερω...Ξερω...Την μισειτε αυτην την αναθεματισμενη μερα οσο και εγω...Ξερω.......Ολες αυτες οι κοκκινες καρδουλες σας καθονται στο λαιμο...ΞΟΥ !!!!!!!!ΞΟΥ.!!!!!!!!! Να φυγει και να μην ξαναερθει... ΜΑ πως ειναι δυνατον ..Παντα ...εκεινη την ημερα ...την αποφραδα.. να ειμαστε Μπακουρια?? Ε?? Πως γινεται??? Μαλλον προκειται για μια μεταφυσικη κατασταση...δεν εξηγειται αλλιως. Ομως ολοι εμεις οι γκρινιαρηδες κατα βαθος θα θελαμε να μας θυμηθει καποιος...εστω απο τα παλια ή απο το πουθενα! Ε?????
    Ποσο ζηλεψα σημερα οταν ενας 15χρονος πιτσηρικος εδωσε στη πιτσηρικα του μια LActa με ενα στιχακι πανω.... Θελω LActa!!!!!!!!!!!! Πειραζει????????By the way..με ποιο τραγουδι θα συνοδευατε τη σημερινη ημερα..την ωρα που τρωτε την LActa σας????
    ageras
    14.02.2006, 15:16
    Μια και τυχαίνει να'μαστε μπακούρια λέω σήμερα να συνοδεύσω άλλους ερωτευμένους με τα τραγούδια μου!!!!όσο για την Λάκτα την τρώω κάθε μέρα γιατί μ'αρέσει!!!
    Άντε και του χρόνου!!!!
    doritsa78
    14.02.2006, 15:29
    Quote:

    Το μέλος eleana στις 14-02-2006 στις 15:10 έγραψε:
    Ποσο ζηλεψα σημερα οταν ενας 15χρονος πιτσηρικος εδωσε στη πιτσηρικα του μια LActa με ενα στιχακι πανω.... Θελω LActa!!!!!!!!!!!! Πειραζει????????By the way..με ποιο τραγουδι θα συνοδευατε τη σημερινη ημερα..την ωρα που τρωτε την LActa σας????

    [/I]

    Τι γλυκο εκ μερους του!Τι να κανουμε τωρα.Θα ερθει και η δικια μας στιγμη που θα μας θυμιθει καποιος και θα μας χαρισει μια Lacta,Να εισαι σιγουρη γι'αυτο.Μην ανησυχεις,ποτε δεν ειναι αργα.Τραγουδι τωρα μου ηρθε το-Σ'αγαπω γιατι εισαι ωραια,σ'αγαπω γιατι εισαι εσυ.

    doritsa


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : doritsa78 στις 14-02-2006 15:50 ]
    doritsa78
    14.02.2006, 15:32
    Quote:

    Το μέλος ageras στις 14-02-2006 στις 15:16 έγραψε:

    Μια και τυχαίνει να'μαστε μπακούρια λέω σήμερα να συνοδεύσω άλλους ερωτευμένους με τα τραγούδια μου!!!!όσο για την Λάκτα την τρώω κάθε μέρα γιατί μ'αρέσει!!!
    Άντε και του χρόνου!!!!



    Ευχαριστουμε Μανωλη μας.Αντε και στα δικα σου!Που ξερεις φαε-φαε Lacta ισως βρεθει και στο κομματι η εκλεκτη της καρδιας σου.
    KIT_KAT
    14.02.2006, 15:37
    Πάντα με το διαχρονικό λακτοκομμάτι του Κορκολή - όποιο κομμάτι της ζωής μου και να δω πάντοτε ήσουν ό,τι είχα πιο γλυκόo...
    KIT_KAT
    14.02.2006, 15:42
    Και για όποιον δεν το έχει σας το στέλνω να συνοδέψετε τη Lacta σας, να θυμάστε μόνο μέσα στη μελαγχολία της ημέρας πως δε φτάνει απλά να έχεις έναν άνθρωπο να σου κρατά το χέρι αν δεν μπορείς με αυτόν να μοιραστείς την τρέλα και τα όνειρά σου...
    Desmar
    14.02.2006, 15:42
    Quote:

    Το μέλος eleana στις 14-02-2006 στις 15:10 έγραψε:

    ΜΑ πως ειναι δυνατον ..Παντα ...εκεινη την ημερα ...την αποφραδα.. να ειμαστε Μπακουρια?? Ε?? Πως γινεται???





    ... υπάρχει σύστημα ...

    Ένα κομμάτι απο σένα για μένα κράτα
    είσαι αυτό που μ'αρέσει μια σοκολάτα
    είσαι αυτό που μ'αρέσει και τρελαίνει
    την θέλω κι αναρωτιέμαι τι μου συμβαίνει και μ'αρρωσταίνει
    με τρελαίνει μ' αρρωσταίνει με τρελαίνει τι μου συμβαίνει

    αυτό κάνει?
    houlina
    14.02.2006, 16:47
    πάνω απ' τ'απαλό σου το κορμί πίνω σαν το μέλι τις σταγόνες
    έλα να πετάξουμε μαζί πάντα ερωτευμένοι στους αιώνες...
    άγγιξε με ζάλισε με πάρε με ψηλά
    φίλησε με τύλιξε με στα χέρια σου ζεστά...

    Alinda
    14.02.2006, 16:49
    egw pantws,

    tha perimenwwwwwwww...
    Jimy
    14.02.2006, 16:51
    Τα βγάζουμε? Δινοντάς της το γιαούρτι! Κάτω απ'το φάρο...


    Alinda
    14.02.2006, 16:57
    xaxaxaxa! ena FAGE pls. kai ena kouti tissues
    alexia-vicky
    14.02.2006, 17:22
    Αν και δε μ'αρεσει η Lacta (ειμαι λιγο αναποδη!) θα'θελα να ακουγεται το
    "οh-once in your life you find someone
    who will turn your world around
    bring you up when you're feeling down
    ya-nothing could change what you mean to me
    oh, there's lots that i could say
    but, just hold me now
    'cause our love will light the way"
    anisie
    14.02.2006, 17:25
    Πάντως εμένα δε με απασχολεί ιδιαίτερα που είμαι μπακούρι τη συγκεκριμένη μέρα....
    Κυρίως με απσχολεί που είμαι όλες τις υπόλοιπες....
    Konnie
    14.02.2006, 18:53
    Quote:

    Το μέλος anisie στις 14-02-2006 στις 17:25 έγραψε:

    Πάντως εμένα δε με απασχολεί ιδιαίτερα που είμαι μπακούρι τη συγκεκριμένη μέρα....
    Κυρίως με απσχολεί που είμαι όλες τις υπόλοιπες....





    σωστή...

    Καλη η λακτα,αλα η ΙΟΝ ακομα καλυτερη!


    Aiolos_m
    14.02.2006, 19:54
    Μπα σαν τη λακτα με αμύγδαλο δεν είναι καμιά...
    Konnie
    14.02.2006, 20:10
    παρ'τε κι ενα επικαιρο...



    επισυναπτόμενα: valnetine07.gif 
    grammophone
    14.02.2006, 20:51
    "It's about time somebody shot that little shit"

    Other_side
    14.02.2006, 21:10
    Χαχαχαχαχχαχαχαχαχα....Τέλειο!
    theotita
    14.02.2006, 22:19
    Quote:

    Το μέλος anisie στις 14-02-2006 στις 17:25 έγραψε:

    Πάντως εμένα δε με απασχολεί ιδιαίτερα που είμαι μπακούρι τη συγκεκριμένη μέρα....
    Κυρίως με απσχολεί που είμαι όλες τις υπόλοιπες....





    Θα συμφωνήσω μαζί σου!! Νομίζω πως έχω πάθει ανωσία σε αυτή τη μέρα! Οι υπόλοιπες μοναχικές με ενοχλούν περισσότερο...
    Θα συμφωνήσω και με την ΚΙΤ ΚΑΤ ότι δε φτάνει να σου κρατάει το χέρι, αλλά πρέπει να μπορεί (να αντέξει και) να μοιραστεί την τρέλα σου και τα όνειρά σου...

    Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : theotita στις 14-02-2006 22:23 ]
    theotita
    14.02.2006, 22:28
    Και μια που λέμε και τραγούδια, εκτώς από του Κορκολή εγώ θα συνόδευα τη Lacta μου με το συγκρότημα των Μπλέ, αλλά όχι με το Κόκκινο Φιλί... Θα προτιμούσα το ομόνυμο Μπλε..!