ελληνική μουσική
    834 online   ·  210.833 μέλη
    mama
    09.06.2006, 12:56
    Συμφωνώ απολύτως πως το νινί (μ....) σέρνει καράβι, κ επίσης συμφωνώ ότι η κ.Λάμπρου σέρνει πολλά καράβια μαούνες κ ότι κυκλοφορεί εντός θαλλάσης.Το σωστό σωστό παιδιά, πρέπει να παραδεχτούμε πως είναι ειληκρινείς η κοπέλα δεν το κρύβει είναι πραγματική ενώ άλλες δήθεν που επίσης σέρνουν πολλά τέτοιου είδους μέσα μεταφοράς δηλώνουν πως μόνο ένα καραβι υπάρχει στην ΄ζωή τους, πάνε εκκλησία έχουν βρεί τον πραγματικό έρωτα κ άλλες μαλακίες.Αφού η κοπέλα έχει βρει τρόπο να τα παίρνει χοντρά με το νινί της εγώ την θαυμάζω μπραβο κ πάλι μπράβο κ καλά να πάθουν όσοι βρεθούν με λιγότερα καράβια από ένα νινι.Αυτά......
    Orfeus
    09.06.2006, 14:09
    Το μέλος Aiolos_m στις 09-06-2006 στις 11:29 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος asimos στις 05-06-2006 στις 03:48 έγραψε...
    Παράθεση:

    ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΙ Η ΜΠΕΤΖΕΝΤΑΚΟΥ Η ΚΑΘΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΕΣ''ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΩ ΣΤΟ ΦΑΛΙΜΕΝΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ''Ν.ΑΣΙΜΟΣ



    Δεν γνωρίζω τι κανει καθεμια στο κρεβάτι της, η αλήθεια είναι...

    Όμως καλό θα ήταν να τηρούμε τους κανόνες συμπεριφοράς στο φόρουμ και περισσότερο απ' όλα να σεβόμαστε τον συνομιλητή μας όπως είπε και ο assasinos. Ακόμα και αν δεν συμφωνούμε, ακόμα και αν ειναι μ*λ*κ*ς...

    Όσο για τις σφαλιάρες...ριχτες αλλού, αφού το τοπικ σου συνεχίζει να χαίρει της ελευθερίας του, της ανεξαρτησίας του κι εσύ να μην έχεις λάβει ούτε μία παρατήρηση ή επίπληξη από τους Διαχειριστές....



    Μα δεν θα ξαναγράψει έτσι.
    Είναι πλέον τσεκαρισμένος!!!!


    Aiolos_m
    09.06.2006, 16:35
    Γρήγορα και αθόρυβα μέτρα....;
    Orfeus
    09.06.2006, 17:33
    Oh Yes!!!!


    elgrego
    12.06.2006, 18:35
    Και ύστερα λέμε που πήγε το καλό ελληνικό τραγούδι!!!!!!!!!!
    Partygirl
    14.06.2006, 16:16
    Ρε παιδιά η κοπέλα κάνει την πλάκα της και το ευχαριστιέται...Εντάξει αυτή...Έτσι κι αλλιώς κανείς δεν είπε ότι έχει ωραία φωνή ή τραγούδια...Ούτε ΚΑΝ η ίδια...Το άλλο το πράγμα η Μπεζαντάκου όμως που νομίζει ότι έχει φωνή..?

    Τεσπα...δεν τις αφήνουμε και τις δύο να κάνουν αυτό που ξέρουν καλύτερα...Αφού διαφωνούμε μ'αυτό που κάνουν ας μην ασχολούμαστε κιόλας!Σωστή????
    sindy-windy
    14.06.2006, 16:35
    Καλά μας έχει βαρέσει η ζέστη στο κεφάλι νομίζω....έχει παρακολουθήσει κάνεις την Τατιάνα το μεσημέρι????Τι ξεκατίνιασμα πέφτει μεταξύ της Λάμπρου και της Μπεζετάκου δεν λέγεται!!! Βγαίνει το κάθε π.....νακι και το παίζει τραγουδίστρια!!!ΕΛΕΟΣ!!και καλά να έχεις φωνη..να πεις κάτι γίνεται αλλά αυτες είναι και παράφωνες...απορώ υπάρχει κόσμος που πληρώνει για να τις ακούει να κράζουν!!!?????
    Είδε κανείς το αθώο αυτό φιλί μεταξύ της Λάμπρου και μια άλλης μαύρης δήθεν τραγουδίστριας και αυτή?????
    poison_girl
    15.06.2006, 03:18
    α!εγω το ειδα!!!!!!!μπλιαχ!
    Α!εκει που μου αρεσε ηταν εκει που ελεγε η Β.Λαμπρου στη Μπεζαντακου να την παρουν στο μαγασζι για καθαριστρια!!!!!καλα λυθηκα στα γελια εκανα και κοιλιακους μια χαρα περασα!!!!
    ΔΣε λιγο δεν θα βγαζει κασετες γυμναστικης η Πετρουλακη αλλα η Στεφανιδου!!!!!
    Τατιανα
    maroulaki_321
    15.06.2006, 22:33
    ει, κοροιδευουμε αλλα πλάκα πλάκα το τοπικ "Βέρα Λάμπρου" έχει μαζέψει 47 ποστ, 48 με το δικό μου.. ..Είναι κι αυτό ενα ειδος αρνητικης δημοσιότητας ξερετε...

    atrixospi8ikos
    01.07.2006, 14:40
    ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ


    poison_girl
    02.07.2006, 01:57
    Ax!Ευτυχως γιατι δεν κοιμομουν τα βραδια!!!
    atrixospi8ikos
    02.07.2006, 11:04
    Το μέλος poison_girl στις 02-07-2006 στις 01:57 έγραψε...
    Παράθεση:

    Ax!Ευτυχως γιατι δεν κοιμομουν τα βραδια!!!

    oute ki egw...twra omws koimame isuxa...
    poison_girl
    02.07.2006, 12:07
    na sai kla vre Giwrgo eluses to provlhma twn aupniwn mou!!!
    karelia
    18.10.2006, 15:47
    Mαρέσει η Βέρα Λάμπρου (και σοβαρολογώ)
    γιατί τη θεωρώ τη καλύτερη στο είδος της.
    Πολλές 'ντίβες" του ελαφρολαικού έχουν τραγουδήσει άσματα με υποννούμενα,και τα αποθέωνε ο κόσμος *όχι όλοι αλλά η πλειοψηφία,και η πλειοψηφία των ραδιοφώνων*(βλ.τι κάνω μόνη μου μες το σαλόνι μου,ή,αυτό το κάτι-όχι της κυρίας Βιταλη βέβαια-το άλλο του φοίβου,ή σε βλέπω και χαιδεύομαι για σένα αγόρι μου παιδεύομαι-επίσης του φοίβου-πρόσφατα)
    και μόλις ακούσουν όλοι αυτοί για το νινί,φρικάρουν λες και πριν οι ίδιοι δεν ήταν που τραγουδούσαν το sex της Κοκκίνου,ή το τι κάνω μόνη μου της Βανδή,ή το Κάτι της Γαρμπή κα. που αυτή τη στιγμή δεν μου έρχονται στο νου.Εκτός βέβαια και αν έχουν την εντύπωση ότι τα τραγούδια αυτά από το νινί απέχουν πολύ ποιοτικά,σαν να λέμε άξιον εστί,ή,δι ευχών ένα πράμα.
    Οπότε πάει το ζήτημα της "ποιότητας" του τραγουδιού.(για να μην παρεξηγηθώ,δεν εννοώ ασφαλώς ότι είναι ποιοτικό,απλά ότι δεν είναι χειρότερο από τα υπόλοιπα χιτ των Μεγάλων ονομάτων του ελαφρολαικού).

    Πάμε τώρα στο ζήτημα της προκλητικότητας της εν λόγω γυναίκας.
    Είναι προκλητική και το δείχνει ευθέως.(όχι ότι πάλι επικροτώ τη προκλητικότητα)
    αλλά συγνώμη πάντως αλλά μας πείραξε το φιλί της Βέρας Λάμπρου με τη μαύρη και όχι το φιλί που έδινε κ ά θ ε βράδυ Μεγάλη Ποπ σταρ-και σε καριέρα και σε ηλικία- σε κοπέλα του χορευτικού της,πέρσυ.Η,μας πειράζει που ντύνεται(ή μάλλον γδύνεται) έτσι.Με συγχωρείτε αλλά όποιος έχει πάει σε μπουζούκια,θα δει ότι η μία κοιτάει πως να γδυθεί πιο προκλητικά από την άλλη.είναι πλέον και μία που μένει γυμνή στη πίστα.
    Πάει και το ζήτημα της προκλητικότητας.


    Πάμε σε ένα πιο λεπτό ζήτημα,,πως μία γυναίκα σαν τη Βέρα Λάμπρου,κατέφερε να βγει στη δισκογραφία,τη στιγμή που υπάρχουν παιδιά που καταθέτουν τη ψυχή τους πάνω στη μουσική.Δεν διαφωνω.Αλλά γνωρίζω πολλές περιπτώσεις τραγουδιστιριών-ονόματα δεν αναφέρω εννοείται-που ακολούθησαν ακριβώς την ίδια "μέθοδο" για να μπουν στο τραγούδι.

    Και τέλος στο ζήτημα της φωνής.Η γυναίκα αυτή δεν έχει φωνή.Μα είμαστε με τα καλά μας?όοολες οι άλλες δηλαδή των μπουζουκομάγαζων έχουν??Να μην αναφέρουμε ονόματα του ελαφρολαικού πάλι,αλλά αν έχει πάει κάποιος να τους ακούσει ζωντανά θα του πέσουν τα αυτιά.!(εντάξει όχι όλοι-ες,αλλά αρκετοί.)

    Οπότε δε μπορώ να καταλάβω σε τι υστερεί αυτή από όλους τους υπόλοιπους και την κράζουν τόσο.
    Η,μάλλον μπορώ.
    Δεν υποκρίνεται κάτι διαφορετικό από αυτό που είναι.
    Και ίσως όταν σου το πασάρουν τόσο χύμα,σου είναι αποκρουστικο κάτι τέτοιο.
    Ενώ,αν υπάρχει και ένα πιο καθωςπρέπει "περιτύλιγμα" στην καλλιτεχνική-λέμε τώρα..-υπόσταση του τραγουδιστή,τα δέχεται ο κόσμος άκριτα,και τα αποθεώνει,και τα χορεύει,και τα κάνει και επιτυχίες.

    Γι αυτό θεωρώ ότι είναι η καλύτερη στο είδος της.
    megaloserwtikos
    18.10.2006, 17:11
    karelia και ποιός σου είπε ότι σε όποιον δεν αρέσει το νινί (χαριτωμένο σαν ανέκδοτο, άλλωστε), αρέσουν τα άσματα και οι κυρίες που ανέφερες;
    Αυτό που ξέχασες να αναφέρεις είναι ότι η γυναίκα δεν έχει φωνή, είναι ένα αστείο της τηλεόρασης, που βγαίνει κάνει και στημένες, ανόητες δηλωσίτσες και παιρνάει ο καιρός μας ανόητα...

    Απλά να σου πω επειδή η Βίσση μου είναι συμπαθής και το περσινό της πρόγραμμα το είδα, ότι το φιλί ήταν ένα σημείο μιας χορογραφίας ενός τραγουδιού με κίνκυ-ομοφυλοφιλικές και καλά διαθέσεις, που σε όλο το πρόγραμμα (5 ώρες) ούτε καν το θυμάμαι. Είχε τόσο ενδιαφέρον το σόου που ήταν μια λεπτομέρεια.
    Κρίμα είναι να τις λέμε ομότεχνες λοιπόν...
    sindy-windy
    18.10.2006, 17:20
    Παράθεση:

    Το μέλος atrixospi8ikos στις 01-07-2006 στις 14:40 έγραψε...

    ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ





    μαλλον μπερδεψαν τη φωτογραφια ...ηθελαν να τ στειλουν στο playboy και καταλαθως την εβαλαν στο cd της....σας παρακαλω αν κάποιος εστω και για πλακα εχει ακουσει κανενα τραγουδι μεσα απο το cd θη ηθελα να μου πει δυο στιχους , ετσι για να γελασω!!!
    Danai_13
    18.10.2006, 17:33
    loipon ayti i.....ginaika pou vlepete exei dilosei oti exei kanei sex mono me ton antra tis...
    sindy-windy
    18.10.2006, 17:40
    ναι το ειχα ακουσει και εγω..... καλα αν αυτο ισχυει τοτε εγω ειμαι η σκλεναρικοβα!!!!
    mariza18
    18.10.2006, 17:57
    τωρα το..βερακι βγαζει και νεο δισκο και ,οπως δηλωνει η ιδια,θα εχει μεγαλυτερη επιτυχια απο το νινι!!μα ρε παιδια μια απορια εχω.Για να βγαζει νεο δισκο και να τραγουδα σε μαγαζι σημαινει πως εχει κοινο που τη παρακολουθει και την ακουει,μα τι βρισκουν πια και πανε??????πως μπορουν και ακουνε αυτο το πραγμα με αυτη τη παραφωνια???
    sindy-windy
    18.10.2006, 18:03
    ειλικρινα, πιστευω πως απλως αγοραζουν το cd της και πανε να τη δουν μονο και μονο για να σπασουν πλακα , τιποτα περισσοτερο, δεν μπορω να διανοηθω πως υπαρχει καποιος που θα μπορουσε να κατσει και να τη θαυμασει σαν τραγουδιστρια!!!!!