ελληνική μουσική
    853 online   ·  210.851 μέλη
    mariza18
    18.10.2006, 18:11
    μα ακομα και για πλακα,θα πηγαινες?να χαλασεις τα λεφτα σου για να τη βλεπεις να κουνιεται?και να με πληρωνανε δεν θα πηγαινα!!!
    sindy-windy
    18.10.2006, 18:19
    εχεις δικιο μαριζα , με τιποτα....υπαρχουν ομως ( μαλλον ) μερικοι που εχουν λεφτα για πεταμα και ορεξη για διαφορα αλλα που πανε και τη βλεπουν, γιατι ο αλλος απο τα παρατραγουδα , ο ταμπακης , η η μπεζεντακου??? καποιος τους προωθει!!!θα πηγαινες ποτε να δεις το ταμπακη για παραδειγμα??? υπαρχουν μερικοι που τα σκανε καθε βραδυ για να τον δουν
    movflower
    18.10.2006, 19:04
    επειδή δεν είμαι σε ελληνικά εδάφη και δεν είχα ακούσει ποια είναι η Β.Λ. άνοιξα το τόπικ.... ευχαριστώ θερμά το μέλος που έβαλε το εξώφυλλο μάλλον του cd της αν κατάλαβα καλά και δεν θα το ψάξω το θέμα....
    ευχαριστώ και την δημοκρατία που επιτρέπει σε όλους να έχουν ταλέντο κι άποψη.


    karelia
    18.10.2006, 21:14
    Μα δεν είπα ότι έχει φωνή.
    ούτε ότι θα πήγαινα ποτέ να αγοράσω το cd της,ούτε να πάω να τη δω.


    Όμως πολύ γουστάρω
    γιατί η Βέρα Λάμπρου είναι η αποκορύφωση της μουσικής αηδίας του τόπου μας σήμερα
    (εννοώ την πλειοψηφία αυτό το 80% που ακούγεται παντού,όχι τους σοβαρούς καλλιτέχνες)
    είναι αυτό που λέμε τα 7 κακά της μοίρας μου,μαζεμένα.!
    αφωνία-προκλητικότητα-χάλια τραγούδια κ.λ.π.

    μαρέσει όμως γιατι΄"προωθεί΄αυτό ακριβώς,δεν προσποιείται κάτι που δεν είναι.
    ελπίζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ...


    επίσης να αναφέρω ενημερωτικά ότι ο Γιώργος Ταμπάκης αποσύρθηκε από το ελληνικό τραγούδι.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : karelia στις 18-10-2006 21:18 ]


    maspa
    18.10.2006, 22:23
    Και μόνο που μπαίνετε στη διαδικασία σχολιασμού της εν λόγω "τραγουδίστριας" της δίνετε πολύ μεγάαααααλη αξία....
    Tziamourani
    18.10.2006, 23:35
    Τελικά όλοι την ξέρετε τη Βερούλα απ ότι βλέπω...


    sindy-windy
    19.10.2006, 21:34
    ολοι και πολυ καλα μαλιστα!!!!!!!
    poison_girl
    19.10.2006, 22:50
    Πωπω Βερα Λαμπρου τι να πω γι αυτην ΘΕΑ σουπερ ντουπερ εξτρα ταλαντουχα και πανεμορφη τη λατρευω κ τη θαυμαζω απειρα!!!!!!!!!!!!!!!

    ΕΕΕΕΕΕΕΠ μην ψαρωνεται κ αρχισετε τα γιαουρτια ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!!
    ΑΧ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!
    Fler
    21.10.2006, 14:14
    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 18-10-2006 στις 22:23 έγραψε...

    Και μόνο που μπαίνετε στη διαδικασία σχολιασμού της εν λόγω "τραγουδίστριας" της δίνετε πολύ μεγάαααααλη αξία....



    Συμφωνώ maspa μου..Ούτε καν θα έπρεπε να ασχοληθεί κανείς με άτομα σαν κι αυτό, γιατί έτσι έφτασε εκεί που έφτασε και φιγουράρει καθημερινά σε κάθε εκπομπή..Και μάλλον τα κατάφερε πολύ καλά, αφού δημιουργήθηκε ολόκληρο topic στη μουσική κοινότητα του musicheaven για ανταλλαγή σχολίων-έστω και κακών-σχετικά με τη...δράση της.

    Στην ίδια παγίδα λοιπόν πέφτουν και άλλοι πολλοί-βλέπε Λαζόπουλος, ο οποίος σπαταλά το πηγαίο ταλέντο του για να σατυρίσει άτομα μηδαμινής σημασίας, δίνοντάς τους υπερβολική αξία, ενώ θα μπορούσε κάλλιστα να ασχοληθεί με θέματα σοβαρότερα, π.χ. της πολιτικής. Ξανά
    Danai_13
    23.10.2006, 13:50
    εγώ προσωπικά δε θα πήγαινα σε ένα δισκοπωλείο να πω
    ναι γεια σας θα ήθελα το νέο σιντί της Βέρας Λάμπρου ''το νινί σέρνει καράβι''
    poison_girl
    23.10.2006, 13:54
    Παράθεση:

    Το μέλος Danai_13 στις 23-10-2006 στις 13:50 έγραψε...

    εγώ προσωπικά δε θα πήγαινα σε ένα δισκοπωλείο να πω
    ναι γεια σας θα ήθελα το νέο σιντί της Βέρας Λάμπρου ''το νινί σέρνει καράβι''



    δηλαδη θα εστελνες καποιον αλλον!!!!!!!χαχα(πλακιτσα)
    AlmaNegra
    23.10.2006, 16:35
    Τη δουλειά της κάνει ρε παιδιά... Κι απ΄ότι φαίνεται (και από αυτό το topic) την κάνει καλά!
    maspa
    23.10.2006, 18:27
    Παράθεση:

    Το μέλος Fler στις 21-10-2006 στις 14:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 18-10-2006 στις 22:23 έγραψε...

    Και μόνο που μπαίνετε στη διαδικασία σχολιασμού της εν λόγω "τραγουδίστριας" της δίνετε πολύ μεγάαααααλη αξία....



    Συμφωνώ maspa μου..Ούτε καν θα έπρεπε να ασχοληθεί κανείς με άτομα σαν κι αυτό, γιατί έτσι έφτασε εκεί που έφτασε και φιγουράρει καθημερινά σε κάθε εκπομπή..Και μάλλον τα κατάφερε πολύ καλά, αφού δημιουργήθηκε ολόκληρο topic στη μουσική κοινότητα του musicheaven για ανταλλαγή σχολίων-έστω και κακών-σχετικά με τη...δράση της.

    Στην ίδια παγίδα λοιπόν πέφτουν και άλλοι πολλοί-βλέπε Λαζόπουλος, ο οποίος σπαταλά το πηγαίο ταλέντο του για να σατυρίσει άτομα μηδαμινής σημασίας, δίνοντάς τους υπερβολική αξία, ενώ θα μπορούσε κάλλιστα να ασχοληθεί με θέματα σοβαρότερα, π.χ. της πολιτικής. Ξανά





    Και για την αναφορά στο Λαζόπουλο, άλλη μία μπυρίτσα!


    Παράθεση:

    Τη δουλειά της κάνει ρε παιδιά... Κι απ΄ότι φαίνεται (και από αυτό το topic) την κάνει καλά!


    Almanegra αν η Λάμπρου θέλει να δουλέψει ας πάει σε κανένα τσίρκο κι όχι σε κέντρα να πιάνει το μικρόφωνο κι όποιον πάρει ο χάρος!!!!!

    "Το να νικάς τον εαυτό σου είναι η πρώτη και η άριστη απ'όλες τις νίκες, ενώ το να νικιέσαι από τον εαυτό σου το χειρότερο και το πιο ατιμωτικό απ'όλα."
    Πλάτων

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : maspa στις 23-10-2006 18:28 ]


    AlmaNegra
    23.10.2006, 18:33
    Κοίτα αν το καλοσκεφτείς σε τσίρκο έπιασε δουλειά (μεσημεριανή tv, "πίστες" κλπ..)!!
    maspa
    23.10.2006, 18:39
    Παράθεση:

    Το μέλος AlmaNegra στις 23-10-2006 στις 18:33 έγραψε...

    Κοίτα αν το καλοσκεφτείς σε τσίρκο έπιασε δουλειά (μεσημεριανή tv, "πίστες" κλπ..)!!



    σωστό κι αυτό!


    poison_girl
    29.10.2006, 00:44
    Παράθεση:

    Το μέλος AlmaNegra στις 23-10-2006 στις 16:35 έγραψε...

    Τη δουλειά της κάνει ρε παιδιά... Κι απ΄ότι φαίνεται (και από αυτό το topic) την κάνει καλά!



    ποια ειναι η δουλεια της?δεν εχω καταλαβει

    take me down to the paradise city where the grass is....PINK and the boys are preety!!!I want you please take me home!!!!!!!!!!!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : poison_girl στις 29-10-2006 00:44 ]


    maspa
    29.10.2006, 01:13
    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 29-10-2006 στις 00:44 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος AlmaNegra στις 23-10-2006 στις 16:35 έγραψε...

    Τη δουλειά της κάνει ρε παιδιά... Κι απ΄ότι φαίνεται (και από αυτό το topic) την κάνει καλά!



    ποια ειναι η δουλεια της?δεν εχω καταλαβει

    take me down to the paradise city where the grass is....PINK and the boys are preety!!!I want you please take me home!!!!!!!!!!!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : poison_girl στις 29-10-2006 00:44 ]





    Τς τς βρε Φωτεινή... Ακόμα δε κατάλαβες? Κάνει ένα νούμερο πρίν τους ελέφαντες και μετά τους κλόουν στο τσίρκο της ελληνικής τηλεόρασης!
    sunny_girl
    29.10.2006, 16:35
    μονο να πηγαινει στην τατιανα ξερει!

    sunny_girl
    29.10.2006, 19:09
    Παράθεση:

    Το μέλος mariza18 στις 18-10-2006 στις 18:11 έγραψε...

    μα ακομα και για πλακα,θα πηγαινες?να χαλασεις τα λεφτα σου για να τη βλεπεις να κουνιεται?και να με πληρωνανε δεν θα πηγαινα!!!





    αν με πληρωναν θα πηγαινα και θα επερνα μαζι μου πολλες ντοματες και γιαουρτια!!!
    sindy-windy
    29.10.2006, 20:10
    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 29-10-2006 στις 00:44 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος AlmaNegra στις 23-10-2006 στις 16:35 έγραψε...

    Τη δουλειά της κάνει ρε παιδιά... Κι απ΄ότι φαίνεται (και από αυτό το topic) την κάνει καλά!



    ποια ειναι η δουλεια της?δεν εχω καταλαβει

    take me down to the paradise city where the grass is....PINK and the boys are preety!!!I want you please take me home!!!!!!!!!!!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : poison_girl στις 29-10-2006 00:44 ]





    αυτο αναρωτιεμαι και εγω!!!!Εκεινη εχει καταλαβει τι δουλεια κανει αραγε???