ελληνική μουσική
    623 online   ·  210.830 μέλη
    KONSTANTINOS79
    17.02.2006, 12:17
    ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΜΑΝΤΙΝΑΔΩΝ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ! ΘΑ'ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕΛΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!! ΒΛΕΠΕΤΕ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ???


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KONSTANTINOS79 στις 21-02-2006 12:43 ]
    thanasena
    17.02.2006, 12:44
    Ίσως μπορείς να τις καταχωρήσεις σε κάποιο ανάλογο site όπως

    http://www.krassanakis.gr/mantinades.htm εκεί ίσως βρείς στοιχεία που θα σε βοηθήσουν.
    KONSTANTINOS79
    21.03.2006, 09:37
    ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΜΑΝΤΙΝΑΔΩΝ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ! ΘΑ'ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕΛΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!! ΒΛΕΠΕΤΕ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ???
    EIRINAKI
    21.03.2006, 12:03
    Μια ερωτηση εισαι Κρητικός???αρχικα εγω ειμαι και εχω ασχοληθει γενικοτερα με κρητιη μουσικη και παραδοση..σκεφτομαι λοιπον οτι αν πηγαινες σε μαγαζια που παιζουν κρητικη μουσικη και γνωριζες τους καλλιτεχνες θα σε βοηθουσαν σιγουρα...γενικοτερα ομωσ μη περιμενεις να βγαλεις τρελλο χρημα απο αυτο..αν θες σου λεω καποια ονοματα για να μπεις στο κλιμα..(καποιους ξερω και προσωπικα)