ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.851 μέλη

    Αναζητούνται παλιοί αγώνες μπάσκετ

    vasiloukos
    18.02.2006, 01:26
    Γεια χαρά!! Ψάχνω απεγνωσμένα παλιούς αγώνες μπάσκετ κι ειδικότερα αγώνες του ΆΡΗ δεκαετίας '80 μέχρι '92 (δηλ. με μέσα το θεό Νίκο Γκάλη) κ γενικά οτιδήποτε από Γκάλη >>> κ αγώνες του με τον Παναθηναικό π.χ. Ακόμα αγώνες της Εθνικής μπάσκετ παλιούς (προ '97) κ γενικά οποιοσδήποτε καλός αγώνας είναι ευπρόσδεκτος από ελληνικό πρωτάθλημα και NBA προ '96.

    Το format δε μ' ενδιαφέρει ακόμα κ σε κασέτες να είναι. Επιθυμώ να τους αντιγράψω κ (είπαμε απεγνωσμένος...) αν πέσω σε κανέναν τοκογλύφο-τυρέμπορα (χαχα!!) να τους αγοράσω. Αν κάποιος είναι ειδικός για μετατροπή από παλιές κασέτες SECAM σε PAL, έχω αρκετές κασέτες με πολλά πολύ παλιά παιχνίδια NBA -βλ. τελικούς και All star game- + ξέμπαρκους αγώνες Εθνικής με αποκορύφωμα βέβαια τον τελικό του '87 όπως ακριβώς τον μετέδωσε η ΕΡΤ χωρίς καμία διακοπή 2 ώρες και 20 λεπτά. Ακόμα αν ενδιαφέρεται κανείς αρκετά μουσικά cd ελληνικά κυρίως -για αντιγραφή εεε...- κ ότι επιθυμείτε ειδικά από Βασίλη Παπακωνσταντίνου...

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων...!!
    VasilisL7
    15.12.2014, 23:08
    Καλησπέρα φίλε Όταν λες ξέμπαρκους αγώνες Εθνικής, μπορείς να δώσεις μια εικόνα??? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    optiras
    17.12.2014, 08:16

    Αρειανός είσαι; Στους συνδέσμους έψαξες; Στο ίντερνετ; Ειδκά για το αμερικάνικο μπάσκετ δες πρώτα τι υπάρχει...


    VasilisL7
    03.01.2015, 23:38

    Όχι δεν είμαι Αρειανός αλλά λατρεύω το μπάσκετ και θα με ενδιέφερε οτιδήποτε έχει σχέση με Εθνική ομάδα Αυτή είναι η συλλογή μου με αγώνες μπάσκετ

    https://mega.co.nz/#!1hhGhBRR!4P5iQRK4oSG4DKF-uKQZJn0C7L6s1E49fltRELemYhE

    Όποιος έχει κάτι από προκριματικά Εurobasket & Mundobasket, παλιά τουρνουά Ακρόπολις, φιλικά παιχνίδια, μικρές εθνικές να στείλει μήνυμα στο argos_bill@yahoo.gr

    [ τροποποιήθηκε από τον/την VasilisL7, 03-01-2015 23:42 ]