ελληνική μουσική
    762 online   ·  210.833 μέλη

    Μπλουζάκια & καπελάκια MusicHeaven !

    composer
    04.05.2004, 19:31
    Είμαι και εγώ από τους τυχερούς που έχουν τα συλλεκτικά μπουζάκια του Παραδείσου μας
    Έχω και κοντομάνικο αλλά και μακρυμάνικο και είναι και τα 2 πολύ καλά και ποιοτικά αλλά και αισθητικά!

    Υ.Γ Απλά να προσέξετε όσοι παραγγείλετε να δώσετε τα σωστά νούμερα που φοράτε....πάντως εγώ που πήρα small size το πέτυχα!Είναι δηλαδή τα νούμερα που φοράμε!
    Orfeus
    04.05.2004, 19:37
    Εγώ περιμένω ακόμα τον ταχυδρόμο!!!

    Θα χτυπήσει άραγε ...δυό φορές;
    jorge
    04.05.2004, 19:48
    Orfeus συγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά περιμένω και εγώ με τη σειρά μου το βιοτέχνη, ο οποίος με έχει γειώσει κανονικότατα...

    Δε μαζευόμαστε 5-6 να πάμε να τα πάρουμε με το ζόρι;;;
    KIT_KAT
    04.05.2004, 22:25
    Quote:
    Το μέλος jorge στις 04-05-2004 στις 19:48 έγραψε:
    Δε μαζευόμαστε 5-6 να πάμε να τα πάρουμε με το ζόρι;;;



    Ναι, ναι, να μαζευτούμε όλοι οι μπρατσωμένοι!!!
    Orfeus
    04.05.2004, 23:53
    Μπρατσωμένοι;

    Χμ... Ο Jorge θα με βάλει ...πρώτο-πρώτο!!!

    Μέσααααααα.....










    jorge
    02.06.2004, 12:10
    Λοιπόν, ο βιοτέχνης μάλλον μπήκε στο Φόρουμ και διάβασε τα παραπάνω, περί απειλών κλπ, αγχώθηκε και στρώθηκε στη δουλειά!

    Έτσι είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω οτι σήμερα θα έχουμε στα χέρια μας τη νέα παρτίδα με τα μπλουζάκια! T-Shirts κοντομάνικα και γυναικεία αμάνικα !

    Έτσι, όσοι φίλοι έχουν παραγγείλει, θα τα λάβουν τη Δευτέρα που έρχεται! Να αναμένουν λοιπόν χαρτί από το ταχυδρομείο!

    Τα μπλουζάκια είναι αμερικάνικα, εισαγωγής, μάρκας Fruit of The Loom και Gildan!

    Έτσι για να έχουμε κάτι να ξεχωρίζουμε, αλλά και για να γνωριζόμαστε μεταξύ μας στα νησιά το καλοκαίρι :)


    ΥΓ. Επίσης, βγαίνει σε δημοπρασία ένα T-Shirt του orpheus, φορεμένο από τον ίδιο και σε άριστη κατάσταση. Έχει κάνει αρκετές φορές ταξίδι Αθήνα-Θεσσαλονίκη, ενώ το έχει φορέσει και σε αρκετές συναυλίες του. Αρχική τιμή 18 ευρώ. Ακούω προσφορές!
    santourman
    02.06.2004, 17:59
    Quote:
    Έτσι για να έχουμε κάτι να ξεχωρίζουμε, αλλά και για να γνωριζόμαστε μεταξύ μας στα νησιά το καλοκαίρι :)



    Θα είχε πολλή φάση αν γραφόταν στην πλάτη της μπλούζας και το όνομα που χρησιμοποιεί ο καθένας στο Μ/Η (όπως ακριβώς στα ποδοσφαιρικά ματς). Να μην ξέρουμε δηλαδή με ποιον έχουμε να κάνουμε όταν βρεθούμε τετ α τετ με κάποιο άλλο μέλος ;;;
    jorge
    02.06.2004, 23:11
    santourman δυστυχώς θα μας χρεώσει πολύ παραπάνω ο βιοτέχνης, καθώς δεν θα μπορεί να κάνει μαζική παραγωγή...
    Orfeus
    02.06.2004, 23:28
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 02-06-2004 στις 12:10 έγραψε:

    Λοιπόν, ο βιοτέχνης μάλλον μπήκε στο Φόρουμ και διάβασε τα παραπάνω, περί απειλών κλπ, αγχώθηκε και στρώθηκε στη δουλειά!

    Έτσι είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω οτι σήμερα θα έχουμε στα χέρια μας τη νέα παρτίδα με τα μπλουζάκια! T-Shirts κοντομάνικα και γυναικεία αμάνικα !

    Έτσι, όσοι φίλοι έχουν παραγγείλει, θα τα λάβουν τη Δευτέρα που έρχεται! Να αναμένουν λοιπόν χαρτί από το ταχυδρομείο!

    Τα μπλουζάκια είναι αμερικάνικα, εισαγωγής, μάρκας Fruit of The Loom και Gildan!

    Έτσι για να έχουμε κάτι να ξεχωρίζουμε, αλλά και για να γνωριζόμαστε μεταξύ μας στα νησιά το καλοκαίρι :)


    ΥΓ. Επίσης, βγαίνει σε δημοπρασία ένα T-Shirt του orpheus, φορεμένο από τον ίδιο και σε άριστη κατάσταση. Έχει κάνει αρκετές φορές ταξίδι Αθήνα-Θεσσαλονίκη, ενώ το έχει φορέσει και σε αρκετές συναυλίες του. Αρχική τιμή 18 ευρώ. Ακούω προσφορές!





    Το δικό μου θα ξεκινήσει από ...19 ευρώ!!!
    jorge
    02.06.2004, 23:32
    Το δικό σου είναι αφόρετο και έρχεται τη Δευτέρα!!!
    jorge
    04.06.2004, 16:35
    4 ακόμα μέλη να είναι stand-by από Δευτέρα γιατί φθάνουν τα μπλουζάκια τους! Ο ταχυδρόμος σας φέρνει ένα χαρτί με το οποίο πηγαίνετε στο ταχυδρομείο και το παραλαμβάνετε!

    Άλλο ένα ευχάριστο είναι πως η ποιότητα των νέων T-Shirts είναι ακόμα καλύτερη από την προηγούμενη (220 gr έναντι 190gr των προηγούμενων). Η βιοτεχνία εννοείται πως μας τα έδωσε με την παλιά τιμή, παρά το γεγονός οτι είναι καλύτερα, επομένως η τιμή παραμένει ίδια (10 ευρώ)

    Αυτή η παρτίδα με τα μπλουζάκια των 220gr θα ισχύει και για όσους παραγγείλουν μπλουζάκια μέσα στον Ιούνιο


    Τέλος, μίλησα με τη βιοτεχνία για το ενδεχόμενο να μας φτιάξουν καπελάκια MusicHeaven και είναι πρόθυμοι να το κάνουν, αρκεί να υπάρξει μια αρχική μεγαλούτσικη παραγγελία. Θα κάνουν γύρω στα 4-5 ευρώ το ένα και θα είναι μαύρα ή άσπρα, με το λουλουδάκι και το λογότυπό μας.
    Kotsiraki
    10.06.2004, 00:40
    Από σήμερα έχω κι εγώ το μπλουζάκι του Μ.Η. !!
    jorge
    10.06.2004, 10:31
    Καλοφόρετο, περιμένουμε εντυπώσεις
    Astron
    10.06.2004, 12:33
    Πολύ καλή η ιδέα με τα καπελάκια, ειδικά τώρα που έρχεται καλοκαιράκι και θα πάμε στις παραλίες.
    Εγώ πάντως είμαι μέσα για παραγγελία για καπελάκι, οπότε μέτρησέ με στην μεγαλούτσικη παραγγελία που χρειάζεται.
    Απλά ελπίζω να μην αργήσουν πολύ και καταλήξουμε να είμαστε μέσα Ιουλίου χωρίς καπέλο.

    Υ.Γ. Τα άσπρα είναι καλύτερη ιδέα για προφανείς λόγους ζέστης.

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Astron on 10-06-2004 12:39 ]
    yiannisyiannis
    10.06.2004, 13:07
    Κι εγώ μέσα για τα καπέλα.
    SteliosG
    10.06.2004, 13:32
    Μολις μου ηρθαν τα ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ μου!!! ειμαι βεβαια Λονδινο και αυτα ειναι Αθηνα, αλλα θα τα φορεσω και εγο σε ενα μηνα και θα χαρω!! χεχεχε!!! τρελα!! γουσταρω και καπελακι!!!!!! και μετα παμε ολοι παραλια για τυφλα ραντεβου μεταξυ μας!!! καλα μπανακια!!
    Astron
    10.06.2004, 14:42
    Jorge κάνε δύο τα (άσπρα) καπέλα για εμένα (και την Έλενα).
    Επειδή όμως απ' ότι κατάλαβα το θέμα είναι ακόμη υπό σκέψη, γνωρίζεις εάν θα υπάρχουν διάφορα μεγέθη ή μόνο ένα;

    Επίσης, όταν λες ότι χρειάζεται μεγαλούτσικη παραγγελία ώστε να πραγματοποιηθεί, για τί αριθμό μιλάμε;
    jorge
    10.06.2004, 14:53
    Παιδιά μη δίνετε από τώρα παραγγελίες. Όταν γίνει συμφωνία με τη βιοτεχνία θα ενημερώσω και θα παραγγείλετε όσα θέλετε από τη σελίδα με τα μπλουζάκια.

    Η παραγγελία που πρέπει να γίνει, προκειμένου να πετύχουμε καλή τιμή, αφορά 100 τεμάχια και πάνω. Επειδή α) πρέπει να πληρώσουμε μετρητοίς και δεν έχουμε τόσα λεφτά και β) επειδή είναι απίθανο να βρεθούν 100 άτομα, θα πιέσω ώστε η τιμή να μείνει ίδια για παραγγελία 50 καπελακίων (σωστή η γενική;;)


    ZOI
    10.06.2004, 14:56
    ολοσωστη!!!
    Kotsiraki
    10.06.2004, 16:32
    Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με το μπλουζάκι jorge. Πολύ καλή ποιότητα και το νούμερο είναι Ok!

    Ένδιαφέρουσα και η περίπτωση για καπελάκια! Κι εγώ μέσα! Άντε, να τα κάνουμε σετάκι!!