ελληνική μουσική
    738 online   ·  210.851 μέλη

    Μπλουζάκια & καπελάκια MusicHeaven !

    Astron
    10.06.2004, 17:18
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 10-06-2004 στις 14:53 έγραψε:

    Παιδιά μη δίνετε από τώρα παραγγελίες. Όταν γίνει συμφωνία με τη βιοτεχνία θα ενημερώσω και θα παραγγείλετε όσα θέλετε από τη σελίδα με τα μπλουζάκια.




    Ναι το ξέρουμε ότι δεν γίνονται παραγγελίες, απλά σου λέμε έμπρακτα να προχωρήσεις με το σχέδιο.

    Απ' ότι βλέπω αρέσει σε αρκετούς η ιδέα οπότε θα ήταν καλό τελικά να γίνει αυτή η συμφωνία.

    Πιστεύεις ότι μπορούμε να πετύχουμε τις 50 πωλήσεις με βάση το πώς πήγαν τα μπλουζάκια;
    jorge
    10.06.2004, 22:39
    Οκ θα μιλήσω με τον βιοτέχνη. Αναμένετε νέα!
    MariannaP
    11.06.2004, 11:06
    Ναι!!! η Μαριάννα ακόμη ανακαλύπτει το Music Heaven.!!!
    Τώρα είδα ότι υπάρχουν ήδη μπλουζάκια !!!
    Αβυσσος αυτό το site !!!
    Ασχετο, αλλά σήμερα ανακάλυψα και άλλα ωραία συμβάντα, όπως αυτό με την ΕΡΤ και ότι υπάρχουν άτομα που εκτός από τη μουσική τους αρέσει και το διάβασμα!
    Αφού λοιπόν υπάρχουν μπλουζάκια θέλω κι εγω 1, να δω το ύφασμα και το τύπωμα και φυσικά για να το φοράω.
    Αλήθεια υπάρχει extra small ή παιδικό 12 ;! γιατί απ' ότι βλέπω τα μεγέθη είναι λίγο μεγαλούτσικα.
    jorge
    11.06.2004, 11:18
    Quote:

    Το μέλος MariannaP στις 11-06-2004 στις 11:06 έγραψε:

    Αλήθεια υπάρχει extra small ή παιδικό 12 ;! γιατί απ' ότι βλέπω τα μεγέθη είναι λίγο μεγαλούτσικα.





    Μαριάννα extra-small δεν υπάρχει, δυστυχώς. Το Small όμως είναι πραγματικά ...small, οπότε δε νομίζω να έχεις πρόβλημα
    SteliosG
    16.06.2004, 03:01
    Έβαλα και εγω το μπλουζακι του Παραδεισου!! πολυ καλο το κοντομανικο!!! παρέλαβα ομως και ενα μακρυμανικο large ενω ειχα ζητησει XL!!! δε πειραζει ομως!! θα το δωσω στην αδερφη μου!!! αντε καλοφόρετα!!!!!
    jorge
    17.06.2004, 00:05
    Στέλιο καλοφόρετα

    Ελπίζουμε η αδελφή σου να το ευχαριστηθεί το μακρυμάνικο, από το χειμώνα βέβαια, μια και πιάσαν οι ζέστες.

    Όσο για σένα, θα επανορθώσουμε το λάθος μας και θα σου στείλουμε το XL που ζήτησες, εννοείται χωρίς κόστος για σένα, μια και το λάθος είναι δικό μας! Το Σεπτέμβριο ελπίζουμε να το έχουμε στα χέρια μας ώστε να σου το στείλουμε!
    Hastaroth
    17.06.2004, 00:09
    Telika etoimastikan afta ta mplouzakia?
    An nai,tha ithela kai egw ena (kontomaniko logw kalokairiou-gia xeimwniatiko einai akoma nwris na milame..)
    Jorge dwse odigies epi tou prakteou pls:)

    SteliosG
    17.06.2004, 00:12
    Γιωργάρα σε ευχαριστώ, αλλά δε χρειάζεται να επανορθώσετε!! Δεν το είπα ως παράπονο!! Επανορθώνετε καθημερινά με τη ποιότητα του site σας!!! ¶ντε και καλοφόρετα σε όλους!!!!!!
    jorge
    17.06.2004, 00:23
    Quote:

    Το μέλος Hastaroth στις 17-06-2004 στις 00:09 έγραψε:

    Telika etoimastikan afta ta mplouzakia?
    An nai,tha ithela kai egw ena (kontomaniko logw kalokairiou-gia xeimwniatiko einai akoma nwris na milame..)
    Jorge dwse odigies epi tou prakteou pls:)






    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Shirts
    afro
    18.06.2004, 00:11
    Εννοειται οτι θα παραγγειλω κι εγω και σε μαυρο με το λουλουδακι φυσικα. Οσο για τους επιτιμους δοκιμαστες δε χρειαζεται πολυ ψαξιμο ενα μπλουζακι ειναι οποτε ψυχραιμια παιδια.



    Ειναι ωραιο το Αιγαιο οταν χαραζει
    neo2000g
    21.06.2004, 22:16
    Θ έ λ ο υ μ ε μ π λ ο υ ζ ά κ ι α!!!!!Κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!Χι χι!Καλή ιδέα παιδιά...

    afro
    25.06.2004, 20:45
    Ευχαριστω για το μπλουζακι το παρελαβα και ειναι και πολυ καλο οντως, λιγο ζεστο ισως αλλα δε πειραζει θα ειναι οτι πρεπει για τα μελτεμια των Κυκλαδων. Γραψτε μου αν μπορω να παραγγειλω και ενα αμανικο η τελειωσαν οι παραγγελιες.

    haroula22
    21.07.2004, 22:03
    ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ !
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
    jorge
    22.07.2004, 19:47
    Να 'σαι καλά Χαρούλα.

    Afro, υπάρχουν αμάνικα.

    Μόνο που αν το θέλεις για τον Αύγουστο θα πρέπει να το παραγγείλεις τώρα γιατί θα πάμε και διακοπές :)

    Γενικά όποιος άλλος θέλει T-Shirt άμεσα, πρέπει να το παραγγείλει μέχρι την Κυριακή, ώστε να του το στείλουμε την άλλη εβδομάδα.

    MusicHeaven T-Shirts
    jorge
    31.08.2004, 16:00
    Το καλοκαίρι φαντάζομαι πως κάποια μέλη κυκλοφορούσαν με το T-Shirt του MusicHeaven, σωστά; Αν ναι, στείλτε μας φωτογραφίες με τα μπλουζάκια σας, ώστε να τις τοποθετήσουμε στη σελίδα των MusicHeaven T-Shirts!

    Ήδη έχουμε τοποθετήσει μερικές, ρίξτε μια ματιά!
    Iphigenia
    14.03.2005, 21:45
    Εγώ πάλι έχω ανάμεικτα αισθήματα από τα μπλουζάκια που παρέλαβα... Η παραγγελία μου ήταν γιά ένα κοντομάνικο και ένα μακρυμάνικο (βλέπετε είπα να είμαι μέλος παντώς καιρού ) σε small μέγεθος.

    Το κοντομάνικο (φτιαγμένο από την B&C στο Βέλγιο) είναι πράγματι πολύ καλό, δεν έχω παράπονο. Το μακρυμάνικο όμως (της Gildan των ΗΠΑ) γράφει μεν small, αλλά ο Θεός να το κάνει! Θα μου πείτε ΕΙΝΑΙ small για τους Αμερικάνους όμως (που ως γνωστόν έχουν φοβερά προβλήματα παχυσαρκίας)!!!

    'Ελα όμως που δεν μπορούσα να διαλέξω κατασκευαστη! Γιατί το ξέρω το παραμύθι... Για Αμερικανική εταιρεία στην Ευρώπη δούλευα για 5 χρόνια και όποτε βγάζαμε μπλουζάκια για τους υπαλλήλους σε συνέδρια κλπ. έτρεχα μπας και βρω κανά small (που τέτοια τύχη), και τελικά έχω ένα σάκκο μπλούζες της εταιρείας που τις φοράω (σαν φόρεμα μου έρχονται βέβαια) όταν βάφω το σπίτι. Πραγματικά δεν είχα καμμία όρεξη να προσθέσω και την ΜΗ μπλουζίτσα μου σε αυτές.

    Δεν είναι σωστό βρε παιδιά να υπάρχει τέτοια διαφορά στο ίδιο μέγεθος των διαφορετικών σχεδίων. Κρίμα δηλαδή...

    Και τώρα εγώ τι θα το κάνω το μακρυμάνικο, μου λέτε; Με βλέπω στη καλύτερη να το φοράω για νυχτικιά τις κρύες νύχτες του χειμώνα...

    Εκτός αν ενδιαφέρεται κανείς από σας να την αγοράσει (μπορώ να την φέρω στο Μεθυσμενάκι) για να μην πάει χαμένη

    Μετά τιμής,
    Ιφιγένεια
    thanasis1987
    14.03.2005, 22:34
    Πολυ ωραιο το μπλουζακι αλλα θα ηταν καλυτερο αν το σημα του M.H. ηταν μεγαλυτερο, προσεχτε ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ απλα το αναφερω. Και κατι αλλο τις φωτογραφιες στη γκιλοτινα τις βαλατε και δεν εχουν κεφαλια??
    jorge
    15.03.2005, 09:43
    Quote:

    Το μέλος Iphigenia στις 14-03-2005 στις 21:45 έγραψε:

    Το μακρυμάνικο όμως (της Gildan των ΗΠΑ) γράφει μεν small, αλλά ο Θεός να το κάνει! Θα μου πείτε ΕΙΝΑΙ small για τους Αμερικάνους όμως (που ως γνωστόν έχουν φοβερά προβλήματα παχυσαρκίας)!!!




    Ιφιγένεια καλορίζικα και ευχαριστούμε για τις καλοπροαίρετες παρατηρήσεις. Από δω και πέρα όταν παραγγέλνουμε από τη βιοτεχνία, θα τους λέμε τα μακρυμάνικα small να είναι B & C.

    Πάντως το μακρυμάνικο είναι πολύ καλό και για ...πιτζάμα

    jorge
    15.03.2005, 09:49
    Quote:

    Το μέλος thanasis1987 στις 14-03-2005 στις 22:34 έγραψε:

    Πολυ ωραιο το μπλουζακι αλλα θα ηταν καλυτερο αν το σημα του M.H. ηταν μεγαλυτερο




    Αθανάσιε κάποιοι συμφωνούν με σένα, κάποιοι διαφωνούν, όμως οι περισσότεροι πιστεύουν οτι το μέγεθος είναι οκ. Επομένως συνεχίζουμε με το ίδιο μέγεθος



    Quote:

    Το μέλος thanasis1987 στις 14-03-2005 στις 22:34 έγραψε:

    Και κατι αλλο τις φωτογραφιες στη γκιλοτινα τις βαλατε και δεν εχουν κεφαλια??





    Αν έμπαιναν τα πρόσωπά μας θα δυσφημίζαμε τα μπλουζάκια
    andri14
    15.03.2005, 14:33
    Μια ερώτηση σχετικά με την αποστολή τους στο εξωτερικο. Πως είναι η διαδικασία αυτή με Paypal?Μπορεί να πει κάποιος που το χρησιμοποίησε?
    Ευχαριστώ