ελληνική μουσική
    533 online   ·  210.834 μέλη

    Τι θα λεγατε για μια εκδρομη???

    manblaz
    19.03.2006, 23:07
    δειλα δειλα η ανοιξη μας χτυπαει την πορτα και μας δινει την ευκαιρια να επισκεφτουμε τα πανεμορφα τοπια που υπαρχουν σε ολη την Ελλαδα.

    Τι θα λεγατε να οργανωσουμε μια εκδρομη παντα φυσικα με την μουσικη να μας κραταει συντροφια?

    για ριξτε μια ματια εδώ

    Υ.Γ πριν λιγη ωρα επεστρεψα απο ενα καταπληκτικο διημερο στον Ευηνο...
    Hastaroth
    19.03.2006, 23:17
    Ναι!

    Γιά το Σαββατοκύριακο 25-26/3 είναι μιά καλή ιδέα.

    Σε ποιό μέρος όμως;




    GinaDanis
    20.03.2006, 00:47
    Καλή ιδέα δελφινάκι Μάνο! Ωραίο & το site του Alpin Club. Kαλά να'μαστε, λέω να έρθω & εγώ.
    thank
    20.03.2006, 01:11
    ΄κάτι σχετικό με την πρόταση του Μανου (ποταμάκια, φύση, ράφτινγκ, βόλτες κλπ), εκτός απο τον Ευηνο, ο Λούσιος (ορεινή Αρκαδία) ειναι καλή πρόταση. Κοντα στην Αθήνα σχετικά και με πανέμορφη περιοχή, φυσικό και οικιστικό περιβάλλον. Αυτήν την εποχή τα ποτάμια έχουν και πολύ νερό, ειναι λιγάκι ορμητικά, ότι πρέπει.

    Στοn Λούσιο βγαίνει και αυθημερόν. Αν ειναι μεγάλη η παρέα, br;iskontai καλοί ξενώνες για διανυκτέρευση και σε καλές τιμές (τα κλείνουν οι εταιρείες τύπου alpin). Το ιδανικό ειναι να κλειστεί ολόκληρος ο ξενώνας. Εγώ μάλλον δεν θα μπορώ στον επόμενο μήνα ... αλλα η ιδέα ειναι ΄τέλεια ....:):).
    rory166
    20.03.2006, 13:59
    κορυφαια ιδεα!!!....το θεμα ειναι να υπαρχει καλη παρεα,μερη υπαρχουν πολλα να πας

    Luthien
    20.03.2006, 14:09
    Πραγματι πολυ καλη ιδεα! Καλα θα ηταν να γινει κατι τετοιο κατα τον Απριλιο οταν ο καιρος θα εχει σταθεροποιηθει και θα ειναι ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟΣ, επιτελους! Θα ηθελα να φερω και το μεγαλο μου γιο δλδ.. μην αρρωστησει το βλασταρι μου ε;;;;
    manblaz
    20.03.2006, 22:04
    Quote:

    Το μέλος thank στις 20-03-2006 στις 01:11 έγραψε:

    ΄κάτι σχετικό με την πρόταση του Μανου (ποταμάκια, φύση, ράφτινγκ, βόλτες κλπ), εκτός απο τον Ευηνο, ο Λούσιος (ορεινή Αρκαδία) ειναι καλή πρόταση. Κοντα στην Αθήνα σχετικά και με πανέμορφη περιοχή, φυσικό και οικιστικό περιβάλλον. Αυτήν την εποχή τα ποτάμια έχουν και πολύ νερό, ειναι λιγάκι ορμητικά, ότι πρέπει.

    Στοn Λούσιο βγαίνει και αυθημερόν. Αν ειναι μεγάλη η παρέα, br;iskontai καλοί ξενώνες για διανυκτέρευση και σε καλές τιμές (τα κλείνουν οι εταιρείες τύπου alpin). Το ιδανικό ειναι να κλειστεί ολόκληρος ο ξενώνας. Εγώ μάλλον δεν θα μπορώ στον επόμενο μήνα ... αλλα η ιδέα ειναι ΄τέλεια ....:):).





    Θανο συμφωνω μαζι σου οτι το ιδανικο θα ηταν να κλεισουμε οοκληρο τον ξενωνα αλλα για να γινει αυτο θα πρεπει να υπαρχουν και συμμετοχες....

    για να σας δω......ΑΦΗΣΤΕ λιγο την "ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ" σας Αθηνα και ελατε να αποδρασουμε στην ομορφη ελληνικη φυση


    Emaki
    21.03.2006, 15:12
    Πολύ καλή η πρόταση σου Μανώλη μας!
    Να πάμε εκδρομούλα!
    Θα συμφωνήσω όμως με την Αννά.
    Ας αφήσουμε να φτιάξει λίγο ακόμα ο καιρός.
    Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά για να την ευχαριστηθούμε τουλάχιστον!


    doritsa78
    21.03.2006, 15:29
    Quote:

    Το μέλος Emaki στις 21-03-2006 στις 15:12 έγραψε:

    Πολύ καλή η πρόταση σου Μανώλη μας!
    Να πάμε εκδρομούλα!
    Θα συμφωνήσω όμως με την Αννά.
    Ας αφήσουμε να φτιάξει λίγο ακόμα ο καιρός.
    Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά για να την ευχαριστηθούμε τουλάχιστον!





    Ναι συμφωνω και γω μαζι σας.Kαλη ιδεα!
    manblaz
    21.03.2006, 19:11
    συμφωνω να περιμενουμε να φτιαξει ο καιρος , αλλα ελπιζω οχι παρα πολυ γιατι τοτε θα αποφασισουν ολοι να πανε εκδρομη....
    KIT_KAT
    22.03.2006, 16:43
    Εγώ σε ένα διήμερο στο Καστελόριζο την άλλη βδομάδα δε θα'λεγα όχι
    rory166
    22.03.2006, 17:17
    παντα κοντα στην αθηνα....