ελληνική μουσική
    306 online   ·  210.844 μέλη
    mauro_provato
    30.04.2006, 15:05
    Εχέτε??

    -Αν ναι που και τι σχέδιο??
    -Αν όχι θα θέλατε να κάνετε??
    dimitrapan
    30.04.2006, 15:28
    Εχω έναν ήλιο στην πλάτη, στο κέντρο...
    mauro_provato
    30.04.2006, 15:45
    Είναι αλήθεια οτί αν κάνεις δεν μπορείς να δώσεις αίμα?
    dimitrapan
    30.04.2006, 15:59
    Όχι πλέον... Αλλά πρέπει να το δηλώσεις...
    nefos
    30.04.2006, 16:05



    @ Μια χαρά μπορείς να δώσεις αίμα.
    Και μιας και το ανέφερες για πάρτε το απόφαση να δώσετε αίμα (νομίζω άξιζε να βγω off topic για αυτό τον λόγο).
    rouli726
    30.04.2006, 16:05
    apapapapapapapapaap!
    fovamai toso tis velones pou oute na to skefto!

    mauro_provato
    30.04.2006, 16:25
    Να το δηλώσεις??
    dimitrapan
    30.04.2006, 16:28
    Σε ρωτάνε ανάμεσα στα άλλα, αν έχεις και τατού...
    mauro_provato
    30.04.2006, 16:35
    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 30-04-2006 στις 16:05 έγραψε:

    apapapapapapapapaap!
    fovamai toso tis velones pou oute na to skefto!






    Σ'αρέσει όμως η ιδέα?
    dimi589
    30.04.2006, 17:23
    Έχω ένα στο πιγούνι,ένα στον τράγο,ένα στην βάση του αυτιού και 2 streching
    Tattoo όχι ακόμα



    επισυναπτόμενα: piercing.gif 
    rouli726
    30.04.2006, 18:30
    Quote:

    Το μέλος mauro_provato στις 30-04-2006 στις 16:35 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 30-04-2006 στις 16:05 έγραψε:
    [i]
    apapapapapapapapaap!
    fovamai toso tis velones pou oute na to skefto!






    Σ'αρέσει όμως η ιδέα?

    [/I]



    entaksei den exo provlima me ta atoma pou kanoun diladi.an einai kalogousto.pantos nomizo pos to tatou prepei na ekfrazei kati min einai etsi gia plaka.nomizo einai tropos zois.
    alexia-vicky
    01.05.2006, 01:18
    Θελω να κανω αλλα σκεφτομαι τον πονο!!!!!

    Βασικα, θελω οπωσδηποτε μια τρυπα στο ανω μερος του αυτιου και ενα τατου στη βαση του λαιμου....
    Μου αρεσει παρα πολυ η ιδεα αλλα πρεπει να το παρω και αποφαση για τον πονο..


    Angel_In_Black
    01.05.2006, 01:45
    Σόρρυ αλλά δεν θεωρώ την τρύπα στο πάνω μέρος του αυτιού ως piercing ούτε σαν κάτι extreme .
    Eίχα (και λέω είχα γιατί πλέον το έβγαλα) κάνει piercing στην ρώγα του στήθους το 1999 νομίζω και μάλιστα χωρίς να έχω βάλει κάποιο αναισθητικό. Ο πόνος ήταν πολύ λιγοτέρος από ότι περίμενα. Αλλωστε αυτή είναι και η χάρη του , αν δεν πονέσεις δεν θα το κάνεις συνειδητά και στην τελική όλοι μα όλοι θα είχαν.
    Τattoo έχω κάνει από το 1994 και δεν το μετανοίωσα ποτέ, την εποχή που το έκανα δεν ήταν καν μόδα.


    tzouv
    01.05.2006, 02:07
    Εμενα απο μικρο μου αρεζε η ιδεολογια του τατουαζ και οταν ανεξαρτητοποιηθω πληρως και κανω καποια πραγματα που θελω εχει ο Θεος θελω οπωσδηποτε να κανω ενα.Ενα καιρω σκεφτομουν να κανω μια κιθαρα flying V που να ξεκινα απο τον αυχενα να ανοιγει στην ''ουριτσα'' και να τελειωνει στα δυο μερη του κ............

    assasinos
    03.05.2006, 03:14
    Paidia to tattoo einai kati pou prepei na ginetai meta apo skepsh kai organwsh...mexri kai thn hmeromhnia exw ka8orisei!katevasa kai ena rar me 1200 tattoo mesa gia na dialeksw kai ok...twra nai!Mexri tou xronou ton Noemvrh omws den to vlepw!
    Sideline
    03.05.2006, 03:27
    Τα τατουάζ και το piercing είναι απλά άσχημα. Προσωπικά, αν μια γυναίκα είναι όμορφη δεν χρειάζεται σιδερικά στο πρόσωπο της.Χαλάνε την εικόνα. Το ίδιο ισχύει και για το υπόλοιπο κορμί. Το γυμνό πρόσωπο και το γυμνό κορμί είναι ατόφια η ομορφιά. Το να βλέπεις μπροστά σου κάτι όπως το γκραφίτι στους δρόμους αφαιρεί αυτό το συναίσθημα.

    Για τους άντρες δεν με ενδιαφέρει ποσώς, μπορείτε να γίνετε όλοι ταπετσαρίες αν θέλετε.


    otomperimenei
    03.05.2006, 05:08
    Quote:

    Το μέλος Sideline στις 03-05-2006 στις 03:27 έγραψε:

    Τα τατουάζ και το piercing είναι απλά άσχημα. Προσωπικά, αν μια γυναίκα είναι όμορφη δεν χρειάζεται σιδερικά στο πρόσωπο της.Χαλάνε την εικόνα. Το ίδιο ισχύει και για το υπόλοιπο κορμί. Το γυμνό πρόσωπο και το γυμνό κορμί είναι ατόφια η ομορφιά. Το να βλέπεις μπροστά σου κάτι όπως το γκραφίτι στους δρόμους αφαιρεί αυτό το συναίσθημα.

    Για τους άντρες δεν με ενδιαφέρει ποσώς, μπορείτε να γίνετε όλοι ταπετσαρίες αν θέλετε.







    Απάντηση 5 αστέρων (*****)
    anna-mant
    03.05.2006, 08:56
    to piercing den to kaneis gia na gineis pio omorfos!alla giati etsi goustareis!oute kai gia na deixteis!an esy theleis na vlepeis thn fatsa sou me "siderika" tote kalos.an to kaneis gia na fainesai kapos h n mpeis se kamia parea tote asto...that's my opinion!
    EffieKakaflika
    03.05.2006, 09:59
    Κατά τη γνώμη μου, το tattoo είναι κάτι εντελώς προσωπικό, κάτι εντελώς δικό σου που δεν το κάνεις για να δείξεις κάτι, ούτε για να το δείχνεις, ούτε για να γίνεις πιο όμορφος. Το κάνεις προς τιμήν κάποιου γεγονότος ή κάποιου συναισθήματος. Το ίδιο ισχύει και για το piercing. Δεν θα έκανα ποτέ piercing στο πρόσωπο, γιατί έχει επιδεικτική μορφή και αλλοιώνει τα χαρακτηριστικά του προσώπου που είναι ιερό για μένα.
    Ο πόνος πάντως είναι αναγκαίο κακό σ'αυτές τις περιπτώσεις που δεν είναι δα και τόσο αφόρητος.
    Είναι πράγματα όμως που μένουν και γι'αυτό θέλουν μεγάλη προσοχή και πολλή σκέψη.

    rouli726
    03.05.2006, 12:01
    Quote:

    Το μέλος Angel_In_Black στις 01-05-2006 στις 01:45 έγραψε:

    ..Eίχα (και λέω είχα γιατί πλέον το έβγαλα) κάνει piercing στην ρώγα του στήθους το 1999 νομίζω και μάλιστα χωρίς να έχω βάλει κάποιο αναισθητικό. Ο πόνος ήταν πολύ λιγοτέρος από ότι περίμενα. Αλλωστε αυτή είναι και η χάρη του , αν δεν πονέσεις δεν θα το κάνεις συνειδητά και στην τελική όλοι μα όλοι θα είχαν..







    sorry alla de nomizo pos i moni proupothesi einai o ponos..ego de tha kana piercing giati de mou aresei,asxeta me ton pono.auto giati anafereis pos oloi ma oloi tha eixan an den ponouse..