ελληνική μουσική
    837 online   ·  210.849 μέλη
    music-fan
    22.07.2008, 20:03

    exw trypes sta aytia(2) kai sti muti(mou kleinei tin ksananoigo kai paei legodas) k pio palia eixa kanei xena alla monimo de tha kana me fadazeste giagia me tatoo?{#emotions_dlg.happycrazy}


    punkster
    23.07.2008, 00:29

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 22-07-2008 στις 20:03 έγραψε...

     pio palia eixa kanei xena alla monimo de tha kana me fadazeste giagia me tatoo?{#emotions_dlg.happycrazy}

    Γιατι βρε????
    Ειναι πολυ τρελιαρικο....{#emotions_dlg.thumbup}
    Εγω με φανταζομαι γιαγιακα με γκριζα μακρια μαλλια σαν χιπισα, να ψηνω μπισκοτακια για τα εγγονια μου. Και αυτα να τρεχουν γυρω απο μενα φωναζοντας "γιαγια, γιαγια, δειξε μας παλι το τατουαζ σου!!!!!". Και εγω να παιρνω το πονηρο υφος μου και να κανω τα μαλλια μου στο πλαι φανερωνωντας το τατουαζ στον λαιμο μου και τα κουτσουβελα να πελαγωνουν! {#emotions_dlg.biggrin} Και μετα θα τους λεω ιστοριες απο τις σουπερ ντουπερ συναυλιες που θα εχω παει μεχρι τοτε (και θα τις μουλιαζω με σαλτσα, εννοειται) και για νανουρισμα θα τους τραγουδαω ramones!


    music-fan
    23.07.2008, 01:57

    xaxaxaxxaxaxa ti skiniko re c theiko..de to xa skeftei etsi..kala sta eggonia mas to tatto tha nai dedomeno ti exoun na doun ta matakia massssss


    bittersweet
    23.07.2008, 15:28

    Θα ήθελα να κάνω ένα στον σβέρκο μικρούλι,

    για ένα γεγονός που θέλω να σημαδέψω.

     


    musicathy
    28.07.2008, 12:13

    Για κανα δυο τρεις τρυπούλες στο δεξί μου αυτάκι το συζητάω...

    Αλλά για τατοο με τίποτα...Δεν είναι της νοοτροπίας μου