ελληνική μουσική
    843 online   ·  210.833 μέλη

    Οι Καθώς Πρέπει στο Μπαράκι του Βασίλη!!!!

    EffieKakaflika
    02.05.2006, 12:15
    Οι Καθώς Πρέπει σας προσκαλούν για άλλη μια φορά στη μουσική σκηνή Μπαράκι του Βασίλη ΔΙΔΟΤΟΥ 3, ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΤΗΛ. 210-3623625 την Τρίτη 02/05/06 - Ώρα έναρξης: 10:00μμ

    Οι Καθώς Πρέπει (όπως ξέρετε) είναι:
    - Βασίλης Σαλταγιάννης: Κιθάρες, τραγούδι, συνθέσεις και ενορχηστρώσεις
    - Μαρία Πλουμή: Λαούτο, μαντολίνο, μπουζούκι
    - Βασίλης Μαντζούνης: Κρουστά
    - Δημήτρης Παπαδάμης: Ακκορντεόν
    - Έφη Καραγιάννη: Τραγούδι

    Όσοι πιστοί προσέλθετε και θα χαρούμε πολύ - πολύ να σας δούμε...

    beatlus
    02.05.2006, 14:15
    Εάν είστε... Καθώς πρέπει, θα έρθουμε!
    jorge
    02.05.2006, 14:25
    Καλό Live παιδιά
    EffieKakaflika
    02.05.2006, 14:42
    Θα προσπαθήσουμε να είμαστε Καθώς Πρέπει.... (δύσκολο βέβαια!) χιχιχι
    Orfeus
    02.05.2006, 14:58
    Ναι είναι δύσκολο, αλλά....

    Καλό Live παίδες....


    EffieKakaflika
    02.05.2006, 15:36
    Ευχαριστούμε πολύ πολύ
    beatlus
    03.05.2006, 15:33
    Λοιπόν... Εχω να καταγγείλω τα εξής... Οι "Καθώς Πρέπει" μου έχουν δημιουργήσει πρόβλημα... Χθες ήμουν κομμάτια από την κούραση, λόγω δουλειάς και με κράτησαν στο "Μπαράκι του Βασίλη" ως τις 2 παρά... Είναι απαράδεκτοι που μας έχουν "πετάξει" ως δόλωμα τις τραγουδάρες τους και δεν έχουν βγάλει ακόμη το cd.. Απαράδεκτοι! Η Εφη θα με κάνει να αναθεωρήσω την άποψή μου για πολλές από τις ερμηνείες της Μελίνας Κανά. Ο Βασίλης θα με κάνει να αναθεωρήσω την άποψή μου για τους αγαπημένους μου τραγουδιστές και στιχοπλόκους (...απαράδεκτε!). Και γενικώς, δεν είναι καθόλου... καθώς πρέπει στα καλά καθούμενα να ψαχνόμαστε, τώρα, για το πότε θα ξαναπαίξουν οι "Καθώς Πρέπει"... Δεν είναι καθόλου καθώς πρέπει, εντάξει? Αϊντεεεε...
    EffieKakaflika
    03.05.2006, 15:53
    Σε συνέχεια και σε απάντηση του προηγούμενου post έχω να καταγγείλω τα παρακάτω:
    Ενώ εμείς οι Καθως Πρέπει προσπαθούσαμε να κάνουμε ένα Καθως Πρέπει πρόγραμμα, εμφανίστηκαν κάτι άτομα -ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε- τα οποία ενώ ήμασταν κομμάτια και σε μαύρα χάλια από την κούραση και από την έλλειψη κόσμου (συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες), μας ρίχνουν ένα γλυκό χαμόγελο και μας κάνουν να παίζουμε με μεγαλύτερη πόρωση, και μεγαλύτερη όρεξη από ποτέ.
    Τώρα χωρίς πλάκα:
    ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Ελπίζω πραγματικά να περασες τόσο καλά και να σε ξαναδούμε... Χρειαζόμαστε ανθρώπους σαν εσένα.
    Πολλά φιλιά beatlάκι....

    maroulaki_321
    03.05.2006, 16:57
    Δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω...Δεν σας έχω ακούσει ποτέ και θα το θελα πολύ...
    ο beatlus μου κινει την περιεργεια, οταν μιλαει για συγκρίσεις με Μελινα Κανα....
    ανυπομονώ για το επομενο Live οπου θα είμαι σιγουρα. Εχω ήδη κατεβάσει 1-2 τραγούδια σας απο το link που δινει το ΜΗ εκτός απο το "ερημα κορμιά", που το αφηνω για εκπληξη στα ζωντανα!
    Καλη επιτυχια παιδιά!
    beatlus
    03.05.2006, 17:23
    Σου συστήνω ένα λάιβ των παιδιών... ανεπιφύλακτα! Ελα και άσε τον εαυτό σου να δεχτεί όλη αυτή τη θετικότητα και την απλή αλλά γεμάτη με μεράκια και "τραβήγματα" άποψής τους περί τραγουδιών. Πιστεύω ότι θα με θυμηθείς...!
    EffieKakaflika
    08.05.2006, 11:14
    Quote:

    Το μέλος maroulaki_321 στις 03-05-2006 στις 16:57 έγραψε:

    Δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω...Δεν σας έχω ακούσει ποτέ και θα το θελα πολύ...
    ο beatlus μου κινει την περιεργεια, οταν μιλαει για συγκρίσεις με Μελινα Κανα....
    ανυπομονώ για το επομενο Live οπου θα είμαι σιγουρα. Εχω ήδη κατεβάσει 1-2 τραγούδια σας απο το link που δινει το ΜΗ εκτός απο το "ερημα κορμιά", που το αφηνω για εκπληξη στα ζωντανα!
    Καλη επιτυχια παιδιά!




    Θα σε περιμένουμε στο επόμενο live...
    Να'σαι καλά!