ελληνική μουσική
    734 online   ·  210.833 μέλη

    Ερωτευτήκαμε. Τρελάθήκαμε;

    AlmaNegra
    09.05.2006, 03:13
    Ποιό είναι το πιο τρελό πράγμα που έχετε κάνει για την αγάπη σας; Εγώ προσωπικά πήγα Αθήνα-Σαλονίκη για έξι(!!) λεπτά να τη δω και μετά έφυγα με το επόμενο πίσω για Αθήνα!!! Εσεις;
    Solidacid
    09.05.2006, 10:06
    Το κάθε τι που κάνεις όταν είσαι ερωτευμένος δεν είναι είναι τρέλα γιατί γίνεται αυθόρμητα και χωρίς δευτερή σκέψη, βγένει μέσα από την ψυχή σου γιατί νοιώθεις!!! Και είναι πολύ σήμαντικό να ξέρεις οτι νοιώθεις έντομα συναισθήματα!! Αλλώστε ολη η ζωή μας είναι μια τρέλα!!!!!!!Κι ο έρωτας μαγία!!!!!!!
    tzoy
    09.05.2006, 10:32
    όταν ερωτεύεσαι μόνο τρέλες κάνεις.. στον έρωτα δεν υπάρχει λογική....
    εγώ τι τρέλα έχω κάνει? όχι τρέλα.. τρέλες! και η καθεμιά τρέλα ήταν μοναδική!
    για να είσαι κοντά στον αγαπημένο σου δεν μετράς ούτε την ώρα ούτε την απόσταση ούτε πως θα πας, ούτε τι θα κάνεις.... μακάρι αυτή η τρέλα να είναι παντοτινή... η τρέλα του έρωτα... άλλωστε ο έρωτας μας κάνει να ζούμε με όλη την σημασία της λέξης αυτό που λέμε ΖΩΗ!
    uNick
    09.05.2006, 12:51
    Quote:

    Το μέλος AlmaNegra στις 09-05-2006 στις 03:13 έγραψε:

    Ποιό είναι το πιο τρελό πράγμα που έχετε κάνει για την αγάπη σας; Εγώ προσωπικά πήγα Αθήνα-Σαλονίκη για έξι(!!) λεπτά να τη δω και μετά έφυγα με το επόμενο πίσω για Αθήνα!!! Εσεις;




    Είσαι σε καλό δρόμο φιλαράκι... Εγώ το έκανα λίγο διαφορετικά. Αθήνα-Κατερίνη-Αθήνα, μόνο για καφέ και μετά επιστροφή... Οδήγηση νύχτα, με πάγο στο οδόστρωμα στα βόρεια (πήγα να σκοτωθώ στα Τέμπη) και καταιγίδα από τη Λαμία και κάτω (δεν έβλεπα παραπάνω από 10 μέτρα μπροστά). Και βέβαια, 6 ανεφοδιασμούς συνολικά (έκαιγε τα κέρατά του το Vitara έτσι όπως πήγαινα του σκοτωμού)...
    ...και όλα αυτά με 2 ώρες ύπνο μόνο!!!
    Καλό, ε ???
    Haroulinda
    09.05.2006, 13:31
    Quote:

    Το μέλος uNick στις 09-05-2006 στις 12:51 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος AlmaNegra στις 09-05-2006 στις 03:13 έγραψε:
    [i]
    Ποιό είναι το πιο τρελό πράγμα που έχετε κάνει για την αγάπη σας; Εγώ προσωπικά πήγα Αθήνα-Σαλονίκη για έξι(!!) λεπτά να τη δω και μετά έφυγα με το επόμενο πίσω για Αθήνα!!! Εσεις;




    Είσαι σε καλό δρόμο φιλαράκι... Εγώ το έκανα λίγο διαφορετικά. Αθήνα-Κατερίνη-Αθήνα, μόνο για καφέ και μετά επιστροφή... Οδήγηση νύχτα, με πάγο στο οδόστρωμα στα βόρεια (πήγα να σκοτωθώ στα Τέμπη) και καταιγίδα από τη Λαμία και κάτω (δεν έβλεπα παραπάνω από 10 μέτρα μπροστά). Και βέβαια, 6 ανεφοδιασμούς συνολικά (έκαιγε τα κέρατά του το Vitara έτσι όπως πήγαινα του σκοτωμού)...
    ...και όλα αυτά με 2 ώρες ύπνο μόνο!!!
    Καλό, ε ???

    [/I]




    Γουάου Τόσα βάσανα εεε? είστε ακόμα μαζί τουλάχιστο?
    AlmaNegra
    09.05.2006, 13:36
    Το κάθε τι που κάνεις όταν είσαι ερωτευμένος δεν είναι είναι τρέλα γιατί γίνεται αυθόρμητα και χωρίς δευτερή σκέψη, βγένει μέσα από την ψυχή σου γιατί νοιώθεις!!!

    Σωστό! Ως τρέλες τα βλέπουμε μετά! Δυστυχώς, δεν είμαστε πια μαζί με την κοπέλα!
    alitissaNo16
    09.05.2006, 13:47
    εεε
    δεν ξέρω πραγματικά...έχω μιλήσει σε ανθρώπους που δεν ήξερα και έκανα μια εργασία για τη ΜΟυσική μόνο και μόνο για να του δώσω 1 ερωτηματολόγιο...και τελικά ούτε καν του μίλησα....
    uNick
    09.05.2006, 19:13
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 09-05-2006 στις 13:31 έγραψε:

    Γουάου Τόσα βάσανα εεε? είστε ακόμα μαζί τουλάχιστο?




    ...και να σκεφτείς ότι αυτό ήταν μόνο η αρχή... Έκανα ξανά κάτι αντίστοιχο το Πάσχα, με την διαφορά ότι τότε έφυγα χωρίς ύπνο ξημερώματα Μεγάλης Παρασκευής για να πιούμε καφέ μαζί στις 8:30πμ. Αυτή τη φορά όμως έμεινα και όλη μέρα εκεί, πήγαμε στον Επιτάφειο μαζί, κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα, και Μεγάλο Σάββατο πρωί έφυγα μετά τον καφέ, για να κάνω Πάσχα με τους δικούς μου.

    ...και, ναι, είμαστε ακόμα μαζί...
    Ο έρωτας είναι "τρέλα", κι εγώ δηλώνω ΘΕΟΤΡΕΛΟΣ ! ! !



    Υ.Γ.1: Διακρίνω μια μικρή ειρωνία... ή μου φάνηκε? Δεν ξέρω πόσο "τρελό" μπορεί να σου φαίνεται το σκηνικό αυτό (άϋπνος, 900+ χιλιόμετρα αυθημερόν, με απίστευτες ταχύτητες σε αισχρές καιρικές συνθήκες, κλπ.), νομίζω πως δεν θα το έκανε εύκολα κάποιος πάντως... Είναι "σκότωμα"...
    Υ.Γ.2: Εσύ θα το έκανες αν ήσουν στη θέση μου???



    Only the best is good enough


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : uNick στις 09-05-2006 19:15 ]
    KAKOFONIKS
    09.05.2006, 19:34
    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕ ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΠΟΞΕΝΩΘΩ?
    uNick
    09.05.2006, 20:11
    Quote:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 09-05-2006 στις 19:34 έγραψε:

    ...ΑΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕ ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ...



    Φιλαράκι μου, αν το άξιζε θα αποδειχθεί στην πορεία... Εγώ το έκανα σαν ερωτευμένος γιατί γούσταρα να το κάνω, και (όπως είπες κι εσύ) είμαι καλά με τον εαυτό μου!
    theotita
    10.05.2006, 00:03
    Νομίζω πως είστε πολύ τυχεροί (αν μπορώ να πω κάτι τέτοιο)!! Εγώ πάλι, ενώ έχω ερωτευθεί τρελά, νομίζω πως ακόμα δεν έχω κάνει κάτι τρελό... μόνο χαζά κάνω!!!


    Haroulinda
    10.05.2006, 09:29
    Quote:

    Το μέλος uNick στις 09-05-2006 στις 19:13 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 09-05-2006 στις 13:31 έγραψε:
    [i]
    Γουάου Τόσα βάσανα εεε? είστε ακόμα μαζί τουλάχιστο?




    ...και να σκεφτείς ότι αυτό ήταν μόνο η αρχή... Έκανα ξανά κάτι αντίστοιχο το Πάσχα, με την διαφορά ότι τότε έφυγα χωρίς ύπνο ξημερώματα Μεγάλης Παρασκευής για να πιούμε καφέ μαζί στις 8:30πμ. Αυτή τη φορά όμως έμεινα και όλη μέρα εκεί, πήγαμε στον Επιτάφειο μαζί, κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα, και Μεγάλο Σάββατο πρωί έφυγα μετά τον καφέ, για να κάνω Πάσχα με τους δικούς μου.

    ...και, ναι, είμαστε ακόμα μαζί...
    Ο έρωτας είναι "τρέλα", κι εγώ δηλώνω ΘΕΟΤΡΕΛΟΣ ! ! !



    Υ.Γ.1: Διακρίνω μια μικρή ειρωνία... ή μου φάνηκε? Δεν ξέρω πόσο "τρελό" μπορεί να σου φαίνεται το σκηνικό αυτό (άϋπνος, 900+ χιλιόμετρα αυθημερόν, με απίστευτες ταχύτητες σε αισχρές καιρικές συνθήκες, κλπ.), νομίζω πως δεν θα το έκανε εύκολα κάποιος πάντως... Είναι "σκότωμα"...
    Υ.Γ.2: Εσύ θα το έκανες αν ήσουν στη θέση μου???



    Only the best is good enough
    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : uNick στις 09-05-2006 19:15 ]

    [/I]



    Υ.Γ.1 Ωραίααααα χαίρομαι που είστε ακόμα μαζί!!! Οχι δεν σε ειρωνεύτηκα!!!

    Υ.Γ.2 Και ποιός σου είπε ότι δεν το έκανα... αλλά αυτό με την αυπνία δεν νομίζω να το έκανα ποτέ!!! ξέρεις? εγώ και ο ύπνος έχουμε μια ιδιαίτερη... σχέση! Δεν μπορεί να αποχωριστεί ο ένας απο τον άλλο!!! τον αγαπώ!!! άσε που είμαι με την ιδέα ότι με αγαπά κι αυτός!

    Να σαι καλά!!! να στε καλά μάλλον!