ελληνική μουσική
    766 online   ·  210.850 μέλη
    uNick
    02.09.2006, 10:08
    Είδα χθες μια καινούργια... νομίζω εταιρίας κινητής τηλεφωνίας (δεν είμαι σίγουρος)...

    Ρομαντικό δείπνο σε χλιδάτο εστιατόριο... ο τύπος έχει κομπλάρει, δεν ξέρει τί να της πει... εκείνη κρέμεται από τα χείλη του... αυτός μία δένει τα κορδόνια του, μια ρίχνει κάτω το μαχαίρι του..... για να σκύψει και να μιλήσει με τους κολλητούς που τον βοηθάνε... αλλά αντί να ακούσει που του λένε να πει "τα μάτια σου είναι σαν τ'αστέρια", εκείνος γεμάτος αυτοπεποίθηση πετάει την ατάκα:
    "Τα μάτια σου... είναι σαν ΤΟΣΤΙΕΡΑ"

    ageras
    02.09.2006, 12:12
    Το μέλος uNick στις 02-09-2006 στις 10:08 έγραψε...
    Παράθεση:

    Είδα χθες μια καινούργια... νομίζω εταιρίας κινητής τηλεφωνίας (δεν είμαι σίγουρος)...

    Ρομαντικό δείπνο σε χλιδάτο εστιατόριο... ο τύπος έχει κομπλάρει, δεν ξέρει τί να της πει... εκείνη κρέμεται από τα χείλη του... αυτός μία δένει τα κορδόνια του, μια ρίχνει κάτω το μαχαίρι του..... για να σκύψει και να μιλήσει με τους κολλητούς που τον βοηθάνε... αλλά αντί να ακούσει που του λένε να πει "τα μάτια σου είναι σαν τ'αστέρια", εκείνος γεμάτος αυτοπεποίθηση πετάει την ατάκα:
    "Τα μάτια σου... είναι σαν ΤΟΣΤΙΕΡΑ"



    Κάπως έτσι δηλαδή???






    επισυναπτόμενα: tostieres.jpg 
    billy_cobham_2005
    02.09.2006, 12:18
    Παράθεση:

    Κάπως έτσι δηλαδή???









    Αχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα




    Βρε αθεόφοβε δαίμονα τι έκανες πάλι!!! Είμαι στη δουλειά και έγινα ρόμπα από το πολύ γέλιο!!! Δεν παλεύεται σου λέέέω!!!1

    Mountains all around me reaching out to Heaven...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ageras στις 02-09-2006 12:21 ]


    ageras
    02.09.2006, 12:21


    houlina
    02.09.2006, 14:45
    μια διαφήμιση φρέσκου γάλακτος με τον Φερεντίνο
    -που είναι η αγελαδίτσα??
    -που ειναι η αγελαδίτσα???
    -να'τη η αγελαδίτσα!!!!

    η αγελαδίτσα τελικά ήταν πάνω στο κουτί !


    Aiolos_m
    02.09.2006, 15:53
    Η τέλεια διαφήμιση της Nike με το τραγούδι του Κας...
    Jimy
    18.09.2006, 08:33
    -Μα εδώ είναι όλα καινούργια πώς τα κατάφερες? Σε μένα μπορείς να τα εξομολογηθείς όλα

    OVERLAY

    yokor
    18.09.2006, 19:25
    Τη διαφήμιση στο δεύτερο πρόγραμμα με τον...συντοπίτη μου Φλωρινιώτη(μεγάλη φίρμα!) για τα JUMBO την έχετε ακούσει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


    maspa
    18.09.2006, 21:45
    Το μέλος ageras στις 02-09-2006 στις 12:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 02-09-2006 στις 10:08 έγραψε...
    Παράθεση:

    Είδα χθες μια καινούργια... νομίζω εταιρίας κινητής τηλεφωνίας (δεν είμαι σίγουρος)...

    Ρομαντικό δείπνο σε χλιδάτο εστιατόριο... ο τύπος έχει κομπλάρει, δεν ξέρει τί να της πει... εκείνη κρέμεται από τα χείλη του... αυτός μία δένει τα κορδόνια του, μια ρίχνει κάτω το μαχαίρι του..... για να σκύψει και να μιλήσει με τους κολλητούς που τον βοηθάνε... αλλά αντί να ακούσει που του λένε να πει "τα μάτια σου είναι σαν τ'αστέρια", εκείνος γεμάτος αυτοπεποίθηση πετάει την ατάκα:
    "Τα μάτια σου... είναι σαν ΤΟΣΤΙΕΡΑ"



    Κάπως έτσι δηλαδή???









    Τ Ρ Ε Λ Ο ! Μιλάμε όντως για πολύ γέλιο!



    EffieKakaflika
    19.09.2006, 10:11
    Το μέλος yokor στις 18-09-2006 στις 19:25 έγραψε...
    Παράθεση:

    Τη διαφήμιση στο δεύτερο πρόγραμμα με τον...συντοπίτη μου Φλωρινιώτη(μεγάλη φίρμα!) για τα JUMBO την έχετε ακούσει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;





    Ναι και με εκνευρίζει αφόρητα...

    incomplete_angel
    19.09.2006, 13:58
    Το μέλος ageras στις 02-09-2006 στις 12:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 02-09-2006 στις 10:08 έγραψε...
    Παράθεση:

    Είδα χθες μια καινούργια... νομίζω εταιρίας κινητής τηλεφωνίας (δεν είμαι σίγουρος)...

    Ρομαντικό δείπνο σε χλιδάτο εστιατόριο... ο τύπος έχει κομπλάρει, δεν ξέρει τί να της πει... εκείνη κρέμεται από τα χείλη του... αυτός μία δένει τα κορδόνια του, μια ρίχνει κάτω το μαχαίρι του..... για να σκύψει και να μιλήσει με τους κολλητούς που τον βοηθάνε... αλλά αντί να ακούσει που του λένε να πει "τα μάτια σου είναι σαν τ'αστέρια", εκείνος γεμάτος αυτοπεποίθηση πετάει την ατάκα:
    "Τα μάτια σου... είναι σαν ΤΟΣΤΙΕΡΑ"



    Κάπως έτσι δηλαδή???










    Φοβερό!!Έχει πέσει τρελό γέλιο!!!Ζωγράφισες!!
    Thanx for making my day!!
    DavidDT
    19.09.2006, 14:41
    Συμφωνώ με πολλούς απο τους προηγούμενους.Οι διαφημίσεις της Q,της Nova,του Γερμανού και του MILKO είναι απο τις αγαπημένες μου
    moufidis
    19.09.2006, 14:49
    Το μέλος DavidDT στις 19-09-2006 στις 14:41 έγραψε...
    Παράθεση:

    Συμφωνώ με πολλούς απο τους προηγούμενους.Οι διαφημίσεις της Q,της Nova,του Γερμανού και του MILKO είναι απο τις αγαπημένες μου



    Προσωπικά οι διαφημίσεις της Q με έχουν αφήσει -σταθερά- παγερά αδιάφορο.
    mariza18
    19.09.2006, 15:04
    της Q...
    -στη τσιτα ειμαστε?στη τσιτα??

    DavidDT
    19.09.2006, 15:23
    Το μέλος moufidis στις 19-09-2006 στις 14:49 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος DavidDT στις 19-09-2006 στις 14:41 έγραψε...
    Παράθεση:

    Συμφωνώ με πολλούς απο τους προηγούμενους.Οι διαφημίσεις της Q,της Nova,του Γερμανού και του MILKO είναι απο τις αγαπημένες μου



    Προσωπικά οι διαφημίσεις της Q με έχουν αφήσει -σταθερά- παγερά αδιάφορο.


    Κάποια που δεν σε αφήνει αδιάφορο;
    Jimy
    22.09.2006, 14:10
    Nokia N.73 "Μοιραστείτε ο,τι βλέπετε"

    maspa
    22.09.2006, 14:19
    Το μέλος moufidis στις 19-09-2006 στις 14:49 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος DavidDT στις 19-09-2006 στις 14:41 έγραψε...
    Παράθεση:

    Συμφωνώ με πολλούς απο τους προηγούμενους.Οι διαφημίσεις της Q,της Nova,του Γερμανού και του MILKO είναι απο τις αγαπημένες μου



    Προσωπικά οι διαφημίσεις της Q με έχουν αφήσει -σταθερά- παγερά αδιάφορο.



    Τι λές....Είναι από τις πιο ευρηματικές.....Α....Θα τα πάρω κρανίο...!

    Επίσης του jumpo....όχι στο ραδιόφωνο εννοείται! Για την τηλεοπτική διαφήμιση....Τα δαχτυλάκια τα πήραμε από τη μαμά,τα χειλάκια,τα πατουσάκια κτλ.....κι όλα τα υπόλοιπα....από τα jumpo bebe!
    houlina
    22.09.2006, 19:21
    αυτή με τα jumbo bebe , με το μωράκι είναι τέλεια!!!!
    το ύφος του πατέρα ειδικά είναι για γέλια!!!

    pastella
    22.09.2006, 20:02
    Αυτη με τα Τζαμπο και το Φλωρινιωτη ανεχεται, μεχρι να την βαρεθουμε απο την επαναληψη...

    Γενικα τις ραδιοφωνικες διαφημισεις του Τζαμπο... σε καθε διαλειμμα στο ραδιοφωνο, στους περισσοτερους σταθμους ακουμε κι απο μια... Ε Λ Ε Ο Σ

    Οι διαφημισεις με το Bambacha & Milko Dark Chocolate δεν παιζονται!
    maspa
    22.09.2006, 22:23
    Επίσης , η διαφήμιση του happy hippo!!Με τα cartoon....Τέλειο?Ειδικά το χορευτικό.Πλάκα έχει!