ελληνική μουσική
    609 online   ·  210.826 μέλη

    Φιλική Λίστα στο MusicHeaven

    rouli726
    12.05.2006, 10:47
    Quote:

    Το μέλος gate στις 11-05-2006 στις 23:48 έγραψε:

    Βρε σεις... διασκεδάστε το λιγάκι...!
    "Αν" και "αν" και "αν"....

    Ίσα ίσα που μας δίνει την ευκαιρία να σκεφτούμε - πέραν απ' αυτούς που σίγουρα μας ήρθαν πρώτοι πρώτοι στο μυαλό - και με ποιους άλλους αισθανόμαστε την οικειότητα να τους ονομάσουμε "φίλους" μας "διαδικτυακά"..., γιατί για τέτοιου είδους φιλία μιλάμε (πέραν από τις "δεδομένες" εξαιρέσεις ασφαλώς...) και όχι για κάτι παραπάνω...
    Έχει κι αυτό την αξία του, αν το δούμε έτσι...







    pes ta vre nektaria!!!po po agxos!pos kanete etsi;;eleos!!!
    pastella
    12.05.2006, 10:51
    Δεν νομιζω οτι προκειται περι δημιουργιας κλίκας ή οτιδήποτε άλλο.

    Εμένα μου αρεσει αυτο, γιατι αφενός για λιγους απο εδω που θεωρω φιλους και εκτος ΜΗ, αλλα ειναι και ατομα με τα οποια εχω μαι παραπλησια γνωμη, συμφωνω σε καποια θεματα, και ανθρωπους που θαυμαζω για το ρολο τους εδω στο ΜΗ αλλα και γενικα συγκλινουν οι αποψεις μας στους προβληματισμους που τιθενται στο φορουμ.

    Και φυσικα οι πρακτικοι λογοι που αναφερθησαν σχετικα με τα μηνυματα, ΠΜ κλπ.

    Δεν θα παρεξηγηθω αν δεν δω καποιον να με εχει στη λιστα μου ενω εγω τον εχω βαλει και θα μπω στη λογικη του ανεκδοτου νηπιαγωγείου "Α δεν μεχει φιλο".

    Ουτε και φυσικα να παρεξηγηθει καποιος αν ξεχασω να τον βαλω στη λιστα μου... Με τον καιρο παιδια...

    ΥΓ και για εμας τους ραδιοφωνικους παραγωγους δλδ να υπαρχει, γιατι να μην υπαρχει...Εχουμε και θαυμαστες , τι να κανουμε!!!
    faltsoo
    12.05.2006, 10:52
    ρε jorge αγορι μου τι μας κανεις τωρα με τους φιλους και τους fanς

    ? ? ? ?

    μπηκα στο προφιλ μου και μολις ειδα τους fanς , ναι ρε κοκκινισα και ενοιωσα καπως σαν να ειμαι λιγος...

    γιατι αν καποιος σε θεωρει φιλο , και το δημοσιοποιει , χωρις εσυ να εχεις κανει κατι που να στηριζει αυτη την αποδοχη εεε, εγω κομπλαρω... και θελω να κερασω.



    απο την αλλη παλι , αν ειμαστε ειλικρινεις και οχι απλως ευγενεις, ισως εχει καποιο νοημα αυτη η ιστορια.
    αν ομως πεσουμε σε καμια λουμπα αργοτερα του τυπου ποιος εχει τους περισσοτερους fans , ε.. τοτε χασαμε και εγω απλως θα διεκδικησω το περισσοτερο fun.





    αντε γεια μας λοιπον , και υπαρχουν τοσα πολλα που μπορουν να μας αγχωσουν, ωστε ας παρουμε ολα τα πιο πανω πιο χαλαρα.




    jorge
    12.05.2006, 10:57
    Rouli δεν υπάρχει λόγος για ένταση... Κάθε άποψη πρέπει να είναι σεβαστή από όλους μας, ώστε να μπορεί να γίνει διάλογος. Καλό είναι να εκφράζεις τη διαφωνία σου, δε λέω. Ήρεμα όμως οκ;
    jorge
    12.05.2006, 11:00
    Quote:

    Το μέλος faltsoo στις 12-05-2006 στις 10:52 έγραψε:

    αν ομως πεσουμε σε καμια λουμπα αργοτερα του τυπου ποιος εχει τους περισσοτερους fans , ε.. τοτε χασαμε




    Καλός και λογικός προβληματισμός Faltsako! Αυτό όμως δεν πρόκειται να γίνει ποτέ. Όπως άλλωστε δεν υπάρχει και λίστα με αυτούς που έχουν τις περισσότερες Χρυσές Νότες...


    ΥΓ. Faltsoo thanks για το "υλικό"!
    jorge
    12.05.2006, 14:29
    Ερώτηση προς όσους έχουν βάλει "Φίλους": Στην λίστα των online μελών βλέπετε τους "Φίλους" με έντονα γράμματα;
    Orfeus
    12.05.2006, 14:35
    Έκανα ενα τεστ και ναι έτσι είναι.
    Λειτουργεί.


    rouli726
    12.05.2006, 14:36
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 12-05-2006 στις 10:57 έγραψε:

    Rouli δεν υπάρχει λόγος για ένταση... Κάθε άποψη πρέπει να είναι σεβαστή από όλους μας, ώστε να μπορεί να γίνει διάλογος. Καλό είναι να εκφράζεις τη διαφωνία σου, δε λέω. Ήρεμα όμως οκ;





    ennoeitai giorgo..!!mou arese polu i apopsi tis nektarias kai to pos tin eksefrase apla!

    rouli726
    12.05.2006, 14:37
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 12-05-2006 στις 14:29 έγραψε:

    Ερώτηση προς όσους έχουν βάλει "Φίλους": Στην λίστα των online μελών βλέπετε τους "Φίλους" με έντονα γράμματα;





    nai kai mou aresei!!
    jorge
    12.05.2006, 14:37
    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 12-05-2006 στις 14:36 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος jorge στις 12-05-2006 στις 10:57 έγραψε:
    [i]
    Rouli δεν υπάρχει λόγος για ένταση... Κάθε άποψη πρέπει να είναι σεβαστή από όλους μας, ώστε να μπορεί να γίνει διάλογος. Καλό είναι να εκφράζεις τη διαφωνία σου, δε λέω. Ήρεμα όμως οκ;





    ennoeitai giorgo..!!mou arese polu i apopsi tis nektarias kai to pos tin eksefrase apla!


    [/I]




    manblaz
    12.05.2006, 19:12
    Αν ο "φιλος" μας εκνευριστει που δεν τον βαλαμε στην λιστα (μπορει να τον ξεχασαμε ή να μην θελουμε να τον βαλουμε για αλλους λογους), τοτε ισως να μην αξιζει να ειναι και φιλος μας....

    Απο ποτε η φιλια θελει ταμπελες για να επιβεβαιωθει????

    Χορχε πολυ καλη η ιδεα σου (οταν ολοκληρωθει θα καταλαβουν ολοι ποιος ο σκοπος της)...


    alexia-vicky
    13.05.2006, 15:20
    πώς γίνεσαι fan??
    jorge
    13.05.2006, 15:39
    Αλεξία αν επιλέξεις ως Φίλο τον Χ, τότε στο Προφίλ του Χ θα εμφανίζεσαι ως Fan του Χ.
    rouli726
    13.05.2006, 16:34
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 13-05-2006 στις 15:39 έγραψε:

    Αλεξία αν επιλέξεις ως Φίλο τον Χ, τότε στο Προφίλ του Χ θα εμφανίζεσαι ως Fan του Χ.





    Exei kammia sxesi me to ax+b=y pou kaname sta mathimatika....;;;;;;
    OXI;;;;;Krima....giati akoma xrostao sti sxoli ta mathimatika tou 1ou eksaminou kai ithela voitheia....
    manblaz
    13.05.2006, 16:44
    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 13-05-2006 στις 16:34 έγραψε:

    Exei kammia sxesi me to ax+b=y pou kaname sta mathimatika....;;;;;;
    OXI;;;;;Krima....giati akoma xrostao sti sxoli ta mathimatika tou 1ou eksaminou kai ithela voitheia....





    Εφη υπαρχει λογος να γραφουμε ασχετα πραγματα μονο και μονο για να γραφουμε κατι????

    Υ.Γ δεν θελω να το παρεις στραβα, απλα τα τοπικ γινονται για καποιο λογο και οχι για πλακα (υπαρχουν τα καταλληλα τοπικ και για αυτο..... )
    Orfeus
    13.05.2006, 16:48
    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 13-05-2006 στις 16:34 έγραψε:

    Exei kammia sxesi me to ax+b=y pou kaname sta mathimatika....;;;;;;
    OXI;;;;;Krima....giati akoma xrostao sti sxoli ta mathimatika tou 1ou eksaminou kai ithela voitheia....





    Έφη είσαι off topic!!!


    jorge
    13.05.2006, 16:53
    Quote:

    Το μέλος manblaz στις 13-05-2006 στις 16:44 έγραψε:

    Εφη υπαρχει λογος να γραφουμε ασχετα πραγματα μονο και μονο για να γραφουμε κατι????




    Πες τα ωρε Μανωλιό, γιατί όλο εγώ γίνομαι ο κακός...
    Astron
    13.05.2006, 16:57
    Παιδιά, δείτε το χαλαρά.
    Εμένα τουλάχιστον με βολεύει γιατί βλέπω αμέσως ποιοι είναι online από αυτούς που έχω βάλει στους φίλους.
    rouli726
    13.05.2006, 17:20
    Quote:

    Το μέλος manblaz στις 13-05-2006 στις 16:44 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 13-05-2006 στις 16:34 έγραψε:
    [i]
    Exei kammia sxesi me to ax+b=y pou kaname sta mathimatika....;;;;;;
    OXI;;;;;Krima....giati akoma xrostao sti sxoli ta mathimatika tou 1ou eksaminou kai ithela voitheia....





    Εφη υπαρχει λογος να γραφουμε ασχετα πραγματα μονο και μονο για να γραφουμε κατι????

    Υ.Γ δεν θελω να το παρεις στραβα, απλα τα τοπικ γινονται για καποιο λογο και οχι για πλακα (υπαρχουν τα καταλληλα τοπικ και για αυτο..... )

    [/I]


    Exeis dikio kai zitao suggnomi,epeidi o tropos sou itan eugenikos!
    Isos ftaei to oti mou aresei polu oli auti i fasi me tous filous kai tous fans kai parasurthika!
    An theloume na diagrapsoume kapoion apo filo mas mporoume etsi;
    Euxomai se ligo kairo na gemizei i selida mou apo filous kai fans!

    dimko
    13.05.2006, 23:24
    Παιδιά, ούτε κι εγώ θα βάλω φίλους. Πιστεύω ότι όσους νοιώθω φίλους μου εδώ μέσα το έχουν καταλάβει ήδη. Θέλω να ευχαριστήσω το μοναδικό μέλος που με έβαλε φίλο του, (όχι δεν είναι ο antonLOrd ) , αν και του παρείχα μόλις την ελάχιστη βοήθεια που μπορούσα!

    Α! και να μη ξεχάσω να δηλώσω ότι είμαι βαμμένος φαν δύο εκ των συντονιστών του φορουμ... Εντάξει Orfeus και vouliakis ; (Που είναι το emoticon με τη γλώσσα στο πάτωμα; )