ελληνική μουσική
    639 online   ·  210.846 μέλη

    Συνάντηση μελών στη Φλώρινα

    sylvester1979
    21.06.2006, 22:24
    Μόλις επέστρεψα κι εγώ. Ξεθεώθηκα.....

    Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Είστε ζεστούλα παρέα.
    Ξέχασα όμως την πρέζα μου (τα τσιγάρα μου) στο αμάξι. Τα λέμε σε λίγα λεπτά.
    yokor
    21.06.2006, 22:34
    Το μέλος Marianthi24 στις 21-06-2006 στις 19:47 έγραψε...
    Παράθεση:

    Sylvester1979 καλώς ήρθες στην παρέα μας

    Απο Φλώρινα είμαι και εγώ, δεν παιζώ μουσική, δεν τραγουδάω αλλά ακούω:) Θα χαρώ να τα πούμε σε κάποια συνάντηση των μελών. Κατέβασα και το τραγούδι σου, είναι πολύ καλό! (Με ενδιαφέρει να ακούσω και το σ' ακολουθώ, αγαπώ ιδιαίτερα τον Παπακωνσταντίνου ).

    Τάσο περιμένουμε λεπτομέρειες για το παρτάκι!Κράτα και ένα δωμάτιο στο ξενοδοχείο σου γιατί νομίζω θα είναι δύσκολο να επιστρέψω σπίτι μέτα το πάρτι...

    Κορίτσια τι κάνετε?



    Γεια σου Μαριανθούλα!

    Όλα καλά;Θα τα πούμε σύντομα έτσι;Όσο για τα δωμάτια, απ΄ό,τι φαίνεται θα χρειαστούμε όλοι από ένα μετά το "πάρτι" μας...!
    sylvester1979
    21.06.2006, 22:41
    Μπορώ να το ανεβάσω (απόσπασμα) ώστε να το ακούσεις ή θα με βγάλουν σε κανέναν τριανταφυλλόπουλο ρε παιδιά?
    georgianoua
    21.06.2006, 22:55
    Ανέβασε το καλέ δεν κάνεις έγκλημα

    Ρωτήσαμε προχθές κάποιους και μας είπαν ότι αμα ανεβάζεις κάτι χωρίς οικονομικό όφελος τότε κανένα πρόβλημα
    sylvester1979
    21.06.2006, 23:33
    ok, μισό!
    georgianoua
    21.06.2006, 23:42
    Ολόκληρο
    sylvester1979
    21.06.2006, 23:48
    Λοιπόν....

    Σ'ακολουθώ (απόσπασμα)
    http://www.sendspace.com/file/qc9n32

    Ένας κόμπος η χαρά μου (απόσπασμα)
    http://www.sendspace.com/file/4tcke6


    απολαύστε τη θεϊκή φωνάρα μου!!!!! δέχομαι προτάσεις για λαϊκές και πανηγύρια.
    georgianoua
    22.06.2006, 00:02
    Δεν είμαι η κατάλληλη να κρίνω (δεν έχω γνώσεις επί του θέματος) αλλά από όσο μπορεί να καταλάβει το γατίσιο μου αυτί τα λες πολύ καλά

    Υγ. Τα τραγούδι ανοίγουν με winamp

    Πάντα τέτοια Τάσο μου
    Marianthi24
    22.06.2006, 00:45
    Είναι πάρα πολύ ωραίο, ειλικρινά! Μπράβο Τάσο!
    sylvester1979
    22.06.2006, 02:04
    Σας ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια. Μόλις γύρισα. Με έπιασε μια ψιλοκατάθλιψη έξω. Ετοιμάζονται οι φοιτητές να φύγουν και δεν ξέρω πως είναι το καλοκαίρι εδώ. Μέχρι τώρα, ξέρετε.. γεμάτες οι καφετέριες με τα φοιτητρόνια, δίναν ζωή στην πόλη. Το καλοκαίρι άραγε πως είναι εδώ.... Έχει κόσμο? Εσύ βρε Γιωργία, εντύπωση μου έκανε να σου πω την αλήθεια το οτι ξοδεύεις πολύ χρόνο στο net.. αληθεύει? Παρατήρησα ας πούμε τα μηνύματά σου μέσα σε 2-3 μήνες... τεράστιος αριθμός. Μπράβο μεν αλλά πότε προλαβαίνεις ρε φιλαράκι? Εύγε. Θα αρχίσω να γράφω κι εγώ κανα άρθρο εδώ. Έτσι να συμμετάσχω ρε παιδί μου. ’ραγε φύγατε όλοι? Εϊναι κανείς online?
    yokor
    04.07.2006, 14:30
    Χθες η Γεωργιάννα επικοινώνησε μαζί μου και σας στέλνει πολλά χαιρετίσματα, φιλιά και την αγάπη της, τόσο στους...Φλωρινιώτες, όσο και στους υπόλοιπους φίλους της στην σελίδα!
    ge01415
    07.07.2006, 19:19
    Το μέλος yokor στις 04-07-2006 στις 14:30 έγραψε...
    Παράθεση:

    Χθες η Γεωργιάννα επικοινώνησε μαζί μου και σας στέλνει πολλά χαιρετίσματα, φιλιά και την αγάπη της, τόσο στους...Φλωρινιώτες, όσο και στους υπόλοιπους φίλους της στην σελίδα!



    Τι κάνει το Κυπριάκι;;; Χάθηκε!!! Να δώσεις πολλά φιλιά αν ξαναμιλήσετε!!!

    Και μια ανακοίνωση της τελευταίας στιγμής!!!

    ’υριο, ημέρα σάββατο και ώρα...μετά μεσημβρίας, (με τον καιρό μπροστά) θα μεταβούμε εις την παραλία με τον απαραίτητο εξοπλισμό (κιθάρες, κουβαδάκια, μπυρίτσες, φτυαράκια...κ.λ.π.!), προς ιδία διασκέδαση και ψυχαγώγηση των παρεβρισκομένων!!!
    Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να προσάψουν τα δικαιολογητικά για συμμετοχή στον διαγωνισμό : "Ο χαμένος μαζεύει τα σκουπίδια"

    Τα παρτάκια δίνουν και παίρνουν εδώ αλλά οργανώνονται την ίδια νύχτα και δεν υπάρχει περιθώριο για προειδοποίηση!!!
    Όσο για αύριο, το αποφασίσαμε με τη Μάρθα, μιας και έχουμε καιρό να τραγουδήσουμε μαζί, και είπαμε να βγάλουμε τ' αποθημένα μας!!!

    Οπότε όσοι πιστοί....ξέρετε!!!
    Και αν υπάρχει πρόβλημα του στυλ: με τι θα γυρίσω, που θα μείνω και τέτοια.......πάλι ξέρετε!!!

    Στην υγειά μας είπαμε;;;;;



    yokor
    07.07.2006, 22:15
    Η Γεωργιάννα είναι μια χαρά!Σου στέλνει κι αυτή τα χαιρετίσματα και τα φιλιά της....

    Όσο για το αυριανό... event, δυστυχώς μάλλον δεν θα μπορέσω... Σε περίπτωση που αλλάξει κάτι, και αν ο καιρός μας κάνει τη χάρη, τότε θα επικοινωνήσω μαζί σου για...λεπτομέρειες.
    georgianoua
    07.07.2006, 22:48
    Καλησπέρα παιδιά. Μπηκα να πω μια καλησπέρα μετά από πολλές απέλπιδες προσπάθεις να θυμηθώ τον κωδικό μου.

    Ετοιμάζομαι να παω σε ένα κινέζικο με παρέα. Εχει πολλή ζέστη.

    Μου λείπετε.

    Πολλά φιλια και καλά παρτάκια.

    Γειτονάκι Τάσο
    ge01415
    07.07.2006, 22:57
    Το μέλος georgianoua στις 07-07-2006 στις 22:48 έγραψε...
    Παράθεση:

    Καλησπέρα παιδιά. Μπηκα να πω μια καλησπέρα μετά από πολλές απέλπιδες προσπάθεις να θυμηθώ τον κωδικό μου.

    Ετοιμάζομαι να παω σε ένα κινέζικο με παρέα. Εχει πολλή ζέστη.

    Μου λείπετε.

    Πολλά φιλια και καλά παρτάκια.

    Γειτονάκι Τάσο




    Τι έγινε;;; Με μια ανάσα τα είπε κι έφυγε;;;

    Γεια σου γειτονάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!


    Γιώτα μου απ' ότι φαίνεται ο καιρός δεν μας πολυσυμπαθεί! Αλλά δεν πτοούμαστε!!!
    Αν χαλάσει το παραλίμνιο παρτάκι θα γίνει η παραδοσιακή, μετά μουσικής, κρασοκατάνυξη σε ταβερνείο της περιοχής!!!






    Marianthi24
    08.07.2006, 00:02
    Γεια χαρά σε όλους!

    Καλά να περάσετε στο παρτάκι σας, εύχομαι να σας αφήσει ο καιρός να το κάνετε. Και στο ταβερνείο όμως δε θα είναι καθόλου άσχημα Πιειτε και ένα ποτηράκι για μένα! Δυστυχώς είμαι Θεσσαλονίκη και δε θα μπορέσω να έρθω, επλίζω να το επαναλάβετε Τάσο σύντομα

    Γεωργία τι κάνεις? Χάρηκα που είδα μήνυμά σου!!!
    DIAMONT
    08.07.2006, 00:06
    Μια καλησπέρα και μια καληνύχτα σέ όλα τα πατριωτάκια στην Φλώρινα.
    Αύριο φεύγω για Αθήνα για την...μεγάλη βραδιά.
    Φιλάκια
    diamont
    yokor
    08.07.2006, 10:33
    Πάλι βρέχει...Τελικά κάτι συμβαίνει με μας...Κανονίζουμε βόλτα στη λίμνη, πιάνει βροχή. Κανονίζουμε να πάμε στη... συναυλία, πιάνει βροχή. Κανονίζουμε καφέ με την Μαριάνθη, 2 μέρες βρέχει συνέχεια. Κανονίζουμε beach party, τα ίδια...Λες και τα καιρικά φαινόμενα συνομωτούν για να μην βρεθούμε...

    -Η Γεωργιάννα μας μπήκε χθες για πολύ λίγο από τον Η/Υ ενός φίλου τους και μετά θα έβγαινε, γι΄ αυτό έφυγε τόσο γρήγορα.

    -Γειά σου Διαμαντή μου!’ντε, σε μία συνάντηση μας(όταν ο καιρός μας κάνει τη...χάρη, θα σε περιμένουμε και σένα!Περιμένω πμ μόλις γυρίσεις από Αθήνα!

    -Τάσο μου, το έχεις καταλάβει ε; Μόνο εμείς είμαστε ακόμα Φλώρινα...Χρειάζομαι επιτέλους διακοπές και ΖΕΕΕΕΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗ....


    ge01415
    10.07.2006, 16:08
    Το μέλος DIAMONT στις 08-07-2006 στις 00:06 έγραψε...
    Παράθεση:

    Μια καλησπέρα και μια καληνύχτα σέ όλα τα πατριωτάκια στην Φλώρινα.
    Αύριο φεύγω για Αθήνα για την...μεγάλη βραδιά.
    Φιλάκια
    diamont



    Πατριωτάκι καλώς όρισες στο Βορειοδυτικό κλιμάκιο του MusicHeaven!!!
    Συγχαρητήρια για το βραβείο στο διαγωνισμό!!!



    Το μέλος yokor στις 08-07-2006 στις 10:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πάλι βρέχει...Τελικά κάτι συμβαίνει με μας...Κανονίζουμε βόλτα στη λίμνη, πιάνει βροχή. Κανονίζουμε να πάμε στη... συναυλία, πιάνει βροχή. Κανονίζουμε καφέ με την Μαριάνθη, 2 μέρες βρέχει συνέχεια. Κανονίζουμε beach party, τα ίδια...Λες και τα καιρικά φαινόμενα συνομωτούν για να μην βρεθούμε...


    ’στα να πάνε Γιώτα μου!!! Εποχή του υδροχόου σου λέει...!!!
    Εδώ ετοιμαζόμαστε για το πολιτιστικό φεστιβάλ και έχουμε ξεκινήσει τον χορό...της λιακάδας!!! Έτσι και μας βρέξει...θα μου φέρνετε τσιγάρα στα Διαβατά!!!
    Το πρόγραμμα δεν έκλεισε ακόμη αλλά τα σίγουρα είναι:

    23/7 Μαριώ και Λένα Αλκαίου
    25/7 Λάκης Παπαδόπουλος και Γιάννης Γιοκαρίνης


    Το μέλος yokor στις 08-07-2006 στις 10:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    -Τάσο μου, το έχεις καταλάβει ε; Μόνο εμείς είμαστε ακόμα Φλώρινα...Χρειάζομαι επιτέλους διακοπές και ΖΕΕΕΕΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗ....


    ...σνιφ μπουχου χου...ααααΑΑΑΑΑΑΑΑ


    yokor
    10.07.2006, 17:27
    Τι ωραία!Φυσικά και θα είμαστε εκεί Τάσο μου(ειδικά στις 25)! Ελπίζω ο καιρός να είναι καλός αυτή τη φορά, να γλιτώσεις και συ τη...φυλακή!

    Οι δικές μας εκδηλώσεις νομίζω ότι είναι αυτό το Σαβ/κο.Το πρόγραμμα δεν το ξέρω ακόμα, φαντάζομαι όμως πως θα είναι περίπου ίδιο με τις προηγούμενες χρονιές(ξέρεις....).

    Οπότε θα τα πούμε σύντομα(αν στο μεταξύ δεν χιονίσει...)!




    -Διαμαντή, συγχαρητήρια και από εδώ!!!!