ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.833 μέλη

    Οι ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ στο Μακάρι την Τετάρτη 24-5

    Orfeus
    25.05.2006, 15:23
    Ναι πράγματι....

    Είμαι πολύ απογοητευμένος από τη βραδιά.
    Τα παιδιά δεν είχαν κανενός είδους ....core στο πρόγραμμα!!!!

    Ήταν απλά ........Υπέροχοι!!!!


    Jimy
    25.05.2006, 16:26
    Everybody must give something back for something they get,απο που το πήρες αυτό? μ'αρέσει

    Καθόμουν στο μπροστινό τραπέζι απο εκεί που καθόσουν όρθιος εχθές αλλά νομίζω ακούσαμε εξίσου καλά με αυτούς που ήταν δίπλα στην σκηνή


    EffieKakaflika
    25.05.2006, 16:46
    Εσύ Σωτηράκη μη μιλάς καθόλου που εμφανίστηκες σειναμενος, κουνάμενος ώρα.... 12 (ή πιο αργάα;;;;)

    Παιδιά πέρασα φανταστικά, οι τρείς ώρες πέρασαν νεράκι, και αν δεν είχαμε την μαγαζατόρισσα που ήθελε απεγνωσμένα να πάει στο σπίτάκι της και στο κρεβατάκι της, θα ήμασταν ακόμα εκεί... Μόνο που την επόμενη φορά θα πρέπει να οργανώσουμε ένα "eurovision αφιέρωμα" με όλους σας επάνω στη σκηνή...

    Κι εσύ κε Σωτηράκη (τα'χω βάλει μαζί σου σήμερα
    ) την επόμενη φορά που θα ζητάς beatles σε παρακαλώ να ανεβαίνεις και να παίζεις ένα yesterday τουλάχιστον για να το πούμε... Δεν θα δίνεις παραγγελιές ΜΟΝΟ!!!! ΑΑΑΑΑΑ!!!!
    (Πάντως κάθε φορά νοιώθω την καλή σας ενέργεια... Να'στε καλά και να συνεχίσουμε να μοιραζόμαστε τέτοιες βραδιές)
    Orfeus
    25.05.2006, 16:59
    Quote:

    Το μέλος Jimy στις 25-05-2006 στις 16:26 έγραψε:

    Καθόμουν στο μπροστινό τραπέζι απο εκεί που καθόσουν όρθιος εχθές ......






    Ααααα μάλιστα. Καλησπέρα λοιπόν....



    Quote:

    Το μέλος Jimy στις 25-05-2006 στις 16:26 έγραψε:

    Everybody must give something back for something they get, απο που το πήρες αυτό? μ'αρέσει







    Είναι του Dylan!!!


    Jimy
    25.05.2006, 17:05
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 25-05-2006 στις 16:59 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος Jimy στις 25-05-2006 στις 16:26 έγραψε:
    [i]
    Καθόμουν στο μπροστινό τραπέζι απο εκεί που καθόσουν όρθιος εχθές ......






    Ααααα μάλιστα. Καλησπέρα λοιπόν....



    Quote:

    Το μέλος Jimy στις 25-05-2006 στις 16:26 έγραψε:

    Everybody must give something back for something they get, απο που το πήρες αυτό? μ'αρέσει







    Είναι του Dylan!!!



    [/I]



    Ααα του Dylan,του Bob?

    Orfeus
    25.05.2006, 17:11
    Α ναι... πρέπει να το διευκρινίζω πλέον, γιατί μας έχει προκύψει και ο Jacob.

    (Sorry Εφη & Βασίλη, αλλά υποτίθεται ότι με ρώτησε χθες και επειδή παίζατε και τραγουδούσατε πολύ δυνατά και δεν με άκουγε, του απαντώ σήμερα)


    Hastaroth
    25.05.2006, 22:19
    Μιά χαρά ήταν η βραδυά χτές...

    Ώραία μουσική (δηλαδή καθώς πρέπει ),ωραίο -καί γνώριμο- περιβάλλον (είχα να πάω σ'αυτό το μαγαζί από την εποχή που έπαιζα εκεί μέ τον Αγγελο τον Σκορδίλη),ωραία παρέα ήμασταν όλοι,ένα παράπονο έχω μόνο,που τά παιδιά δέν έπαιξαν τό "Ερημα κορμιά" (μού αρέσει πολύ έτσι όπως το έχουν κάνει)....

    ΥΓ.Ποιός είναι ο Jacob Dylan ;


    EffieKakaflika
    26.05.2006, 10:21
    Quote:

    Το μέλος Hastaroth στις 25-05-2006 στις 22:19 έγραψε:

    Μιά χαρά ήταν η βραδυά χτές...

    Ώραία μουσική (δηλαδή καθώς πρέπει ),ωραίο -καί γνώριμο- περιβάλλον (είχα να πάω σ'αυτό το μαγαζί από την εποχή που έπαιζα εκεί μέ τον Αγγελο τον Σκορδίλη),ωραία παρέα ήμασταν όλοι,ένα παράπονο έχω μόνο,που τά παιδιά δέν έπαιξαν τό "Ερημα κορμιά" (μού αρέσει πολύ έτσι όπως το έχουν κάνει)....

    ΥΓ.Ποιός είναι ο Jacob Dylan ;






    Ε, έπρεπε να κάνεις και συ παραγγελιά βρε Αλβέρτο μου, θα στο παίζαμε σίγουρα και με χαρά (αφού το ξέρουμε και το αγαπάμε...)
    Δεν πειράζει, την επόμενη φορά θα το ξέρουμε...


    EffieKakaflika
    26.05.2006, 10:23
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 25-05-2006 στις 17:11 έγραψε:

    Α ναι... πρέπει να το διευκρινίζω πλέον, γιατί μας έχει προκύψει και ο Jacob.

    (Sorry Εφη & Βασίλη, αλλά υποτίθεται ότι με ρώτησε χθες και επειδή παίζατε και τραγουδούσατε πολύ δυνατά και δεν με άκουγε, του απαντώ σήμερα)






    Ελεύθερα, κάνε τη δουλειά σου...
    Ξέρω ότι τα φοβερά ηχητικά συστήματα που παίζουν στο Μακάρι είναι εκκωφαντικά!!!