ελληνική μουσική
    629 online   ·  210.826 μέλη
    tolaruba
    28.05.2006, 15:37
    θα μπορουσα να κανω μια προταση?καθε μερα καταγραφονται τα νεα μελη και βλεπουμε τον αριθμο παραπανω.μηπως θα μπορουσε να γινει κατι ετσι ωστε να βλεπουμε ποια ειναι τα νεα μελη?που να ψαχνεις τα προφιλ τωρα!!!(βοηθαει και στις δημοσιες σχεσεις)
    jorge
    28.05.2006, 23:42
    Είναι πιο ουσιαστικό να ψάχνεις ανάμεσα στα μέλη με βάση τα ενδιαφέροντά τους, την ηλικία τους & τον τόπο διαμονής τους, παρά με βάση το πότε γράφτηκαν.

    Άρα ίσως σε βολεύει αυτή η ενότητα.
    Bruce_Dicki13
    21.08.2006, 23:29
    Δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο αλλα θα ηταν πιο ωραιο να χρησημοποιουμε για Avatar μια δικιας μας εικονα, οχι απαραιτητα φωτογραφια μας( οχι προστυχες ή τετοιου ειδους)!! αν και θα μου πειτε οτι εχει παρα πολλα Avatars για επιλογη!


    tzouv
    22.08.2006, 01:04
    Εγω θελω να ρωτησω εαν γινετε κατι να καναυμε με το περιοδικο...
    Υπαρχουν παρα πολλα αρθρα αυτη την στιγμη γυρω στα 159 και καταλαβαινετε οτι οταν καποιος γραφει ενα κειμενο θελει αυτο να δημοσιευτει και περιμενει να το δει.Ομως με αυτον τον ρυθμο και τον αριθμο να αυξανεται πρεπει να περιμενει πολλες μερες....
    Μηπως γινεται να δημοσιευονται πχ δυο κειμενα ταυτοχρονα?
    (ποσο χρονο κραταει μια δημοσιευση στην 1 σελιδα?)
    Αραγε μπορουμε να κανουμε κατι γι'αυτο?....
    jorge
    22.08.2006, 01:05
    Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα, γιατί θα πρέπει να υπάρχει και έγκριση των νέων avatars από διαχειριστή (και που χρόνος για κάτι τέτοιο). Επομένως φτιάχτηκε μια τεράστια συλλογή από avatars, ώστε να μέσα σε όλα αυτά να βρείτε κάποιο που να σας ταιριάζει.
    Aiolos_m
    22.08.2006, 01:06
    Με τα μπλόγκς τι έγινε;
    jorge
    22.08.2006, 01:22
    Aiole υπάρχει ήδη topic για τα blogs, γράψε εκεί για να δουν και άλλοι την απάντηση μου. Tzouv thanks για την πρόταση.

    ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Να ανοίγετε ΝΕΑ topics για απορίες, βάζοντας έναν σαφή τίτλο, ώστε και άλλα μέλη να βλέπουν τις απαντήσεις. Τώρα με ρωτάτε 3-4 διαφορετικά πράγματα μέσα σε ένα topic που φτιάχτηκε με άλλο σκοπό.