ελληνική μουσική
    678 online   ·  210.830 μέλη

    Ανάλαφρα topics στο Forum

    assasinos
    01.06.2006, 01:20
    Μπράβο ρε παιδιά!
    Παίρνει άλλη μορφή σιγά σιγά το forum!
    W4TT4N4B3
    01.06.2006, 02:04
    το κακο με τα αναλαφρα θεματα ειναι οτι επειδη ειναι πολυ ελαφρια, ανεβαινουν παντα στην επιφανεια και μενουν εκει...

    το επισης κακο με τα βαρια θεματα ειναι οτι πολλες φορες ειναι ακομα πιο ελαφρια και απο τα αναλαφρα....
    jorge
    04.06.2006, 12:05
    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
    Τα νέα μη-μουσικά 'ανάλαφρα' ή αστεία topics δεν εμφανίζονται πλέον στην πρώτη σελίδα. Θα τα βρείτε στην κατηγορία τους.
    KIT_KAT
    11.06.2006, 01:42
    Πωπω μάλλον είμαι τελείως χαμένη, μόλις τώρα πρόσεξα πως είχαν φύγει αυτά τα τόπικς σε χώρια κατηγορία Μπράβο, καλή κίνηση!

    Το μέλος jorge στις 31-05-2006 στις 12:59 έγραψε...
    Παράθεση:

    την ώρα που άκουγα sport-fm και περιμενα το πράσινο στο φανάρι


    Επιτέλους να χρησιμεύσει και σε κάτι το κόκκινο φανάρι, γιατί εμένα μόνο τα νεύρα μου σπάει (όταν έχω άλλον μπροστά, όταν δεν έχω απλά δε με ενοχλεί )
    picachu8
    11.06.2006, 07:21
    Το μέλος W4TT4N4B3 στις 01-06-2006 στις 02:04 έγραψε...
    Παράθεση:

    το κακο με τα αναλαφρα θεματα ειναι οτι επειδη ειναι πολυ ελαφρια, ανεβαινουν παντα στην επιφανεια και μενουν εκει...

    το επισης κακο με τα βαρια θεματα ειναι οτι πολλες φορες ειναι ακομα πιο ελαφρια και απο τα αναλαφρα....



    πού είναι το κακό σε αυτό;;ίσα ίσα που ένα τοπικ που το επισκέφτονται καθημαρινά δεκάδες είναι καλό γιατι να το θάψουμε τη στιγμή που βλέπουμε ένα σωρό άλλα ανάλαφρα να εμφανίζονται.....π.χ το λέξεις γιατί το θάψαμε;;ήταν πολύ ευχάριστο...ξερω πώς ακόμα μπορούμε το βρούμε αλλά έδινε μια όμορφη νότα....σαν τη Σολμ7..χιχι...
    jorge
    11.06.2006, 11:46
    Έλα βρε Picachu8, μη γκρινιάζεις. Ένα κλικ απόσταση είναι η κατηγορία που θες
    picachu8
    11.06.2006, 18:07
    jorge σε πληροφορώ πώς είναι 1 κλικ εισοδος στο φορουμ....2 κλικ την κατηγορία αστεία και μη σχολιάσω το ρολάρισμα μέχρι κάτω τεσπα 3 κλικ για απαντηση και 4 για ανανεωση για να βγει το μνμ μαζευτήκανε γρήγορα γρήγορα 4 κλικ και ένα ρολάρισμα....αγχωθηκα........
    jorge
    11.06.2006, 19:33
    Επ... αδιάβαστο σε πιάνω. Υπάρχει ολόκληρο μενού-λίστα για να μπεις κατευθείαν στην κατηγορία που θες. Πάνω από το φόρουμ, στην κεντρική σελίδα
    picachu8
    11.06.2006, 20:21
    και πάλι θέλει ένα κλικ για να το επιλέξεις...πάλι ρολάρισμα...και δευτερο κλικ στη κατηγορία......

    Ααααααααχ τι θα καάάάάάάάνωωωω...οϊμέ....
    jorge
    12.06.2006, 00:51
    Κουράγιο, σου εκδηλώνω τη θερμή μου συμπαράσταση
    picachu8
    12.06.2006, 01:53
    Θα το καταπιώ και αυτό τι να κάνω......
    jorge
    04.09.2006, 16:31
    Από σήμερα στην κατηγορία "Ανάλαφρα θέματα..." θα βρίσκετε και ότι έχει σχέση με μουσική και είναι παιχνίδι ή τύπου ημερολογίου (πχ ποιό τραγούδι σας έχει κολλήσει σήμερα, τι τραγουδάτε στο μπάνιο, group game κλπ)

    Ο λόγος που έγινε η αλλαγή είναι πως τα παραπάνω θέματα βρίσκονται στην πρώτη σελίδα διαρκώς πάνω από σημαντικότατες συζητήσεις και νέα, ενώ από τη φύση τους τα συγκεκριμένα topics δεν προσφέρονται για συζήτηση, ανταλλαγή απόψεων ή έστω ουσιαστικών σκέψεων.

    Επειδή όμως πολλοί θέλουμε να περνάμε ευχάριστα και ...ανάλαφρα τις ώρες μας στο MusicHeaven (κι εγώ πολλές φορές), τα topics αυτά δεν διαγράφονται, απλά μετακινούνται.

    ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ moderators: Ας μην μετακινήσουμε μαζικά τέτοια θέματα, γιατί είναι λεπτά τα όρια και ίσως γίνουν αχρείαστες "μεταφορές". Χαλαρά λοιπόν...