ελληνική μουσική
    840 online   ·  210.851 μέλη
    uNick
    20.06.2006, 20:10
    @ louvainlln
    Ισχύει για όλους όσους θέλουν να περάσουν καλά... Σε αυτό το forum δεν κάνουμε διακρίσεις.


    @ thank
    Ταπεράκια με κεφτεδάκια κλπ είναι απαραίτητα αξεσουάρ για την περίσταση... 'Οπως και το τραπεζομάντηλο... Θα φέρεις εκείνο το κλασικό καρώ που βάζουν στα πικ-νικ, ή να ψάξω να βρω κανένα από την προίκα μου???


    @ Other_side
    Τέλος Οκτώβρη...? Κάνει ψοφόκρυο τότε...! Ααααααψού!!! Μόνο που το σκέφτηκα...
    Αν είναι για Οκτώβρη, μάλλον θα πρέπει να συμβιβαστείς με κανένα live σε κλειστό χώρο... Πάντως μέχρι τότε όλο και κάποια φωτο θα δεις σε κάποιο post, έτσι για παρηγοριά...
    Heavenly
    20.06.2006, 20:55
    Δεν έχει τύχει ποτέ να πάω σε καμιά συνάντηση Musicheaven, αλλά αυτή η ιδέα του Beach party με κιθάρες κλπ κλπ με ενθουσιάζει, είστε πολύ μακριά ομως βρέ παιδιά....
    Εμείς εδώ πάνω τι θα κάνουμε.....
    Πάντως εύχομαι να το οργανώσετε και να περάσετε τέλεια!
    uNick
    20.06.2006, 21:05
    Το μέλος Heavenly στις 20-06-2006 στις 20:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    ...αυτή η ιδέα του Beach party με κιθάρες κλπ κλπ με ενθουσιάζει, είστε πολύ μακριά ομως βρέ παιδιά....
    Εμείς εδώ πάνω τι θα κάνουμε.....

    Δεν έχεις παρά να βγάλεις ένα αντίστοιχο topic για beach party σε κάποια από τις μαγευτικές παραλίες της Β. Ελλάδας...

    Για οργανωθείτε λίγο... Είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε τέλεια!
    kostas78
    20.06.2006, 23:56
    εγω μεσα θα ερθω σιγουρα
    thank
    21.06.2006, 01:20
    @ Νικο

    - τι λες βρε για τραπεζομάντηλα ? εγώ θα φέρω εκείνες τις καρέκλες που έχω στο αμαξ ... και το τραπέζι. Ειναι ειδικά για παραλία. Τις αγόρασα από το καρφούρ. Δεν θα μου μπει άμμος στο φαγάκι ΜΟΥ. !!!!!

    - Πέρα από πλάκα, αρχίστε να βάζετε καμμια ημερομηνία για συζήτηση, γιατί επέρχονται διακοπές. Και κάποιοι ... (λεμε ..) έχουν προς το παρον μόνο Σ/Κ, αντε Π/Σ/Κ με το ζόρι .. οπότε .. Και άλλοι ισως φύγουν για περισσότερο.

    @ Heavenly ... μαλλον εχεις πεσει σε περίοδο όπου η ομάδα της θεσ/κης τρέχει με άλλα Αν τους πιάσει ... τα κάνουν όλα στο άψε - σβήσε .. και τα κάνουν καλα και περνάνε καλα ......

    @ Νίκο ... μη τους λες να οργανωθούν, γιατι θα το πάρουν της μετρητοις, θα το κάνουν νωρίτερα από μάς .. και μετά .. ποιος τους ακούει ...
    Other_side
    21.06.2006, 04:23
    Se greekglish...sorry etsi nomizw o Jorge me exei pleon katalabei...

    @uNick (oriste to ma8ame kai auto me to papaki)...Oktwbrh kai bazw tis koubertes kai tis mallines egw. Kruo ti les twra? Mh mou th xalas, phgainete eseis opou 8elete to kalokairi beach party kai camping, alla egw 8a to organwsw to beach party to camping ola kai live mazi mh sou ferw kai ton Roger Waters dhladh...

    Kruo? Akou ekei kruo...

    :) :) Arkoumai stis fwtografies...ki as grapsei o Astron thn perilipsh...san na eimai ekei ena pragma...

    :):)
    anastasisk
    21.06.2006, 04:28
    Τελικά πότε λέτε να γίνει?Απο τις 10 Ιουλίου και μετά ε??????????












    jorge
    21.06.2006, 09:26
    Ναι, γιατί στις 8 θα κάνουμε την εκδήλωση (απονομή διαγωνισμού και μικρό live) στα 5/4. Επομένως σίγουρα μετά τις 10 Ιουλίου.
    uNick
    21.06.2006, 11:46
    @ thank
    Βασικά δεν προβληματίζομαι ιδιαιτέρως, είμαι σίγουρος ότι ο Μανώλης θα φέρει τα πάντα... Εδώ παραλίγο να φέρει και το σπίτι του μαζί στο camping... στην παραλία, που θα είναι και κοντά, θα φέρει μέχρι και το σκυλόσπιτο (αχρείαστο να'ναι...)


    @ Other_side
    Αν είναι να φέρεις τον Waters, και τα Χριστούγεννα με χιόνι κάνω beach party! Ποιός το χ...... το κρύο...!



    Μετά τις 10, η πρώτη καλή ημερομηνία (για να μπορούν και όσοι δουλεύουν) είναι Σάββατο 15 Ιουλίου. Το οργανώνουμε?

    dimitrapan
    21.06.2006, 12:43


    Στις 15 θα είμαι νοερά μαζί σας... Θα σας σκέφτομαι από Αστυπάλαια!!!

    Αλλά είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε τέλεια, οπότε έστω αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα...
    Astron
    21.06.2006, 13:02
    Παιδιά μήπως 15 Ιουλίου πάει πολύ μακριά; Πάρα πολύς κόσμος θα λείπει...

    Μήπως να κάνουμε το beach party πριν από την απονομή; Πχ Σάββατο 1 Ιουλίου ή Παρασκευή 30 Ιουνίου;
    jorge
    21.06.2006, 13:16
    Δύσκολο Astron γιατί:

    1) γίνονται προετοιμασίες για την απονομή στις 8 Ιουλίου και αρκετοί είναι απασχολημένοι (εγώ, Orfeus, μερικά μουσικά σχήματα κλπ)

    2) δεν θεωρώ πως προλαβαίνουμε να οργανωθούμε σωστά (απόφαση για μέρος, χάρτες, οδηγίες πρόσβασης, μετακίνηση, banner, προβολή του event μέσω newsletter κλπ). Πότε και ποιός θα τα κάνει αυτά αν αυτοί που τα κάνουν συνήθως είναι απασχολημένοι με πρόβες, αγορές δώρων κλπ;

    Επειδή σε τέτοιες περιπτώσεις το βάρος του συντονισμού (ευχάριστο είναι βέβαια, αλλά όπως και να το κάνουμε θέλει πολύ χρόνο) πέφτει σε εμένα και σε 1-2 ακόμα μέλη, δε θεωρώ πως μπορούμε να κάνουμε κάτι καλό τόσο νωρίς.

    pastella
    21.06.2006, 13:21
    Το μέλος Heavenly στις 20-06-2006 στις 20:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δεν έχει τύχει ποτέ να πάω σε καμιά συνάντηση Musicheaven, αλλά αυτή η ιδέα του Beach party με κιθάρες κλπ κλπ με ενθουσιάζει, είστε πολύ μακριά ομως βρέ παιδιά....
    Εμείς εδώ πάνω τι θα κάνουμε.....
    Πάντως εύχομαι να το οργανώσετε και να περάσετε τέλεια!




    Εχμ, μια συναντηση στη θεσσαλονικη ειναι στις σκεψεις μας, πρεπει να μαζεψουμε πρωτα εαυτους απο καταληψεις πορειες και κινητοποιησεις και θα γινει...Τωρα για beach party...δεν ξερω!

    Εγώ πάντως ισως κατεβω στο παρτακι κατω...Θα δειξει

    Καλη επιτυχια ευχομαι (απο τωρα) στους διοργανωτες!
    doritsa78
    21.06.2006, 13:21
    ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ!ΜΕΣΑ.
    uNick
    21.06.2006, 20:26
    Το μέλος Astron στις 21-06-2006 στις 13:02 έγραψε...
    Παράθεση:

    Παιδιά μήπως 15 Ιουλίου πάει πολύ μακριά; Πάρα πολύς κόσμος θα λείπει...

    Μήπως να κάνουμε το beach party πριν από την απονομή; Πχ Σάββατο 1 Ιουλίου ή Παρασκευή 30 Ιουνίου;


    Την απάντηση την έδωσε ο Γιώργος... Όσο για αυτούς που θα λείπουν, μην αγχώνεστε. Κάνουμε κι άλλο beach party μέσα στον Αύγουστο, που θα έχετε γυρίσει...
    uNick
    21.06.2006, 20:27
    Το μέλος dimitrapan στις 21-06-2006 στις 12:43 έγραψε...
    Παράθεση:

    Στις 15 θα είμαι νοερά μαζί σας... Θα σας σκέφτομαι από Αστυπάλαια!!!

    already ! ! !
    dimitrapan
    22.06.2006, 09:39
    too

    Και που 'σαι... Δεν πιστεύω να ξέχασες το άλλο που λέγαμε ε? Περιμένω...

    Παράθεση:
    Όσο για αυτούς που θα λείπουν, μην αγχώνεστε. Κάνουμε κι άλλο beach party μέσα στον Αύγουστο, που θα έχετε γυρίσει...


    Κοιτάχτε να μην το κάνετε κι αυτό μετά τον Δεκαπενταύγουστο που θα ξαναλείπω... Ε??? Φανταστικοί παραλιοκιθαρωδοτροβαδούροι????????
    uNick
    22.06.2006, 10:18
    Δημητρούλα μου, το επόμενο μπορεί να γίνει Σάββατο 12 Αυγούστου... αλλά ας δούμε πρώτα του Ιουλίου...


    Θυμίζω, Σάββατο 15 Ιουλίου... Γιώργο, ξεκινάμε να μαζεύουμε συμμετοχές...?

    jorge
    22.06.2006, 11:11
    Δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ. Βρεθείτε 2-3 οργανωτές και παίξτε μπάλα
    Orfeus
    22.06.2006, 13:44
    Το μέλος uNick στις 22-06-2006 στις 10:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Θυμίζω, Σάββατο 15 Ιουλίου... Γιώργο, ξεκινάμε να μαζεύουμε συμμετοχές...?


    Συμφωνώ για Σάββατο 15 Ιουλίου.

    Προτείνω Λούτσα (όπως λέγαμε) και ζητάω από τον Manblaz να ασχοληθεί και να βρει το κατάλληλο μέρος!!!



    Everybody must give something back, for something they get.....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 22-06-2006 13:45 ]