ελληνική μουσική
    406 online   ·  210.841 μέλη

    Η πιο δύσκολη θέση που έχετε βρεθεί ποτέ

    mama
    15.06.2006, 15:51
    Συζητούσαμε στην δουλειά μου για extesions κ αρχισα να λέω πως είναι ΄τζάμπα χρήματα κ ότι όσες γυναίκες το κάνουν είναι ηλίθιες... κ αφού ανέλυσα καλά το θέμα λέγοντας διάφορα χαριτομένα όπως το "ηλίθιες" κ σταμάτησα λέει ένας κύριος που ήταν μαζί μας " Η γυναίκα μου βάζει" δεν μπορείτε να φανταστήτε πως ένοιωσα.......

    Εσείς έχεται βρεθεί γενικώς σε δύσκολη θέση για οποιονδήποτε λόγο;
    poison_girl
    15.06.2006, 17:00
    Λοιπον.......................ωχ!!!!
    Εκανα τη φωνη κ καποιες κινησεις στανταρ που κανει ενας καθηγητης μας σ ενα διαλλειμμα κ ενω ειχαμε λυθει στα γελια ξαφνικα...........................απο πισω μου ακουω τη φωνη του!!!!!!!!!!
    By the way!!!! η φωνη ηταν ιδια!!!!!!!!!!!
    stuff
    15.06.2006, 18:23
    Μια απ'τα ιδια........εθαβα καποιον σ'ενα φιλο και ο"θαμμενος"βρισκοταν απο πισω μου
    Βεβαια καταλαβε οτι δεν τα ελεγα με κακια ολα αυτα.........(ελπιζω)
    tolaruba
    15.06.2006, 20:53
    μου εδειξε ενας φιλος μου μια φωτογραφια μιας κοπελας και εγω νομιζοντας που του αρεσει (μεταξυ σοβαρου και αστειου)λεω-Σου αρεσει αυτο το πραγμα;;;για τα πανυγυρια ειναι...Και μου λεει΄΄αυτη ειναι η αδελφη μου΄΄


    Και αλλο ενα..
    Καθομουν στο σχολικο με μια φιλη μου.Ξαφνικα κοιταω απο το παραθυρο και βλεπω μια κυρια τεραστιων διαστασεων!!!Και της λεω κοροιδευτικα΄΄κοιτα μια ντουλαπα..΄΄Και μου απανταει με υφος΄΄μη ξαναμιλησεις για τη μανα μου΄΄
    poison_girl
    15.06.2006, 23:07
    καλα tolaruba εχεις θιξει ολονων τις οικογενειες(πλακιτσα κανω)
    tolaruba
    17.06.2006, 20:11
    εγω φταιω που ειμαι αυθορμητη;;;;;στη σημερινη εποχη δεν αναγνωριζεται η ειλικρινια...
    lianameladaki
    17.06.2006, 23:11
    ενα βραδυ [μετα απο εξοδο]ημουν στο τρενο με τις φιλες μου μες την καλη χαρα...σε καποια φαση βλεπω μια κοπελα να φοραει δεκεμβρη μηνα πεδιλα....μου ξεφευγει [δυνατα]ενα''ειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!κοιτα τι φοραει αυτη!!!!'' η κοπελα γυρναει ξαφνιασμενη αλλα ευτυχως αρχισε να γελαει...εγω αμα ημουν στη θεση της θα μου ειχα χωσει μπουνια...
    tolaruba
    18.06.2006, 13:17
    lianameladaki μια χαρα παντως η κοπελιτσα!!!και αυτη τι τα φοραγε τα πεδιλα;;

    lianameladaki
    20.06.2006, 12:03
    ελα μου ντε.....
    Feggarenia261
    24.06.2006, 22:35
    Ωχ,ωχ... Λοιπόν, εγω που λέτε δεν πάω καθολου μια τραγουδιστρια (ας μην πω όνομα και θίξω κανέναν) και ενω μιλουσαμε με την θεία μου για το΄πόσο την αντιπαθω τη συγκεκριμένη τραγουδίστρια και οτι ειναι κακασχημη είπα καπάκι στη θεία μου αυθόρμητα και χωρις να το καταλαβω¨''πλακα πλακα της μοιαζεις πολυ, ολες μου οι φιλες το λενε..'' Μετα κατάλαβα την πατάτα που πέταξα...
    tolaruba
    24.06.2006, 22:45
    ποια ειναι;;;καλα ε φοβερο!!!!
    sindy-windy
    24.06.2006, 23:13
    οταν ημουνα μια μερα σε ενα μαγαζι με τους γονεις μου ,ξαφνικα ερχεται να μας παρει παραγγελια μια κυρια καπως γεματη.και ο πατερας μου . τη ρωτησε ποτε γενναει με τ καλο ....ενω η κυρια δεν ηταν καν εγκυος..καταλαβαινεται πως αισθανθηκαμε οταν μας ειπε πως δεν ηταν εγκυος!!
    tolaruba
    26.06.2006, 09:23
    κατι παρομοιο εχει συμβει και σε μενα οταν ημουν με το παππου μου!Απλα αυτος τη ρωτησε αν ειναι αγορακι η κοριτσακι!!!!!!
    Feggarenia261
    29.06.2006, 23:04
    Ασε Βάσω μου! Όταν της ξεστόμησα οτι μοιάζουνε πολύ έγινα κατακόκκινη! Το θέμα είναι πως εκείνη την πάει την συγκεκριμένη τραγουδίστρια! Εγώ της έσουρα τα όσα και μετά της είπα οτι μοιάζουνε... :-S χοντρή μλκ...
    MaRiAnNa92
    01.07.2006, 17:00
    sto sugkekrimeno peristatiko pou 8a sas pw nai men hr8a egw se dyskolh 8esh alla kai kapoios allos!

    hmoun 8 xronwn kai ekana mpanio sth 8alassa...topless!(siga mwre.paidaki hmoun!)apo katw forousa ena kokkino slipaki kai to mono pou ekane to magiw na fainetai koritsisistiko htan ta louloudia sto panw meros tou bikini(to opoio eixa vgalei!)eixa loipon kouremmena ta mallia mou karedaki(gia ta agoria:mexri ton lovo tou autiou).h8ela na parw pagwto kai mou edwse o pateras mou xrhmata gia na parw apo ena beach bar pou apeixe 3 metra apo ekei pou ka8omastan.phga kai egw mes sthn kalh xara kai perimena th seira mou.apo pisw mou perimenan alloi 3.erxetai loipon h seira mou kai,prin prolavw na pw ti 8elw,mou kanei o kyrios pou douleve ekei:"Ti 8elei to agoraki mou?".egw den hsera ti na tou pw kai aplws tou eipa ena pagwto.kai gyrna kai mou kanei:"Mhn lupasai pou h fwnh sou einai san koritsaki.Otan gineis oloklhros antras 8a vraxynei! "
    ekeinh th stigmh erxetai o aderfos mou gia na dei giati argw(ekeinos htan tote 13).akouei auta pou mou eipe o allos kai leei"Kapws duskolo na ginei oloklhros antras kai na vraxynei h fwnh ths aderfhs mou!"arxisan apo pisw sthn oura na gelane kai o kyrios mou edwse to pagwto kai leei ston aderfo mou"Par'to tzampa"

    kerdisa toulaxiston to pagwto!
    MaRiAnNa92
    01.07.2006, 17:01
    lol!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MaRiAnNa92 στις 01-07-2006 17:02 ]


    tolaruba
    05.07.2006, 14:34
    κατι που μου συνεβει προσφατα!ημουν με ενα φιλο του αδελφου μου και ετρωγα μια τσιχλα.Ξαφνικα ενιωθα οτι πνιγομουν αρχισα να βηχω( σαν νταλικιερης) τα ματια μου να εχουν δακρυσει και κοκκινισει και το αλλο το παιδι να με κοιταει με αηδια!!!
    lianameladaki
    06.07.2006, 14:29
    λοιπον...μια φορα περπαταγαμε στο δρομο με μια φιλη μου....σε καποια φαση περνα με μπροστα απο ενα καινουργιοσπιτι με μια παρα μα παρα πολυ ''παραφορτωμενη''εισοδο[φανταστητε οτι η πορτα ηταν ολοκληρη απο γυαλι που φαινοταν σαν να ηταν ραγισμενο με κρφους φωτισμους και διαφορα τετοια...]
    οποτε αρχιζουμε και μεις να λεμε για ολους αυτους τους δηθεν με τα πολλα λεφτα που θελουν να τα δειχνουν και τετιοα[με τους αναλογους χαρακτηρισμους βεβαια...]μονο οταν τελειωσαμε συνειδητοποιησαμε οτι ο ιδιοκτητης ηταν σκημενος κατω απο το φραχτη και κουρεβε το γκαζον.............
    tolaruba
    06.07.2006, 21:51
    υπαρχει και η μικρη περιπτωση να μη σας ακουσε!!!!!
    lianameladaki
    07.07.2006, 16:53
    χλωμο...εμεις περπαταγαμε στο πεζοδρομια και αυτος ηταν λιγοτερο απο 5 μετρα μακρια μας.....